О признании утратившим силу решение Бейнеуского районного маслихата
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 28 декабря 2021 года № 14/137. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 января 2022 года № 26366
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бейнеуского районного маслихата от 2 мая 2018 года № 22/188 "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3611).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Бейнеуского районного маслихата К. Мансуров

Бейнеу аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14/137 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 қаңтарда № 26366 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27˗бабына сәйкес Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бейнеу аудандық мәслихатының "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2018 жылғы 2 мамырдағы № 22/188 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3611 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу аудандық мәслихатының хатшысы К. Мансуров