О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 46/467 "О районном бюджете на 2021 - 2023 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 15 декабря 2021 года № 10/104. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 декабря 2021 года № 25826
Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 46/467 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4416) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 263 444,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 492 754,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 188 426,9 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 154 138,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 428 126,0 тысяч тенге;
2) затраты – 12 511 473,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 89 878,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 174 115,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 84 237,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -337 906,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 337 906,1 тысяч тенге;
поступление займов – 173 289,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 248 028,1 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из районного бюджета на 2021 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 342 575,8 тысяч тенге, в том числе:
сельскому округу Болашак – 33 841,4 тысяч тенге;
сельскому округу Бостан – 38 080,3 тысяч тенге;
села Жетыбай – 56 058,0 тысячи тенге;
сельскому округу Куланды – 45 424,6 тысячи тенге;
села Курык – 72 342,0 тысяч тенге;
села Мунайшы – 50 686,5 тысяч тенге;

Қарақия аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 46/467 "2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 желтоқсандағы № 10/104 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 желтоқсанда № 25826 болып тіркелді
Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарақия аудандық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 46/467 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4416 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 263 444,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 492 754,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 188 426,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 154 138,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1 428 126,0 мың теңге;
2) шығындар – 12 511 473,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 89 878,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 174 115,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 84 237,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -337 906,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 337 906,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 173 289,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 248 028,1 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 342 575,8 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Болашақ ауылдық округіне – 33 841,4 мың теңге;
Бостан ауылдық округіне – 38 080,3 мың теңге;
Жетібай ауылына – 56 058,0 мың теңге;
Құланды ауылдық округіне – 45 424,6 мың теңге;
Құрық ауылына – 72 342,0 мың теңге;
Мұнайшы ауылына – 50 686,5 мың теңге;

села Сенек – 46 143,0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить резерв акимата района в сумме 36 377,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Каракиянского районного маслихата Ж. Қалаубай
Приложение к решению
Каракиянского районного маслихата
Приложение 1 к решению
к решению Каракиянского районного

Сенек ауылына – 46 143,0 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Аудан әкімдігінің резерві 36 377,4 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарақия аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Қалаубай
Қарақия аудандық мәслихатының
2021 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 10/104
шешіміне қосымша
Қарақия аудандық мәслихатының