О внесении изменения в решение акима Мангистауского района от 29 июня 2015 года № 12 "Об образовании избирательных участков в Мангистауском районе"
Решение акима Мангистауского района Мангистауской области от 17 марта 2021 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 18 марта 2021 года № 4467
В соответствии c Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", а также на основании информационного письма республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан" от 20 мая 2020 года № 05-10-911 и представления от 28 августа 2020 года № 05-14-1383, аким Мангистауского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Мангистауского района от 29 июня 2015 года № 12 "Об образовании избирательных участков в Мангистауском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2787, опубликовано в газете "Жаңа өмір" от 19 августа 2015 года) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Мангистауского района" (руководитель аппарата Шаркатбаева Ж.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Мангистауского района Махмутова Е.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауского района Т. Кушмаганбетов
Приложение к решению
акима Мангистауского
района
Приложение к решению
акима Мангистауского района
от 29 июня 2015 года № 12
Избирательные участки в Мангистауском районе для проведения голосования и подсчета голосов
Избирательный участок № 166
Центр: село Шетпе, здание районного дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: все жилые дома микрорайона Орталык, жилые дома микрорайона Кызылтуран, все жилые дома расположенные на восточной стороне автомобильной дороги Мечеть-Базарлы микрорайона Карашокы, государственное учреждение "Отдел полиции Мангистауского района Департамента полиции Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан", жилые дома железнодорожного разъезда №14.
Избирательный участок № 167
Центр: село Шетпе, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Алшына Мендалыулы" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: жилые дома микрорайонов Базарлы, Богет, Макаш, Курылысшы, все жилые дома расположенные на западной стороне автомобильной дороги Мечеть-Базарлы микрорайона Карашокы.
Избирательный участок № 168
Центр: село Шетпе, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №6 имени Мекерия Атымова" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: жилые дома микрорайонов Жанаорпа, Ащыбулак, жилые дома на местностях Кызылтуранский карьер, Аэропорт, жилые дома расположенные вблизи здания государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Мангистауская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области.
Избирательный участок № 169
Центр: село Шетпе, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Нун Жубаева" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: жилые дома микрорайона Шетпе-1, общежития акционерного общества "МырзАбек - Алтын Тас групп", жилые дома на местностях Шакырган, Карашымырау, Шилибулак, Сиырсу, Когез, Шилгоз, Арпалы, Иир.
Избирательный участок № 170
Центр: село Шетпе, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа №5" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.

Маңғыстау ауданы әкімінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 12 "Маңғыстау ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімінің 2021 жылғы 17 наурыздағы № 3 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 18 наурызда № 4467 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, сонымен қатар "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Маңғыстау облысы әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің 2020 жылғы 20 мамырдағы № 05-10-911 ақпараттық хатының және 2020 жылғы 28 тамыздағы № 05-14-1383 ұсынысының негізінде, Маңғыстау ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "Маңғыстау ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" Маңғыстау ауданы әкімінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 12 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2787 болып тіркелген, 2015 жылғы 19 тамыздағы "Жаңа өмір" газетінде жарияланған) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Маңғыстау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ж.Шарқатбаева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және Маңғыстау ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Маңғыстау ауданы әкімінің орынбасары Е.Махмутовқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау ауданының әкімі Т. Кушмаганбетов
Маңғыстау ауданы
әкімінің шешіміне
қосымша
Маңғыстау ауданы әкімінің
2015 жылғы 29 маусымдағы
№12 шешіміне қосымша
Маңғыстау ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері
№ 166 сайлау учаскесі
Орталығы: Шетпе ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының аудандық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Орталық шағын ауданының барлық тұрғын үйлері, Қызылтұран шағын ауданының тұрғын үйлері, Қарашоқы шағын ауданының Мешіт – Базарлы автомобиль жолының шығыс жағында орналасқан барлық тұрғын үйлер, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының Полиция департаменті Маңғыстау ауданының Полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі, № 14 теміржол бекетінің тұрғын үйлері.
№ 167 сайлау учаскесі
Орталығы: Шетпе ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Алшын Меңдалыұлы атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Базарлы, Бөгет, Мақаш, Құрылысшы шағын аудандарының тұрғын үйлері, Қарашоқы шағын ауданының Мешіт–Базарлы автомобиль жолының батыс жағында орналасқан барлық тұрғын үйлер.
№ 168 сайлау учаскесі
Орталығы: Шетпе ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Мекерия Атымов атындағы №6 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жаңаорпа, Ащыбұлақ шағын аудандарының тұрғын үйлері, Қызылтұран карьері, Аэропорт жерлеріндегі тұрғын үйлер, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты жанында орналасқан тұрғын үйлер.
№ 169 сайлау учаскесі
Орталығы: Шетпе ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Нұн Жұбаев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Шетпе-1 шағын ауданының тұрғын үйлері, "МырзАбек-Алтын Тас групп" акционерлік қоғамының жатақханасы, Шақырған, Қарашымырау, Шилібұлақ, Сиырсу, Көгез, Шілгөз, Арпалы, Иір жерлеріндегі тұрғын үйлер.
№ 170 сайлау учаскесі
Орталығы: Шетпе ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "№5 бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: жилые дома микрорайонов Косбулак, Косбулак-2, жилые дома населенного пункта Аусары и железнодорожного разъезда №13.
Избирательный участок № 171
Центр: сельский округ Сайотес, село Сайотес, здание сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: все жилые дома села Сайотес, жилые дома железнодорожных разъездов №№ 6,7, 9.
Избирательный участок № 172
Центр: сельский округ Сайотес, село Боздак, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Боздак" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: все жилые дома села Боздак.
Избирательный участок № 173
Центр: месторождение "Каракудукмунай", здание общежития № 6.
Границы: вахтовые городки товариществ с ограниченной ответственностью "Каракудукмунай", "Кен-Сары", "Ком-Мунай".
Избирательный участок № 174
Центр: село Жынгылды, здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: все жилые дома села Жынгылды, жилые дома зимовок Шат, Караколка, Кабиналы, Уланак, Биркарын, Шагылкора, Тущыки, Акбас, Сартобе, Кенколтык, Жылыбауыр.
Избирательный участок № 175
Центр: сельский округ Отпан, село Тущыбек, здание коммунального государственного учреждения "Комплекс школа-ясли-сад Тущыбек" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: все жилые дома села Тущыбек, жилые дома комплекса "Аман булак", историко-культурного комплекса "Адай Ата-Отпан тау", жилые дома населенного пункта 15-Бекет.
Избирательный участок № 176
Центр: сельский округ Шайыр, село Шайыр, здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: все жилые дома села Шайыр, жилые дома зимовок Боктысай, Жалган, Боздак, Шили, Шагылсай, Кызылеспе, Аккорган, Карабас, Кумаккора.
Избирательный участок № 177
Центр: сельский округ Шайыр, населенный пункт Тиген, здание сельского медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Мангистауская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области.
Границы: все жилые дома населенных пунктов Тиген, Тасмурын, жилые дома зимовок Селеули, Терис бауыр, Бисалы, Шаршы кора, Керимди, Дагдущы, Андыгара, Узынбас, Шекки кора, Кырыкбасан, Аксай, Кызыл ауыз, Киян, Ботагоз, Какпакты, Жырыккора, Шаршыкора.
Избирательный участок № 178
Центр: сельский округ Тущикудык, село Тущикудык, здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: все жилые дома села Тущикудык, жилые дома населенных пунктов Киякты, Досалы.
Избирательный участок № 179
Центр: сельский округ Шебир, село Шебир, здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: все жилые дома села Шебир, жилые дома населенных пунктов Бас, Каламкас, жилы дома зимовок Жеруй кора, Суиинши.
Избирательный участок № 180
Центр: село Кызан, здание селького дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.

Шекарасы: Қосбұлақ, Қосбұлақ-2 шағын аудандарының тұрғын үйлері, Аусары елді мекенінің және №13 теміржол бекетінінің тұрғын үйлері.
№ 171 сайлау учаскесі
Орталығы: Сайөтес ауылдық округі, Сайөтес ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық клуб ғимараты.
