О внесении изменений в решение Мунайлинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 62/544 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 7 сентября 2021 года № 8/50. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 сентября 2021 года № 24411
Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мунайлинского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 62/544 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4421) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственнок настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 911 813,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 627 603,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 84 379,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 174 354,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 14 025 477,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18 049 751,5 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32 400,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 245 028,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 212 628,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 170 338,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 170 338,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 245 028,0 тысяч тенге;

Мұнайлы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 62/544 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 қыркүйектегі № 8/50 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 17 қыркүйекте № 24411 болып тіркелді
Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мұнайлы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 62/544 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4421 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 911 813,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 627 603,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 84 379,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 174 354,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 14 025 477,0 мың теңге;
2) шығындар – 18 049 751,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 32 400,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 245 028,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 212 628,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 170 338,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 170 338,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 245 028,0 мың теңге;

погашение займов – 212 628,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 137 938,5 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"3. Учесть, что из районного бюджета на 2021 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 420 094,7 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.

қарыздарды өтеу – 212 628,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 137 938,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 420 094,7 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшаcы осы шешімнің қосымшаcына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.