О внесении изменений в решение Мунайлинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 62/544 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 7 декабря 2021 года № 12/79. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 декабря 2021 года № 25756
Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мунайлинского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 62/544 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4421) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственнок настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1)доходы – 17 870 773,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 971 394,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 70 565,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 311 883,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 13 516 931,0 тысяча тенге;
2)затраты – 18 008 711,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –86 680,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 245 028,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 158 348,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 224618,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 224 618,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 245 028,0 тысяч тенге;
погашение займов – 158 348,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 137 938,5 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что из районного бюджета на 2021 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 632 125,0 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в районный бюджет на 2021 год из республиканского бюджета и Национального фонда выделены целевые текущие трансферты, целевые трансферты на развитие и бюджетные кредиты в сумме 7 272 597,0 тысяч тенге. Порядок их использования определяется на основании постановления акимата района.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.

Мұнайлы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 62/544 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 желтоқсандағы № 12/79 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 желтоқсанда № 25756 болып тіркелді
Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мұнайлы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 62/544 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4421 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 870 773 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 971 394 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 70 565,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 311 883,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 13 516 931,0 мың теңге;
2) шығындар – 18 008 711,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 86 680,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 245 028,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 158 348,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 224 618,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 224 618,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 245 028,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 158 348,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 137 938,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 632 125,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2021 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық. облыстық бюджеттен және Ұлттық қордан ағымдағы нысаналы трансферттердің, нысаналы даму трансферттері мен бюджеттік кредиттердің 7 272 597,0 мың теңге сомасында бөлінгендігі ескерілсін. Оларды пайдалану тәртібі аудан әкімдігінің қаулысының негізінде анықталады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшаcы осы шешімнің қосымшаcына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

5 000,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
32 862,8
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
32 862,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 369,3
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
6 369,3
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
26 493,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
25 746,5
003
Капитальные расходы государственного органа
747,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 970 354,2
1
Социальное обеспечение
458 342,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
458 342,0
005
Государственная адресная социальная помощь
458 342,0
2
Социальная помощь
1 334 454,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 334 454,5
002
Программа занятости
65 745,6
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
49 441,4
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
531 055,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
15 781,2
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
74 013,5
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
540 827,8
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
57 590,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
177 557,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
156 591,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
57 927,7
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 150,0
021
Капитальные расходы государственного органа

5 000,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
32 862,8
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
32 862,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 369,3
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
6 369,3
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
26 493,5
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 746,5
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
747,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 970 354,2
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
458 342,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
458 342,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
458 342,0
2
Әлеуметтiк көмек
1 334 454,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 334 454,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
65 745,6
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
49 441,4
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
531 055,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
15 781,2
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
74 013,5
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
540 827,8
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
57 590,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
177 557,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
156 591,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 927,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 150,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары