О внесении изменений в решение Мунайлинского районного маслихата от 25 января 2021 года № 2/12 "О бюджетах сел, сельских округов на 2021 - 2023 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 30 апреля 2021 года № 4/28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 30 апреля 2021 года № 4508
Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мунайлинского районного маслихата от 25 января 2021 года № 2/12 "О бюджетах сел, сельских округов на 2021 - 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4439) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты сел, сельских округов на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 108 503,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 700 761,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 407 742,8 тысячи тенге;
2) затраты – 1 150 293,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 41 789,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 41 789,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 41 789,9 тысяч тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"2. Учесть, что из районного бюджета на 2021 год в бюджеты сел, сельских округов выделена субвенция в сумме 394 361,8 тысяча тенге, в том числе:
сельского округа Атамекен – 31 665,2 тысяч тенге;
сельского округа Баскудык – 39 736,1 тысяч тенге;
сельского округа Батыр – 93 422,6 тысячи тенге;
села Баянды – 36 809,0 тысяч тенге;
сельского округа Даулет – 60 042,7 тысячи тенге;
сельского округа Кызылтобе – 62 716,9 тысяч тенге;
села Мангистау – 69 969,3 тысяч тенге."
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на бюджетную комиссию Мунайлинского района (председатель комиссии Н. Жолбаев).

Мұнайлы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 қаңтардағы № 2/12 "2021 - 2023 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 сәуірдегі № 4/28 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 30 сәуірде № 4508 болып тіркелді
Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2021 - 2023 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Мұнайлы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 қаңтардағы № 2/12 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4439 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 108 503,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 700 761,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 407 742,8 мың теңге;
2) шығындар – 1 150 293,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 41 789,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 41 789,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 41 789,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар, ауылдық округтердің бюджеттеріне 394 361,8 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Атамекен ауылдық округіне – 31 665,2 мың теңге;
Басқұдық ауылдық округіне – 39 736,1 мың теңге;
Батыр ауылдық округіне – 93 422,6 мың теңге;
Баянды ауылына – 36 809,0 мың теңге;
Дәулет ауылдық округіне – 60 042,7 мың теңге;
Қызылтөбе ауылдық округіне – 62 716,9 мың теңге;
Маңғыстау ауылына – 69 969,3 мың теңге."
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мұнайлы ауданының бюджет комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Н. Жолбаев).

3. Государственному учреждению "Аппарат Мунайлинского районного маслихата" (руководитель аппарата А. Жанбуршина) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Е. Жұмабаев
Секретарь Мунайлинского районного маслихата Б. Билялов
Приложение 1
к решению Мунайлинского
районного маслихата
от 00 апреля 2021 года № 0/00
Приложение 1
к решению Мунайлинского
районного маслихата
от 25 января 2021 года № 2/12
Бюджет сельского округа Атамекен на 2021 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс

3. "Мұнайлы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А. Жанбуршина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Жұмабаев
Мұнайлы аудандық мәслихатының хатшысы Б. Билялов
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 00 сәуірдегі
№ 0/00 шешіміне 1 қосымша
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 25 қаңтардағы
№ 2/12 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Атамекен ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы