Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2021 год
Постановление акимата Костанайской области от 17 марта 2021 года № 114. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 марта 2021 года № 9825.
В соответствии с подпунктом 7-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях образования Костанайской области на 2021 год согласно приложению к настоящему постановлению.

2021 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2021 жылғы 17 наурыздағы № 114 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 наурызда № 9825 болып тіркелді.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 2-тармағының 7-3) тармақшасына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы 2021 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.

2. Государственному учреждению "Управление образования акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.

2. "Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2021 года.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
Приложение
к постановлению акимата
от 17 марта 2021 года
№ 114
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях образования Костанайской области на 2021 год

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов
Әкімдіктің
2021 жылғы 17 наурыздағы
№ 114 қаулысына
қосымша
2021 жылға арналған Қостанай облысының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері

Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Костанайской области от 08.11.2021 № 505 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
1
2
3
4
5
6
Алтынсаринский район
1
Алтынсаринский район, село Красный Кордон
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Аққайың" отдела образования Алтынсаринского района" Управления образования акимата Костанайской области
70
130045
до 3-х лет - 8106
от 3 лет - 9444
2
Алтынсаринский район, село Убаганское
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Сәбинұр" отдела образования Алтынсаринского района" Управления образования акимата Костанайской области
80
96492
до 3-х лет - 8106
от 3 лет - 9444
3
Алтынсаринский район, село Силантьевка
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Толағай" отдела образования Алтынсаринского района" Управления образования акимата Костанайской области
80
64847
до 3-х лет - 8106
от 3 лет - 9444
4
Алтынсаринский район, село Щербаково
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Қуаныш" отдела образования Алтынсаринского района" Управления образования акимата Костанайской области
75
76131
до 3-х лет - 8106
от 3 лет - 9444
Амангельдинский район
5
Амангельдинский район, село Амангельды
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдырған" отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
60
115543
до 3-х лет - 7000
от 3 лет - 7500
6
Амангельдинский район, село Амангельды
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Жұпар" отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
100
83172
до 3-х лет - 7000
от 3 лет - 7500
7
Амангельдинский район, село Амангельды
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Қаламқас" отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
140
105474
до 3-х лет - 7000
от 3 лет - 7500
город Аркалык
8
город Аркалык, село Ашутасты
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ашутастинский ясли-сад "Гүлдер" отдела образования города Аркалыка" Управления образования акимата Костанайской области

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы әкімдігінің 08.11.2021 № 505 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында ата-ананың бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың бір айдағы орташа құны (теңге)
1
2
3
4
5
6
Алтынсарин ауданы
1
Алтынсарин ауданы, Красный Кордон ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Алтынсарин ауданы білім бөлімінің "Аққайың" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
70
130045
3 жасқа дейін - 8106
3 жастан бастап - 9444
2
Алтынсарин ауданы, Обаған ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Алтынсарин ауданы білім бөлімінің "Сәбинұр" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
80
96492
3 жасқа дейін - 8106
3 жастан бастап -9444
3
Алтынсарин ауданы, Силантьев ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Алтынсарин ауданы білім бөлімінің "Толағай" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
80
64847
3 жасқа дейін - 8106
3 жастан бастап - 9444
4
Алтынсарин ауданы, Щербаков ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Алтынсарин ауданы білім бөлімінің "Қуаныш" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
75
76131
3 жасқа дейін - 8106
3 жастан бастап - 9444
Амангелді ауданы
5
Амангелді ауданы, Амангелді ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің "Балдырған" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
60
115543
3 жасқа дейін - 7000
3 жастан бастап - 7500
6
Амангелді ауданы, Амангелді ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің "Жұпар" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
100
83172
3 жасқа дейін - 7000
3 жастан бастап - 7500
7
Амангелді ауданы, Амангелді ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің "Қаламқас" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
140
105474
3 жасқа дейін - 7000
3 жастан бастап - 7500
Арқалық қаласы
8
Арқалық қаласы, Ашутасты ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық қаласы білім бөлімінің "Гүлдер" Ашутасты бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

108768
до 3-х лет - 8509
от 3 лет - 9000
21
Аулиекольский район, поселок Кушмурун
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Ромашка" отдела образования Аулиекольского района" Управления образования акимата Костанайской области
120
84198
до 3-х лет - 8509
от 3 лет - 9000
22
Аулиекольский район, село Новонежинка
Коммунальное государственное казенное предприятие "Новонежинский ясли-сад "Балдәурен" отдела образования Аулиекольского района" Управления образования акимата Костанайской области
70
72329
до 3-х лет - 8509
от 3 лет - 9000
район Беимбета Майлина
23
Район Беимбета Майлина, село Әйет
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Айгөлек" отдела образования района Беимбета Майлина" Управления образования акимата Костанайской области
160
66547
до 3-х лет - 10500
от 3 лет - 11550
24
Район Беимбета Майлина, село Береговое
Коммунальное государственное казенное предприятие "Калининский ясли-сад" отдела образования района Беимбета Майлина" Управления образования акимата Костанайской области
50
150020
до 3-х лет - 9450
от 3 лет - 10500
25
Район Беимбета Майлина, село Майское
Коммунальное государственное казенное предприятие "Майский ясли-сад" отдела образования района Беимбета Майлина" Управления образования акимата Костанайской области
90
90539
до 3-х лет - 9450
от 3 лет - 10500
26
Район Беимбета Майлина, поселок Тобол
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдәурен" отдела образования района Беимбета Майлина" Управления образования акимата Костанайской области
140
64236
до 3-х лет - 10500
от 3 лет - 11550
27
Район Беимбета Майлина, поселок Тобол
Товарищество с ограниченной ответственностью "Зира"
50
41549
до 3-х лет - 10500
от 3 лет - 11550
Денисовский район
28
Денисовский район, село Денисовка
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад № 1" отдела образования Денисовского района" Управления образования акимата Костанайской области
85
54661
до 3-х лет - 8000
от 3 лет - 8500
29
Денисовский район, село Денисовка
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 2" отдела образования Денисовского района" Управления образования акимата Костанайской области
132
65591
до 3-х лет - 8000
от 3 лет - 8500
30
Денисовский район, село Перелески
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдәурен" отдела образования Денисовского района" Управления образования акимата Костанайской области
77
59136
до 3-х лет - 8000
от 3 лет - 8500
Джангельдинский район
31
Джангельдинский район, село Акколь
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Күншуақ" отдела образования Джангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
30

108768
3 жасқа дейін - 8509
3 жастан бастап - 9000
21
Әулиекөл ауданы, Құсмұрын кенті
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Әулиекөл ауданы білім бөлімінің "Ромашка" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
120
84198
3 жасқа дейін - 8509
3 жастан бастап - 9000
22
Әулиекөл ауданы, Новонежин ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Әулиекөл ауданы білім бөлімінің "Новонежин "Балдәурен" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
70
72329
3 жасқа дейін - 8509
3 жастан бастап - 9000
Бейімбет Майлин ауданы
23
Бейімбет Майлин ауданы, Әйет ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Бейімбет Майлин ауданы білім бөлімінің "Айгөлек" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
160
66547
3 жасқа дейін - 10500
3 жастан бастап - 11550
24
Бейімбет Майлин ауданы, Береговое ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Бейімбет Майлин ауданы білім бөлімінің "Калинин бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
50
150020
3 жасқа дейін - 9450
3 жастан бастап - 10500
25
Бейімбет Майлин ауданы, Майское ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Бейімбет Майлин ауданы білім бөлімінің "Майский бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
90
90539
3 жасқа дейін - 9450
3 жастан бастап - 10500
26
Бейімбет Майлин ауданы, Тобыл кенті
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Бейімбет Майлин ауданы білім бөлімінің "Балдәурен" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
140
64236
3 жасқа дейін - 10500
3 жастан бастап - 11550
27
Бейімбет Майлин ауданы, Тобыл кенті
"Зира" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
50
41549
3 жасқа дейін - 10500
3 жастан бастап - 11550
Денисов ауданы
28
Денисов ауданы, Денисов ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Денисов ауданы білім бөлімінің "№ 1 балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
85
54661
3 жасқа дейін - 8000
3 жастан бастап - 8500
29
Денисов ауданы, Денисов ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Денисов ауданы білім бөлімінің "№ 2 бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
132
65591
3 жасқа дейін - 8000
3 жастан бастап - 8500
30
Денисов ауданы, Перелески ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Денисов ауданы білім бөлімінің "Балдәурен" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
77
59136
3 жасқа дейін - 8000
3 жастан бастап - 8500
Жангелдин ауданы
31
Жангелдин ауданы, Ақкөл ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жангелдин ауданы білім бөлімінің "Күншуақ" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
30

57835
до 3-х лет - 3500
от 3 лет - 4088
32
Джангельдинский район, село Ахмет Байтұрсынұлы
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балбөбек" отдела образования Джангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
25
60939
до 3-х лет - 3600
33
Джангельдинский район, село Торгай
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдырған" отдела образования Джангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
140
41549
до 3-х лет - 7350
от 3 лет - 8400
Житикаринский район
34
Житикаринский район, город Житикара
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" отдела образования Житикаринского района" Управления образования акимата Костанайской области
190
38023
до 3-х лет - 10000
от 3 лет - 12000
35
Житикаринский район, город Житикара
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Қарлығаш" отдела образования Житикаринского района" Управления образования акимата Костанайской области
150
38023
до 3-х лет - 10000
от 3 лет - 12000
36
Житикаринский район, город Житикара
Товарищество с ограниченной ответственностью "Дружба-97"
225
39683
до 3-х лет - 10000
от 3 лет - 12000
37
Житикаринский район, город Житикара
Товарищество с ограниченной ответственностью "Юбилейное"
245
38023
до 3-х лет - 10000
от 3 лет - 12000
38
Житикаринский район, город Житикара
Товарищество с ограниченной ответственностью "КМ Бөбек"
95
38023
до 3-х лет - 10000
от 3 лет - 12000
Камыстинский район
39
Камыстинский район, село Алтынсарино
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Қарлығаш" отдела образования Камыстинского района" Управления образования акимата Костанайской области
94
55067
до 3-х лет - 8530
от 3 лет - 10200
40
Камыстинский район, село Карабатыр
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Ақбота" отдела образования Камыстинского района" Управления образования акимата Костанайской области
45
48904
до 3-х лет - 8530
от 3 лет - 10200
41
Камыстинский район, село Камысты
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Айналайын" отдела образования Камыстинского района" Управления образования акимата Костанайской области
140
61198
до 3-х лет - 10389
от 3 лет - 12872
Карабалыкский район
42
Карабалыкский район, поселок Карабалык
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Айналайын" отдела образования Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области
140
92740
до 3-х лет - 10389
от 3 лет - 12872
43
Карабалыкский район, поселок Карабалык
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Улыбка" отдела образования Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области

