О бюджетах сел, сельских округов на 2021 - 2023 годы
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 11 января 2021 года № 47/471. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 15 января 2021 года № 4433.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Каракиянского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 46/467 "О районном бюджете на 2021 - 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4416), Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджеты сел, сельских округов на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 550 712,8 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 187 318,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5 161,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 213 тенге;
поступлениям трансфертов – 358 020,8 тысячи тенге;
2) затраты – 579 818,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -29 105,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 29 105,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 29 105,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 22.12.2021 № 10/108 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что из районного бюджета на 2021 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 342 575,8 тысяч тенге, в том числе:
сельского округа Болашак – 33 841,4 тысяч тенге;
сельского округа Бостан – 38 080,3 тысяч тенге;
села Жетыбай – 56 058,0 тысячи тенге;
сельского округа Куланды – 45 424,6 тысячи тенге;
села Курык – 72 342,0 тысяч тенге;

2021 - 2023 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 47/471 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 15 қаңтарда № 4433 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қарақия аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 46/467 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4416 болып тіркелген) сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 550 712,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 187 318,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5 161,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 213 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 358 020,8 мың теңге;
2) шығындар – 579 818,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -29 105,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 29 105,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 29 105,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 22.12.2021 № 10/108 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 342 575,8 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Болашақ ауылдық округі – 33 841,4 мың теңге;
Бостан ауылдық округі – 38 080,3 мың теңге;
Жетібай ауылы – 56 058,0 мың теңге;
Құланды ауылдық округі – 45 424,6 мың теңге;
Құрық ауылы – 72 342,0 мың теңге;

села Мунайшы – 50 686,5 тысяч тенге;
села Сенек – 46 143,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 22.12.2021 № 10/108 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каракиянского районного маслихата по вопросам экономики и бюджета (председатель комиссии Е.Есенкосов).
4. Государственному учреждению "Аппарат Каракиянского районного маслихата" (руководитель аппарата Р.Ибраева) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции.

Мұнайшы ауылы – 50 686,5 мың теңге;
Сенек ауылы – 46 143,0 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 22.12.2021 № 10/108 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарақия аудандық мәслихатының экономика және бюджет мәселесі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Е. Есенқосов).
4. "Қарақия аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Р.Ибраева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.