Шекарасы: Сайөтес ауылының барлық тұрғын үйлері, №№ 6,7,9 теміржол бекеттерінің тұрғын үйлері.
№ 172 сайлау учаскесі
Орталығы: Сайөтес ауылдық округі, Боздақ ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Боздақ бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Боздақ ауылының барлық тұрғын үйлері.
№ 173 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қарақұдықмұнай" кенорны, №6 жатақхана ғимараты.
Шекарасы: "Қарақұдықмұнай", "Кен-Сары", "Ком-Мұнай" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктерінің вахта қалашықтары.
№ 174 сайлау учаскесі
Орталығы: Жыңғылды ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы: Жыңғылды ауылының барлық тұрғын үйлері, Шат, Қарақолқа, Кабиналы, Ұланақ, Бірқарын, Шағылқора, Тұщықи, Ақбас, Сартөбе, Кеңқолтық, Жылыбауыр қыстауларының тұрғын үйлері.
№ 175 сайлау учаскесі
Орталығы: Отпан ауылдық округі, Тұщыбек ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Тұщыбек мектеп-бөбекжай кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Тұщыбек ауылының барлық тұрғын үйлері, "Аман бұлақ" кешені, "Адай Ата-Отпан тау" тарихи-мәдени кешенінің тұрғын үйлері, 15-Бекет елді мекенінің тұрғын үйлері.
№ 176 сайлау учаскесі
Орталығы: Шайыр ауылдық округі, Шайыр ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы: Шайыр ауылының барлық тұрғын үйлері, Боқтысай, Жалған, Боздақ, Шилі, Шағылсай, Қызылеспе, Аққорған, Қарабас, Құмаққора қыстауларының тұрғын үйлері.
№ 177 сайлау учаскесі
Орталығы: Шайыр ауылдық округі, Тиген елді мекені, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ауылдық медициналық пункт ғимараты.
Шекарасы: Тиген, Тасмұрын елді мекендерінің барлық тұрғын үйлері, Селеулі, Теріс бауыр, Бисалы, Шаршы қора, Керімді, Дағдұщы, Андығара, Ұзынбас, Шеккі қора, Қырықбасан, Ақсай, Қызыл ауыз, Қиян, Ботагөз, Қақпақты, Жырыққора, Шаршықора қыстауларының тұрғын үйлері.
№ 178 сайлау учаскесі
Орталығы: Тұщықұдық ауылдық округі, Тұщықұдық ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы: Тұщықұдық ауылының барлық тұрғын үйлері, Қияқты, Досалы елді мекендерінің тұрғын үйлері.
№ 179 сайлау учаскесі
Орталығы: Шебір ауылдық округі, Шебір ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы: Шебір ауылының барлық тұрғын үйлері, Бас, Қаламқас елді мекендерінің тұрғын үйлері, Жерүй қора, Сүйінші қыстауларының тұрғын үйлері.
№ 180 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызан ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.

Границы: все жилые дома села Кызан, жилые дома зимовок Жидели, Карабатыр, Караш, Камай, Сарытобе, Тарколка, Жанузак, Нурылда, Саргат, Танас, Айыртобе, Мадияр, Кудайберген–1, Кудайберген–2.
Избирательный участок № 181
Центр: село Акшымырау, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Тобанияза" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: все жилые дома села Акшымырау, жилые дома зимовок Айтолыс, Торыат, Кутты, Шаган, Кызык, жилые дома на месторождении товарищества с ограниченной ответственностью "Ком-Мунай".
Избирательный участок № 182
Центр: село Жармыш, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Жармыш" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: все жилые дома села Жармыш, жилые дома железнодорожных разъездов №№ 11, 12, 13, жилые дома населенного пункта Ореули, жилые дома зимовок Аманкызылит, Ауыздыбасты, Жапыракты, Кушикбай, Тамды, Донгелек, Сарытурак, Караганды, Кошкар, Шакей, Накбай, Кудайберген, Жетикуп, Нысап, Сердалы, Кубай ушкан, Курша, Узынкозе.
Избирательный участок № 183
Центр: сельский округ Онды, село Онды, здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: все жилы дома села Онды, жилые дома зимовок Желдимурын, Онеже, Ушан, Ондинский лагерь, Жана су, Корикти, Айыртам, Кумшокы, Сайком.