57835
3 жасқа дейін - 3500
3 жастан бастап - 4088
32
Жангелдин ауданы, Ахмет Байтұрсынұлы ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жангелдин ауданы білім бөлімінің "Балбөбек" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
25
60939
3 жасқа дейін - 3600
33
Жангелдин ауданы, Торғай ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жангелдин ауданы білім бөлімінің "Балдырған" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
140
41549
3 жасқа дейін - 7350
3 жастан бастап - 8400
Жітіқара ауданы
34
Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жітіқара ауданы білім бөлімінің "Балапан" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
190
38023
3 жасқа дейін - 10000
3 жастан бастап - 12000
35
Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жітіқара ауданы білім бөлімінің "Қарлығаш" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
150
38023
3 жасқа дейін - 10000
3 жастан бастап - 12000
36
Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы
"Дружба-97" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
225
39683
3 жасқа дейін - 10000
3 жастан бастап - 12000
37
Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы
"Юбилейное" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
245
38023
3 жасқа дейін - 10000
3 жастан бастап - 12000
38
Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы
"КМ Бөбек" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
95
38023
3 жасқа дейін - 10000
3 жастан бастап - 12000
Қамысты ауданы
39
Қамысты ауданы, Алтынсарин ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қамысты ауданы білім бөлімінің "Қарлығаш" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
94
55067
3 жасқа дейін - 8530
3 жастан бастап - 10200
40
Қамысты ауданы, Қарабатыр ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қамысты ауданы білім бөлімінің "Ақбота" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
45
48904
3 жасқа дейін - 8530
3 жастан бастап - 10200
41
Қамысты ауданы, Қамысты ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қамысты ауданы білім бөлімінің "Айналайын" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
140
61198
3 жасқа дейін - 10389
3 жастан бастап - 12872
Қарабалық ауданы
42
Қарабалық ауданы, Қарабалық кенті
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданы білім бөлімінің "Айналайын" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
140
92740
3 жасқа дейін - 10389
3 жастан бастап - 12872
43
Қарабалық ауданы, Қарабалық кенті
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданы білім бөлімінің "Улыбка" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

240
64241
до 3-х лет - 10389
от 3 лет - 12872
Карасуский район
44
Карасуский район, село Амангельды
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Болашақ" отдела образования Карасуского района" Управления образования акимата Костанайской области
40
188850
до 3-х лет - 7350
от 3 лет - 8400
45
Карасуский район, село Восток
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Ақерке" отдела образования Карасуского района" Управления образования акимата Костанайской области
68
125603
до 3-х лет - 7350
от 3 лет - 8400
46
Карасуский район, село Жалгыскан
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Бөбек" отдела образования Карасуского района" Управления образования акимата Костанайской области
40
183178
до 3-х лет - 7350
от 3 лет - 8400
47
Карасуский район, село Карасу
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" отдела образования Карасуского района" Управления образования акимата Костанайской области
155
112217
до 3-х лет - 7350
от 3 лет - 8400
48
Карасуский район, село Карасу
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Нұр сәби" отдела образования Карасуского района" Управления образования акимата Костанайской области
96
146719
до 3-х лет - 7350
от 3 лет - 8400
49
Карасуский район, село Октябрьское
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Салтанат" отдела образования Карасуского района" Управления образования акимата Костанайской области
98
151132
до 3-х лет - 7350
от 3 лет - 8400
Костанайский район
50
Костанайский район, село Заречное
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Алтын бесік" отдела образования Костанайского района" Управления образования акимата Костанайской области
155
41979
до 3-х лет - 14498
от 3 лет - 15519
51
Костанайский район, село Октябрьское
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Шапағат" отдела образования Костанайского района" Управления образования акимата Костанайской области
75
86940
до 3-х лет - 12068
от 3 лет - 14927
52
Костанайский район, город Тобыл
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балбөбек" отдела образования Костанайского района" Управления образования акимата Костанайской области
210
38340
до 3-х лет - 14498
от 3 лет - 15519
53
Костанайский район, город Тобыл
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Гүлдер" отдела образования Костанайского района" Управления образования акимата Костанайской области
180
38393
до 3-х лет - 14498
от 3 лет - 15519
54
Костанайский район, город Тобыл
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Сәулетай" отдела образования Костанайского района" Управления образования акимата Костанайской области

