О внесении изменений в решение маслихата от 15 декабря 2020 года № 570 "Об областном бюджете Костанайской области на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 8 октября 2021 года № 103. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 октября 2021 года № 24796
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "Об областном бюджете Костанайской области на 2021-2023 годы" от 15 декабря 2020 года № 570 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9650) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 352 517 946,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 201 794,2 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4 028 342,1 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 36 050,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 338 251 760,6 тысячи тенге;
2) затраты – 350 773 200,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 096 095,8 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9 475 826,6 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 379 730,8 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11 123 935,5 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 16 475 285,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16 475 285,3 тысячи тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Установить лимит долга местного исполнительного органа Костанайской области на 31 декабря 2021 года в размере 87 403 306,3 тысячи тенге.";
приложения 1, 2 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 570 "Қостанай облысының 2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2021 жылғы 8 қазандағы № 103 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 қазанда № 24796 болып тіркелді
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының "Қостанай облысының 2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 570 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9650 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 352 517 946,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 201 794,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 028 342,1 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 36 050,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 338 251 760,6 мың теңге;
2) шығындар – 350 773 200,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 7 096 095,8 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 9 475 826,6 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 2 379 730,8 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 11 123 935,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 16 475 285,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16 475 285,3 мың теңге.";
15-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. 2021 жылғы 31 желтоқсанға Қостанай облысының жергілікті атқарушы органының борыш лимиті 87 403 306,3 мың теңге мөлшерінде белгіленсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

218 353,2
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
9 729,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
43 694,0
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
143 700,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
31 849,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
6 290 097,6
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
13 074 430,1
1
Социальное обеспечение
6 320 372,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 675 243,9
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 532 343,7
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 230 607,6
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
328 924,1
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
583 368,5
261
Управление образования области
1 470 071,2
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 158 377,2
037
Социальная реабилитация
82 947,0
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
228 747,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
175 056,9
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
175 056,9
2
Социальная помощь
216 427,7
256
Управление координации занятости и социальных программ области
216 427,7
003
Социальная поддержка инвалидов
216 427,7
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
6 537 630,4
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 405 037,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
215 185,6
007
Капитальные расходы государственного органа
1 136,3
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне

218 353,2
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
9 729,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
43 694,0
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
143 700,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
31 849,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
6 290 097,6
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
13 074 430,1
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
6 320 372,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 675 243,9
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 532 343,7
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 230 607,6
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
328 924,1
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
583 368,5
261
Облыстың білім басқармасы
1 470 071,2
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 158 377,2
037
Әлеуметтік сауықтандыру
82 947,0
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
228 747,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
175 056,9
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
175 056,9
2
Әлеуметтiк көмек
216 427,7
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
216 427,7
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
216 427,7
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
6 537 630,4
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 405 037,8
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
215 185,6
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 136,3
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру

42 603 343,3
1
Сельское хозяйство
37 538 463,3
719
Управление ветеринарии области
1 675 287,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
274 520,6
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
103 320,8
009
Организация санитарного убоя больных животных
28 038,6
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
79 263,6
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
500,0
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
135 077,0
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
87 829,0
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
899 350,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 583,4
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
49 069,7
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
14 734,6
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
35 863 176,0
002
Субсидирование развития семеноводства
2 725 726,0
005
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
6 298 526,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
29 829,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
180 600,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
7 300,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
3 535 243,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
8 796 719,2
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса

42 603 343,3
1
Ауыл шаруашылығы
37 538 463,3
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 675 287,3
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
274 520,6
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
103 320,8
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
28 038,6
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
79 263,6
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
500,0
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
135 077,0
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
87 829,0
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
899 350,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 583,4
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
49 069,7
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
14 734,6
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
35 863 176,0
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
2 725 726,0
005
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
6 298 526,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
29 829,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
180 600,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
7 300,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
3 535 243,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
8 796 719,2
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау

200 000,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
8 184 441,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
103 327,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
4 798 530,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
996 280,8
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
6 654,0
2
Водное хозяйство
28 590,1
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
28 590,1
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
28 253,1
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
337,0
3
Лесное хозяйство
1 389 936,1
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 389 936,1
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
1 365 968,1
006
Охрана животного мира
23 968,0
5
Охрана окружающей среды
315 430,8
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
315 430,8
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
157 809,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
70 747,6
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 584,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
73 815,0
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
2 475,2
6
Земельные отношения
79 386,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
79 386,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
79 386,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
3 251 537,0
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
3 251 537,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере сельского хозяйства и регулирования земельных отношений на местном уровне
274 437,0
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
2 652 000,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам

200 000,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
8 184 441,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
103 327,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуды кредиттеу, сондай-ақ лизинг беру кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
4 798 530,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
996 280,8
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттер бойынша ішінара кепілдендіру
6 654,0
2
Су шаруашылығы
28 590,1
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
28 590,1
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
28 253,1
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
337,0
3
Орман шаруашылығы
1 389 936,1
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 389 936,1
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
1 365 968,1
006
Жануарлар дүниесін қорғау
23 968,0
5
Қоршаған ортаны қорғау
315 430,8
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
315 430,8
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
157 809,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
70 747,6
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
10 584,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
73 815,0
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
2 475,2
6
Жер қатынастары
79 386,0
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
79 386,0
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 386,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
3 251 537,0
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
3 251 537,0
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
274 437,0
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
2 652 000,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер

30 000,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
946 410,0
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
946 410,0
9
Прочие
6 091 166,4
253
Управление здравоохранения области
138 713,0
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
111 490,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
27 223,0
257
Управление финансов области
172 831,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
172 831,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
82 335,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
82 335,0
261
Управление образования области
3 264 015,4
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2 944 146,8
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
319 868,6
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
198 293,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
182 472,4
003
Капитальные расходы государственного органа
2 439,6
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
13 381,1
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
26 000,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
26 000,0
285
Управление физической культуры и спорта области
2 075 978,9
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 075 978,9
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
133 000,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
133 000,0
14
Обслуживание долга
2 388 168,5
1
Обслуживание долга
2 388 168,5
257
Управление финансов области
2 388 168,5
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
2 385 130,8
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета

30 000,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
946 410,0
051
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
946 410,0
9
Басқалар
6 091 166,4
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
138 713,0
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
111 490,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
27 223,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
172 831,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
172 831,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
82 335,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
82 335,0
261
Облыстың білім басқармасы
3 264 015,4
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
2 944 146,8
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
319 868,6
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
198 293,1
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
182 472,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 439,6
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
13 381,1
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
26 000,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
26 000,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 075 978,9
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 075 978,9
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
133 000,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
133 000,0
14
Борышқа қызмет көрсету
2 388 168,5
1
Борышқа қызмет көрсету
2 388 168,5
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 388 168,5
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
2 385 130,8
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

132 715,0
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
14 854 841,5
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
67 563,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
67 563,0
12
Транспорт и коммуникации
1 520 065,3
1
Автомобильный транспорт
1 214 318,2
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 214 318,2
002
Развитие транспортной инфраструктуры
366 213,2
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
848 105,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
305 747,1
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
305 747,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
78 736,0
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
227 011,1
13
Прочие
4 675 737,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
2 779 843,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 779 843,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
30 000,0
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
2 578 324,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
134 519,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
37 000,0
9
Прочие
1 895 894,0
253
Управление здравоохранения области
6 546,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
6 546,0
257
Управление финансов области
182 298,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
182 298,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
188 830,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
188 830,0
261
Управление образования области
168 193,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства

132 715,0
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
14 854 841,5
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
67 563,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 563,0
12
Көлiк және коммуникация
1 520 065,3
1
Автомобиль көлiгi
1 214 318,2
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 214 318,2
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
366 213,2
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
848 105,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
305 747,1
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
305 747,1
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
78 736,0
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
227 011,1
13
Басқалар
4 675 737,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
2 779 843,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2 779 843,0
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
30 000,0
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 578 324,0
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
134 519,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
37 000,0
9
Басқалар
1 895 894,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 546,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
6 546,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
182 298,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
182 298,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
188 830,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
188 830,0
261
Облыстың білім басқармасы
168 193,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау