О внесении изменений в решение Мангистауского районного маслихата от 2 февраля 2021 года № 2/10 "О бюджетах сел, сельских округов на 2021 - 2023 годы"
Решение Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 6 мая 2021 года № 4/35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 14 мая 2021 года № 4532
Мангистауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского районного маслихата от 2 февраля 2021 года № 2/10 "О бюджетах сел, сельских округов на 2021 - 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4452) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты сел, сельских округов на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 и 36 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 601 388,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 85 533,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 212,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 515 643,5 тысячи тенге;
2) затраты – 668 252,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 66 863,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –66 863,5 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 66 863,5 тысячи тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из районного бюджета на 2021 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 512 379,5 тысяч тенге, в том числе:
села Шетпе – 71 515,0 тысяч тенге;
села Жынгылды – 38 843,0 тысячи тенге;
сельского округа Сайотес – 51 994,9 тысячи тенге;
сельского округа Тущыкудук – 47 691,8 тысяча тенге;
села Кызан – 37 494,7 тысячи тенге;
сельского округа Актобе – 40 619,2 тысяч тенге;
сельского округа Шайыр – 45 132,9 тысячи тенге;
села Жармыш – 38 878,6 тысяч тенге;
села Акшымырау – 28 649,6 тысяч тенге;
сельского округа Онды – 50 595,9 тысяч тенге;
сельского округа Шебир – 30 224,5 тысячи тенге;

Маңғыстау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 2 ақпандағы № 2/10 "2021 - 2023 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 мамырдағы № 4/35 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 мамырда № 4532 болып тіркелді
Маңғыстау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2021 - 2023 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Маңғыстау аудандық маслихатының 2021 жылғы 2 ақпандағы № 2/10 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4452 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 және 36 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 601 388,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 85 533,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 212,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 515 643,5 мың теңге;
2) шығындар – 668 252,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 66 863,5 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 66 863,5 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 66 863,5 теңге.";
көрсетілген шешімнің 2 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттеріне 512 379,5 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Шетпе ауылы – 71 515,0 мың теңге;
Жыңғылды ауылы – 38 843,0 мың теңге;
Сайөтес ауылдық округі – 51 994,9 мың теңге;
Тұщықұдық ауылдық округі – 47 691,8 мың теңге;
Қызан ауылы – 37 494,7 мың теңге;
Ақтөбе ауылдық округі – 40 619,2 мың теңге;
Шайыр ауылдық округі – 45 132,9 мың теңге;
Жармыш ауылы – 38 878,6 мың теңге;
Ақшымырау ауылы – 28 649,6 мың теңге;
Онды ауылдық округі – 50 595,9 мың теңге;
Шебір ауылдық округі – 30 224,5 мың теңге;

сельского округа Отпан – 30 739,4 тысяч тенге.";
"3. Учесть, что из районного бюджета на 2021 год в бюджеты сел и сельских округов выделены целевые текущие трансферты в сумме 3 264,0 тысячи тенге, в том числе:
села Жынгылды – 437,0 тысяч тенге;
сельского округа Сайотес – 594,0 тысячи тенге;
сельского округа Тущыкудук – 104,0 тысячи тенге;
села Кызан – 750,0 тысяч тенге;
сельского округа Актобе – 309,0 тысяч тенге;
сельского округа Шайыр – 401,0 тысяча тенге;
села Жармыш – 400,0 тысяч тенге;
сельского округа Онды – 269,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 и 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 и 12 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского районного маслихата" (руководитель аппарата Калиев Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Мангистауского района Кыланова Т.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Т.Ерманов
Секретарь Мангистауского районного маслихата А.Сарбалаев
Приложение 1
к решению Мангистауского
районного маслихата

Отпан ауылдық округі – 30 739,4 мың теңге.";
"3. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттеріне 3 264,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Жыңғылды ауылы – 437,0 мың теңге;
Сайөтес ауылдық округі – 594,0 мың теңге;
Тұщықұдық ауылдық округі – 104,0 мың теңге;
Қызан ауылы – 750,0 мың теңге;
Ақтөбе ауылдық округі – 309,0 мың теңге;
Шайыр ауылдық округі – 401,0 мың теңге;
Жармыш ауылы – 400,0 мың теңге;
Онды ауылдық округі – 269,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 және 12 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 және 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Маңғыстау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Е.Қалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Маңғыстау ауданының әкімінің орынбасары Т.Қылаңовқа жүктелсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т.Ерманов
Маңғыстау аудандық мәслихатының хатшысы А.Сарбалаев
Маңғыстау аудандық мәслихатының