240
64241
3 жасқа дейін - 10389
3 жастан бастап - 12872
Қарасу ауданы
44
Қарасу ауданы, Амангелді ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарасу ауданы білім бөлімінің "Болашақ" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
40
188850
3 жасқа дейін - 7350
3 жастан бастап - 8400
45
Қарасу ауданы, Восток ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарасу ауданы білім бөлімінің "Ақерке" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
68
125603
3 жасқа дейін - 7350
3 жастан бастап - 8400
46
Қарасу ауданы, Жалгысхан ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарасу ауданы білім бөлімінің "Бөбек" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
40
183178
3 жасқа дейін - 7350
3 жастан бастап - 8400
47
Қарасу ауданы, Қарасу ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарасу ауданы білім бөлімінің "Балапан" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
155
112217
3 жасқа дейін - 7350
3 жастан бастап - 8400
48
Қарасу ауданы, Қарасу ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарасу ауданы білім бөлімінің "Нұр сәби" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
96
146719
3 жасқа дейін - 7350
3 жастан бастап - 8400
49
Қарасу ауданы, Октябрское ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарасу ауданы білім бөлімінің "Салтанат" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
98
151132
3 жасқа дейін - 7350
3 жастан бастап - 8400
Қостанай ауданы
50
Қостанай ауданы, Заречное ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай ауданы білім бөлімінің "Алтын бесік" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
155
41979
3 жасқа дейін - 14498
3 жастан бастап - 15519
51
Қостанай ауданы, Октябрское ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай ауданы білім бөлімінің "Шапағат" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
75
86940
3 жасқа дейін - 12068
3 жастан бастап - 14927
52
Қостанай ауданы, Тобыл қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай ауданы білім бөлімінің "Балбөбек" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
210
38340
3 жасқа дейін - 14498
3 жастан бастап - 15519
53
Қостанай ауданы, Тобыл қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай ауданы білім бөлімінің "Гүлдер" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
180
38393
3 жасқа дейін - 14498
3 жастан бастап - 15519
54
Қостанай ауданы, Тобыл қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай ауданы білім бөлімінің "Сәулетай" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

от 3 лет - 16012
68
город Костанай
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 12" отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области
140
64502
до 3-х лет - 13745
от 3 лет - 16012
69
город Костанай
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 13" отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области
155
64496
до 3-х лет - 13745
от 3 лет - 16012
70
город Костанай
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 14" отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области
280
69715
до 3-х лет - 13745
от 3 лет - 16012
71
город Костанай
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 15" отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области
275
60441
до 3-х лет - 13745
от 3 лет - 16012
72
город Костанай
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 16" отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области
330
60943
до 3-х лет - 13745
от 3 лет - 16012
73
город Костанай
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 17" отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области
265
62174
до 3-х лет - 13745
от 3 лет - 16012
74
город Костанай
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 18" отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области
80
79915
до 3-х лет - 13745
от 3 лет - 16012
75
город Костанай
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 27" отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области
300
47579
до 3-х лет - 13745
от 3 лет - 16012
76
город Костанай
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 40" отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области
240
59338
до 3-х лет - 13745
от 3 лет - 16012
77
город Костанай
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 44" отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области
260
47072
до 3-х лет - 13745
от 3 лет - 16012
78
город Костанай
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 51" отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области
300
51208
до 3-х лет - 13745
от 3 лет - 16012
79
город Костанай
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 54" отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области

3 жастан бастап - 16012
68
Қостанай қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің "№ 12 бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
140
64502
3 жасқа дейін - 13745
3 жастан бастап - 16012
69
Қостанай қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің "№ 13 бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
155
64496
3 жасқа дейін - 13745
3 жастан бастап - 16012
70
Қостанай қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің "№ 14 бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
280
69715
3 жасқа дейін - 13745
3 жастан бастап - 16012
71
Қостанай қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің "№ 15 бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
275
60441
3 жасқа дейін - 13745
3 жастан бастап - 16012
72
Қостанай қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің "№ 16 бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
330
60943
3 жасқа дейін - 13745
3 жастан бастап - 16012
73
Қостанай қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің "№ 17 бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
265
62174
3 жасқа дейін - 13745
3 жастан бастап - 16012
74
Қостанай қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің "№ 18 бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
80
79915
3 жасқа дейін - 13745
3 жастан бастап - 16012
75
Қостанай қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің "№ 27 бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
300
47579
3 жасқа дейін - 13745
3 жастан бастап - 16012
76
Қостанай қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің "№ 40 бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
240
59338
3 жасқа дейін - 13745
3 жастан бастап - 16012
77
Қостанай қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің "№ 44 бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
260
47072
3 жасқа дейін - 13745
3 жастан бастап - 16012
78
Қостанай қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің "№ 51 бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
300
51208
3 жасқа дейін - 13745
3 жастан бастап - 16012
79
Қостанай қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің "№ 54 бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

250
57851
до 3-х лет - 10010
от 3 лет - 12320
116
город Лисаковск
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Улыбка" отдела образования города Лисаковска" Управления образования акимата Костанайской области
250
56358
до 3-х лет - 10010
от 3 лет - 12320
117
город Лисаковск, поселок Октябрьский
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" отдела образования города Лисаковска" Управления образования акимата Костанайской области
160
53142
до 3-х лет - 10010
от 3 лет - 12320
118
город Лисаковск
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ясли-сад "Балақай" на 180 мест"
180
38023
до 3-х лет - 10010
от 3 лет - 12320
Мендыкаринский район
119
Мендыкаринский район, село Архиповка
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Айгөлек" отдела образования Мендыкаринского района" Управления образования акимата Костанайской области
25
137647
до 3-х лет - 8800
от 3 лет - 11000
120
Мендыкаринский район, село Боровское
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балауса" отдела образования Мендыкаринского района" Управления образования акимата Костанайской области
145
91837
до 3-х лет - 13200
от 3 лет - 13992
121
Мендыкаринский район, село Боровское
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Жас әлем" отдела образования Мендыкаринского района" Управления образования акимата Костанайской области
145
141194
до 3-х лет - 13200
от 3 лет - 13992
122
Мендыкаринский район, село Харьковское
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Ақбота" отдела образования Мендыкаринского района" Управления образования акимата Костанайской области
25
132906
до 3-х лет - 8800
от 3 лет - 10560
Наурзумский район
123
Наурзумский район, село Буревестник
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Нұрбөбек" отдела образования Наурзумского района" Управления образования акимата Костанайской области
45
142828
до 3-х лет - 6500
от 3 лет - 7500
124
Наурзумский район, село Дамды
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Айгөлек" отдела образования Наурзумского района" Управления образования акимата Костанайской области
17
187510
до 3-х лет - 4000
от 3 лет - 5000
125
Наурзумский район, село Караменды
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" отдела образования Наурзумского района" Управления образования акимата Костанайской области
55
107676
до 3-х лет - 7000
от 3 лет - 8000
126
Наурзумский район, село Караменды
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдырған" отдела образования Наурзумского района" Управления образования акимата Костанайской области

250
57851
3 жасқа дейін - 10010
3 жастан бастап - 12320
116
Лисаков қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Лисаков қаласы білім бөлімінің "Улыбка" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
250
56358
3 жасқа дейін - 10010
3 жастан бастап - 12320
117
Лисаков қаласы, Октябрь кенты
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Лисаков қаласы білім бөлімінің "Балапан" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
160
53142
3 жасқа дейін - 10010
3 жастан бастап - 12320
118
Лисаков қаласы
"Ясли-сад "Балақай" на 180 мест" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
180
38023
3 жасқа дейін - 10010
3 жастан бастап - 12320
Меңдіқара ауданы
119
Меңдіқара ауданы, Архиповка ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Меңдіқара ауданы білім бөлімінің "Айгөлек" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
25
137647
3 жасқа дейін - 8800
3 жастан бастап - 11000
120
Меңдіқара ауданы, Боровское ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Меңдіқара ауданы білім бөлімінің "Балауса" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
145
91837
3 жасқа дейін - 13200
3 жастан бастап - 13992
121
Меңдіқара ауданы, Боровское ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Меңдіқара ауданы білім бөлімінің "Жас әлем" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
145
141194
3 жасқа дейін - 13200
3 жастан бастап - 13992
122
Меңдіқара ауданы, Харьковское ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Меңдіқара ауданы білім бөлімінің "Ақбота" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
25
132906
3 жасқа дейін - 8800
3 жастан бастап - 10560
Науырзым ауданы
123
Науырзым ауданы, Буревестник ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Науырзым ауданы білім бөлімінің "Нұрбөбек" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
45
142828
3 жасқа дейін - 6500
3 жастан бастап - 7500
124
Науырзым ауданы, Дәмді ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Науырзым ауданы білім бөлімінің "Айгөлек" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
17
187510
3 жасқа дейін - 4000
3 жастан бастап - 5000
125
Науырзым ауданы, Қарамеңді ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Науырзым ауданы білім бөлімінің "Балапан" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
55
107676
3 жасқа дейін - 7000
3 жастан бастап - 8000
126
Науырзым ауданы, Қарамеңді ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Науырзым ауданы білім бөлімінің "Балдырған" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

