О внесении изменений в решение маслихата от 15 декабря 2020 года № 570 "Об областном бюджете Костанайской области на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 28 мая 2021 года № 52. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 июня 2021 года № 22913
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "Об областном бюджете Костанайской области на 2021-2023 годы" от 15 декабря 2020 года № 570, (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9650), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 323 091 498,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 074 548,7 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 2 018 665,8 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 36 050,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 314 962 233,6 тысячи тенге;
2) затраты – 330 071 944,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 081 105,3 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 11 932 460,8 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 851 355,5 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 970 413,9 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 19 031 965,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19 031 965,5 тысячи тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Установить лимит долга местного исполнительного органа Костанайской области на 31 декабря 2021 года в размере 93 745 811,5 тысячи тенге.";
приложения 1, 2 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Костанайского областного маслихата К. Жанбыршина
Исполняющий обязанности секретаря Костанайского областного маслихата Н. Утеулин
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 570 "Қостанай облысының 2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2021 жылғы 28 мамырдағы № 52 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 маусымда № 22913 болып тіркелді
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының "Қостанай облысының 2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 570 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9650 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 323 091 498,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 074 548,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2 018 665,8 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 36 050,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 314 962 233,6 мың теңге;
2) шығындар – 330 071 944,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 10 081 105,3 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 11 932 460,8 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 1 851 355,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 970 413,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 19 031 965,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19 031 965,5 мың теңге.";
15-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. 2021 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша Қостанай облысының жергілікті атқарушы органының борыш лимиті 93 745 811,5 мың теңге мөлшерінде белгіленсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихаты сессиясының төрайымы К. Жанбыршина
Қостанай облыстық мәслихаты хатшысының міндетін атқарушы Н. Утеулин
Мәслихаттың

5 374 684,8
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 749 089,8
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 346 414,6
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 676 177,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
274 195,1
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
452 303,1
261
Управление образования области
1 452 111,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 154 858,0
037
Социальная реабилитация
82 453,0
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
214 800,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
173 484,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
173 484,0
2
Социальная помощь
430 333,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
430 333,0
003
Социальная поддержка инвалидов
430 333,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
5 844 287,5
256
Управление координации занятости и социальных программ области
5 732 981,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
174 106,0
007
Капитальные расходы государственного органа
1 230,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
840,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
20 020,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
139 170,5
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
5 397 615,0
263
Управление внутренней политики области
28 435,0
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 435,0
270
Управление по инспекции труда области
82 871,0

5 374 684,8
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 749 089,8
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 346 414,6
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 676 177,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
274 195,1
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
452 303,1
261
Облыстың білім басқармасы
1 452 111,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 154 858,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
82 453,0
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
214 800,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
173 484,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
173 484,0
2
Әлеуметтiк көмек
430 333,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
430 333,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
430 333,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
5 844 287,5
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 732 981,5
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
174 106,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 230,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
840,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
20 020,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
139 170,5
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5 397 615,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 435,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 435,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
82 871,0

500,0
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
135 077,0
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
54 106,0
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
926 953,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 960,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
55 483,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
17 499,0
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
23 360,0
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
30 238 885,0
002
Субсидирование развития семеноводства
1 706 882,0
005
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
5 898 526,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
30 327,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
180 600,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
7 300,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
3 200 000,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
8 796 719,2
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
200 000,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
6 291 431,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
103 327,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования

500,0
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
135 077,0
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
54 106,0
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
926 953,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2 960,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
55 483,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
17 499,0
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
23 360,0
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
30 238 885,0
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1 706 882,0
005
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
5 898 526,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
30 327,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
180 600,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
7 300,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
3 200 000,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
8 796 719,2
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
200 000,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
6 291 431,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
103 327,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуды кредиттеу, сондай-ақ лизинг беру кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау

279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
11 289 336,8
007
Развитие теплоэнергетической системы
9 451 778,8
071
Развитие газотранспортной системы
1 837 558,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
22 778 893,0
1
Сельское хозяйство
20 895 834,0
719
Управление ветеринарии области
1 391 743,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
279 200,0
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
14 065,0
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
28 155,0
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
111 496,0
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
34 454,0
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
874 642,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 078,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
46 653,0
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
19 504 091,0
002
Субсидирование развития семеноводства
1 775 263,0
005
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
5 671 872,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
31 540,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
187 824,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
7 592,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
3 328 000,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7 280 000,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
1 196 000,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
11 289 336,8
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
9 451 778,8
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
1 837 558,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
22 778 893,0
1
Ауыл шаруашылығы
20 895 834,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 391 743,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
279 200,0
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
14 065,0
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
28 155,0
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
111 496,0
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
34 454,0
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
874 642,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 078,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
46 653,0
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
19 504 091,0
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1 775 263,0
005
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
5 671 872,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
31 540,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
187 824,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
7 592,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
3 328 000,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
7 280 000,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
1 196 000,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттер бойынша ішінара кепілдендіру

75 795,0
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
218 279,9
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
3 190 494,1
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
1 325 775,0
13
Прочие
19 055 898,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
15 638 174,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 755 695,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
30 000,0
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
2 556 081,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
132 614,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
37 000,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
12 882 479,0
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
12 882 479,0
9
Прочие
3 417 724,0
253
Управление здравоохранения области
27 436,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
27 436,0
257
Управление финансов области
177 608,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
177 608,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
184 602,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
184 602,0
261
Управление образования области
1 270 692,0
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
978 888,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
291 804,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
121 642,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности

75 795,0
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
218 279,9
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
3 190 494,1
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
1 325 775,0
13
Басқалар
19 055 898,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
15 638 174,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2 755 695,0
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
30 000,0
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 556 081,0
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
132 614,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
37 000,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
12 882 479,0
051
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
12 882 479,0
9
Басқалар
3 417 724,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
27 436,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
27 436,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
177 608,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
177 608,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
184 602,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
184 602,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 270 692,0
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
978 888,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
291 804,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
121 642,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

5 898 008,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
32 802,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
195 337,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
7 896,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
3 461 120,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7 571 200,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
1 243 840,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
21 632,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
5 408,0
3
Лесное хозяйство
1 478 206,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 478 206,0
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
1 452 887,0
006
Охрана животного мира
25 319,0
5
Охрана окружающей среды
160 045,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
160 045,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
132 972,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
17 073,0
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
10 000,0
6
Земельные отношения
63 453,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
63 453,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
63 453,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
229 300,0
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
229 300,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере сельского хозяйства и регулирования земельных отношений на местном уровне
229 300,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15 035 119,5
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15 035 119,5
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
14 967 556,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне

5 898 008,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
32 802,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
195 337,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
7 896,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
3 461 120,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
7 571 200,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
1 243 840,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттер бойынша ішінара кепілдендіру
21 632,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
5 408,0
3
Орман шаруашылығы
1 478 206,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 478 206,0
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
1 452 887,0
006
Жануарлар дүниесін қорғау
25 319,0
5
Қоршаған ортаны қорғау
160 045,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
160 045,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
132 972,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
17 073,0
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
10 000,0
6
Жер қатынастары
63 453,0
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
63 453,0
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 453,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
229 300,0
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
229 300,0
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
229 300,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15 035 119,5
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15 035 119,5
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
14 967 556,5
001
Жергілікті деңгейде құрлыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер