О присвоении наименование безымянному микрорайону
Решение акима села Кызан Мангистауского района Мангистауской области от 21 декабря 2021 года № 14. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 декабря 2021 года № 25961
В соответствии со статьей 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Кызан и на основании заключения Мангистауской областной ономастической комиссии от 6 мая 2021 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянному микрорайону № 2 в селе Кызан наименованиие "Сармыс Өтеғұлұлы".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Кызан Қ. Сүлейменов

Атаусыз шағын ауданға атау беру туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы Қызан ауылы әкімінің 2021 жылғы 21 желтоқсандағы № 14 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 желтоқсанда № 25961 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабына сәйкес, Қызан ауылы халқының пікірін ескере отырып және Маңғыстау облысының ономастикалық комиссиясының 2021 жылғы 6 мамырдағы қорытындысының негізінде, ШЕШТІМ:
1. Қызан ауылындағы № 2 атаусыз шағын ауданға "Сармыс Өтеғұлұлы" атауы берілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызан ауылы әкімі Қ. Сүлейменов