от 3 лет - 8000
157
Узункольский район, село Узунколь
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Айгөлек" отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области
140
85548
до 3-х лет - 7500
от 3 лет - 8500
158
Узункольский район, село Узунколь
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Сәуле" отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области
150
126098
до 3-х лет - 7500
от 3 лет - 8000
Федоровский район
159
Федоровский район, село Банновка
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Солнышко" отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области
53
51398
до 3-х лет - 7000
от 3 лет - 8000
160
Федоровский район, село Кенарал
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Ақерке" отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области
45
46305
до 3-х лет - 7000
от 3 лет - 8000
161
Федоровский район, село Костряковка
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Сказка" отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области
57
51244
до 3-х лет - 7000
от 3 лет - 8000
162
Федоровский район, село Лесное
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Қызғалдақ" отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области
31
41549
до 3-х лет - 7000
от 3 лет - 8000
163
Федоровский район, село Пешковка
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Айналайын" отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области
45
66371
до 3-х лет - 7000
от 3 лет - 8000
164
Федоровский район, село Пешковка
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Аленушка" отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области
70
41549
до 3-х лет - 7000
от 3 лет - 8000
165
Федоровский район, село Федоровка
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балбөбек" отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области
68
41549
до 3-х лет - 7000
от 3 лет - 8000
166
Федоровский район, село Федоровка
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдәурен" отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области
68
48935
до 3-х лет - 7000
от 3 лет - 8000
167
Федоровский район, село Федоровка
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдырған" отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области
64

3 жастан бастап - 8000
157
Ұзынкөл ауданы, Ұзынкөл ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданы білім бөлімінің "Айгөлек" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
140
85548
3 жасқа дейін - 7500
3 жастан бастап - 8500
158
Ұзынкөл ауданы, Ұзынкөл ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданы білім бөлімінің "Сәуле" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
150
126098
3 жасқа дейін - 7500
3 жастан бастап - 8000
Федоров ауданы
159
Федоров ауданы, Баннов ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің "Солнышко" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
53
51398
3 жасқа дейін - 7000
3 жастан бастап - 8000
160
Федоров ауданы, Кеңарал ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің "Ақерке" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
45
46305
3 жасқа дейін - 7000
3 жастан бастап - 8000
161
Федоров ауданы, Костряков ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің "Сказка" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
57
51244
3 жасқа дейін - 7000
3 жастан бастап - 8000
162
Федоров ауданы, Лесной ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің "Қызғалдақ" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
31
41549
3 жасқа дейін - 7000
3 жастан бастап - 8000
163
Федоров ауданы, Пешков ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің "Айналайын" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
45
66371
3 жасқа дейін - 7000
3 жастан бастап - 8000
164
Федоров ауданы, Пешков ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің "Аленушка" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
70
41549
3 жасқа дейін - 7000
3 жастан бастап - 8000
165
Федоров ауданы, Федоров ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің "Балбөбек" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
68
41549
3 жасқа дейін - 7000
3 жастан бастап - 8000
166
Федоров ауданы, Федоров ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің "Балдәурен" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
68
48935
3 жасқа дейін - 7000
3 жастан бастап - 8000
167
Федоров ауданы, Федоров ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің "Балдырған" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
64