О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 26 января 2021 года № 2/12 "О бюджете села Акжигит на 2021 – 2023 годы"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 30 апреля 2021 года № 5/44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 6 мая 2021 года № 4524
Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата от 26 января 2021 года № 2/12 "О бюджете села Акжигит на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4451) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить бюджет села Акжигит на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 176,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 337,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 337,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 39 502,8 тысячи тенге;
2) затраты – 47 955,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 778,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 778,2 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 778,2 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции следующего содержания:
"2. Учесть, что из районного бюджета в бюджет села Акжигит на 2021 год выделена субвенция в сумме 39 502,8 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (руководитель аппарата Ж.Оспанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции.

Бейнеу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 2/12 "2021 - 2023 жылдарға арналған Ақжігіт ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 сәуірдегі № 5/44 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 мамырда № 4524 болып тіркелді
Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Ақжігіт ауылының бюджеті туралы" Бейнеу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 2/12 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4451 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ақжігіт ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 176,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5337,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 337,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 39 502,8 мың теңге;
2) шығындар – 47 955,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 778,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 778,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 778,2 мың теңге.";
2 тармақ келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Аудандық бюджеттен 2021 жылға арналған Ақжігіт ауылының бюджетіне 39 502,8 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ж.Оспанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Бейнеуского районного маслихата по вопросам экономики и бюджета (Танатаров К.Т).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии У.Бисенгалиева
Секретарь Бейнеуского районного маслихата К.Мансуров
Приложение
к решению Бейнеуского районного маслихата
от 30 апреля 2021 года № 5/44
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного маслихата

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бейнеу аудандық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (К.Т.Таңатаров).
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ұ.Бисенғалиева
Бейнеу аудандық мәслихатының хатшысы Қ.Мансуров
Бейнеу аудандық мәслихатының
2021 жылғы 30 сәуірдегі № 5/44
шешіміне қосымша
Бейнеу аудандық мәслихатының