Избирательный участок № 184
Центр: сельский округ Онды, населенный пункт Беки, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Беки" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: все жилые дома населенных пунктов Беки, Баскудык, жилые дома зимовок Байкаска, Есената, Жарауыл, Майкомген, Максым, Саубет, Тасбас, Шукырой, Кориктитобе, Желтимес, Таубай, Айлек, Кандыбас, Гулшат, Бакыт кора, Жолболай кора.
Избирательный участок № 185
Центр: сельский округ Актобе, село Уштаган, здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: все жилые дома села Уштаган, жилые дома в населенных пунктов Жарма, Сазды, жилые дома поселения Сауыскан, жилые дома зимовки Жанаша.
Избирательный участок № 186
Центр: месторождение "Каламкас", вахтовый городок, здание спортивного комплекса.
Границы: вахтовый городок организаций акционерного общества "Мангистаумунайгаз" на месторождении "Каламкас".
Избирательный участок № 187
Центр: месторождение "Каламкас", вахтовый городок, здание спортивного комплекса.
Границы: вахтовые городки на месторождениях "Каламкас" и "Каратурым".

Шекарасы: Қызан ауылының барлық тұрғын үйлері, Жиделі, Қарабатыр, Қараш, Қамай, Сарытөбе, Тарқолқа, Жанұзақ, Нұрылда, Сарғат, Танас, Айыртөбе, Мадияр, Құдайберген–1, Құдайберген–2 қыстауларының тұрғын үйлері.
№ 181 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақшымырау ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Тобанияз атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақшымырау ауылының барлық тұрғын үйлері, Айтолыс, Торыат, Құтты, Шаған, Қызық қыстауларының тұрғын үйлері, "Ком-Мұнай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кен орнындағы тұрғын үйлер.
№ 182 сайлау учаскесі
Орталығы: Жармыш ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Жармыш жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жармыш ауылының барлық тұрғын үйлері, №№ 11, 12, 13 теміржол бекеттерінің тұрғын үйлері, Өреулі елді мекенінің тұрғын үйлері, Аманқызылит, Ауыздыбасты, Жапырақты, Күшікбай, Тамды, Дөңгелек, Сарытұрақ, Қарағанды, Қошқар, Шәкей, Нақбай, Құдайберген, Жетікүп, Нысап, Сердалы, Құбай ұшқан, Құрша, Ұзынкөзе қыстауларының тұрғын үйлері.
№ 183 сайлау учаскесі
Орталығы: Онды ауылдық округі, Онды ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы: Онды ауылының барлық тұрғын үйлері, Желдімұрын, Өңеже, Ұшан, Онды лагері, Жаңа су, Көрікті, Айыртам, Құмшоқы, Сайком қыстауларының тұрғын үйлері.
№ 184 сайлау учаскесі
Орталығы: Онды ауылдық округі, Бекі елді мекені, Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Бекі басатауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бекі, Басқұдық елді мекендерінің барлық тұрғын үйлері, Байқасқа, Есената, Жарауыл, Майкөмген, Мақсым, Сәубет, Тасбас, Шұқырой, Көріктітөбе, Желтимес, Таубай, Әйлек, Қандыбас, Гүлшат, Бақыт қора, Жолболай қора қыстауларының тұрғын үйлері.
№ 185 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтөбе ауылдық округі, Ұштаған ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы: Ұштаған ауылының барлық тұрғын үйлері, Жарма, Сазды елді мекендерінің тұрғын үйлері, Сауысқан қонысының тұрғын үйлері, Жаңаша қыстауының тұрғын үйлері.
№ 186 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қаламқас" кенорны, вахта қалашығы, спорт кешені ғимараты.
Шекарасы: "Қаламқас" кенорнындағы "Маңғыстаумұнайгаз" акционерлік қоғамы ұйымдарының вахта қалашығы.
№ 187 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қаламқас" кен орны, вахта қалашығы, спорт кешені ғимараты.
Шекарасы: "Қаламқас" және "Қаратұрым" кен орнындарындағы вахта қалашықтары.