О внесении изменения в постановление акимата Костанайской области от 17 марта 2021 года № 114 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2021 год"
Постановление акимата Костанайской области от 8 ноября 2021 года № 505. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 ноября 2021 года № 25085
Акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2021 год" от 17 марта 2021 года № 114 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9825) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.

Қостанай облысы әкімдігінің 2021 жылғы 17 наурыздағы № 114 "2021 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2021 жылғы 8 қарашадағы № 505 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 қарашада № 25085 болып тіркелді
Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің "2021 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" 2021 жылғы 17 наурыздағы № 114 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9825 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оның ресми жариялағаннан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
Приложение
к постановлению акимата
Костанайской области
от 8 ноября 2021 года
№ 505
Приложение
к постановлению акимата
от 17 марта 2021 года
№ 114
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях образования Костанайской области на 2021 год
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
1
2
3
4
5
6
Алтынсаринский район
1
Алтынсаринский район, село Красный Кордон
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Аққайың" отдела образования Алтынсаринского района" Управления образования акимата Костанайской области
70

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов
Қостанай облысы әкімдігінің
2021 жылғы 8 қарашадағы
№ 505 қаулысына
қосымша
Әкімдіктің
2021 жылғы 17 наурыздағы
№ 114 қаулысына
қосымша
2021 жылға арналған Қостанай облысының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында ата-ананың бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың бір айдағы орташа құны (теңге)
1
2
3
4
5
6
Алтынсарин ауданы
1
Алтынсарин ауданы, Красный Кордон ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Алтынсарин ауданы білім бөлімінің "Аққайың" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
70

130045
до 3-х лет - 8106
от 3 лет - 9444
2
Алтынсаринский район, село Убаганское
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Сәбинұр" отдела образования Алтынсаринского района" Управления образования акимата Костанайской области
80
96492
до 3-х лет - 8106
от 3 лет - 9444
3
Алтынсаринский район, село Силантьевка
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Толағай" отдела образования Алтынсаринского района" Управления образования акимата Костанайской области
80
64847
до 3-х лет - 8106
от 3 лет - 9444
4
Алтынсаринский район, село Щербаково
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Қуаныш" отдела образования Алтынсаринского района" Управления образования акимата Костанайской области
75
76131
до 3-х лет - 8106
от 3 лет - 9444
Амангельдинский район
5
Амангельдинский район, село Амангельды
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдырған" отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
60
115543
до 3-х лет - 7000
от 3 лет - 7500
6
Амангельдинский район, село Амангельды
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Жұпар" отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
100
83172
до 3-х лет - 7000
от 3 лет - 7500
7
Амангельдинский район, село Амангельды
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Қаламқас" отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
140
105474
до 3-х лет - 7000
от 3 лет - 7500
город Аркалык
8
город Аркалык, село Ашутасты
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ашутастинский ясли-сад "Гүлдер" отдела образования города Аркалыка" Управления образования акимата Костанайской области
100
112285
до 3-х лет - 5740
от 3 лет - 6790
9
город Аркалык
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Алпамыс" отдела образования города Аркалыка" Управления образования акимата Костанайской области
110
66516
до 3-х лет - 12300
от 3 лет - 13325
10
город Аркалык
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Ақбота" отдела образования города Аркалыка" Управления образования акимата Костанайской области
120
74097
до 3-х лет - 12300
от 3 лет - 13325
11
город Аркалык
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Золотой ключик" отдела образования города Аркалыка" Управления образования акимата Костанайской области
190
56663
до 3-х лет - 12300
от 3 лет - 13325
50 (санаторные группы)
56663
12
город Аркалык
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Раушан" отдела образования города Аркалыка" Управления образования акимата Костанайской области

130045
3 жасқа дейін - 8106
3 жастан бастап - 9444
2
Алтынсарин ауданы, Обаған ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Алтынсарин ауданы білім бөлімінің "Сәбинұр" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
80
96492
3 жасқа дейін - 8106
3 жастан бастап -9444
3
Алтынсарин ауданы, Силантьев ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Алтынсарин ауданы білім бөлімінің "Толағай" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
80
64847
3 жасқа дейін - 8106
3 жастан бастап - 9444
4
Алтынсарин ауданы, Щербаков ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Алтынсарин ауданы білім бөлімінің "Қуаныш" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
75
76131
3 жасқа дейін - 8106
3 жастан бастап - 9444
Амангелді ауданы
5
Амангелді ауданы, Амангелді ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің "Балдырған" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
60
115543
3 жасқа дейін - 7000
3 жастан бастап - 7500
6
Амангелді ауданы, Амангелді ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің "Жұпар" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
100
83172
3 жасқа дейін - 7000
3 жастан бастап - 7500
7
Амангелді ауданы, Амангелді ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің "Қаламқас" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
140
105474
3 жасқа дейін - 7000
3 жастан бастап - 7500
Арқалық қаласы
8
Арқалық қаласы, Ашутасты ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық қаласы білім бөлімінің "Гүлдер" Ашутасты бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
100
112285
3 жасқа дейін - 5740
3 жастан бастап - 6790
9
Арқалық қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық қаласы білім бөлімінің "Алпамыс" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
110
66516
3 жасқа дейін - 12300
3 жастан бастап - 13325
10
Арқалық қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық қаласы білім бөлімінің "Ақбота" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
120
74097
3 жасқа дейін - 12300
3 жастан бастап - 13325
11
Арқалық қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық қаласы білім бөлімінің "Золотой ключик" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
190
56663
3 жасқа дейін - 12300
3 жастан бастап - 13325
50 (санаториялық топ)
56663
-
12
Арқалық қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық қаласы білім бөлімінің "Раушан" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

240
49539
до 3-х лет - 12300
от 3 лет - 13325
13
город Аркалык, село Фурманово
Коммунальное государственное казенное предприятие "Фурмановский детский сад "Балдәурен" отдела образования города Аркалыка" Управления образования акимата Костанайской области
60
116894
от 3 лет - 7175
14
город Аркалык
Индивидуальный предприниматель "АйАли"
50
38023
до 3-х лет - 12300
от 3 лет - 13325
15
город Аркалык
Товарищество с ограниченной ответственностью "Балдырган А"
150
38023
до 3-х лет - 12300
от 3 лет - 13325
Аулиекольский район
16
Аулиекольский район, село Аманкарагай
Коммунальное государственное казенное предприятие "Аманкарагайский ясли-сад "Бөбек" отдела образования Аулиекольского района" Управления образования акимата Костанайской области
95
117151
до 3-х лет - 8509
от 3 лет - 9000
17
Аулиекольский район, село Аулиеколь
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Айгөлек" отдела образования Аулиекольского района" Управления образования акимата Костанайской области
165
75731
до 3-х лет - 8509
от 3 лет - 9000
18
Аулиекольский район, село Аулиеколь
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Ақбота" отдела образования Аулиекольского района" Управления образования акимата Костанайской области
170
73477
до 3-х лет - 8509
от 3 лет - 9000
19
Аулиекольский район, поселок Кушмурун
Коммунальное государственное казенное предприятие "Кушмурунский детский сад "Балапан" отдела образования Аулиекольского района" Управления образования акимата Костанайской области
50
174667
до 3-х лет - 8509
от 3 лет - 9000
20
Аулиекольский район, поселок Кушмурун
Коммунальное государственное казенное предприятие "Кушмурунский детский сад "Қарлығаш" отдела образования Аулиекольского района" Управления образования акимата Костанайской области
75
108768
до 3-х лет - 8509
от 3 лет - 9000
21
Аулиекольский район, поселок Кушмурун
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Ромашка" отдела образования Аулиекольского района" Управления образования акимата Костанайской области
120
84198
до 3-х лет - 8509
от 3 лет - 9000
22
Аулиекольский район, село Новонежинка
Коммунальное государственное казенное предприятие "Новонежинский ясли-сад "Балдәурен" отдела образования Аулиекольского района" Управления образования акимата Костанайской области
70
72329
до 3-х лет - 8509
от 3 лет - 9000
район Беимбета Майлина
23
Район Беимбета Майлина, село Әйет
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Айгөлек" отдела образования района Беимбета Майлина" Управления образования акимата Костанайской области
160
66547
до 3-х лет - 10500
от 3 лет - 11550
24
Район Беимбета Майлина, село Береговое
Коммунальное государственное казенное предприятие "Калининский ясли-сад" отдела образования района Беимбета Майлина" Управления образования акимата Костанайской области
50

240
49539
3 жасқа дейін - 12300
3 жастан бастап - 13325
13
Арқалық қаласы, Фурманово ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық қаласы білім бөлімінің "Балдәурен" Фурманов балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
60
116894
3 жастан бастап - 7175
14
Арқалық қаласы
"АйАли" жеке кәсіпкер
50
38023
3 жасқа дейін - 12300
3 жастан бастап - 13325
15
Арқалық қаласы
"Балдырған А" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
150
38023
3 жасқа дейін - 12300
3 жастан бастап - 13325
Әулиекөл ауданы
16
Әулиекөл ауданы, Аманқарағай ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Әулиекөл ауданы білім бөлімінің "Аманқарағай "Бөбек" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
95
117151
3 жасқа дейін - 8509
3 жастан бастап - 9000
17
Әулиекөл ауданы, Әулиекөл ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Әулиекөл ауданы білім бөлімінің "Айгөлек" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
165
75731
3 жасқа дейін - 8509
3 жастан бастап - 9000
18
Әулиекөл ауданы, Әулиекөл ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Әулиекөл ауданы білім бөлімінің "Ақбота" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
170
73477
3 жасқа дейін - 8509
3 жастан бастап - 9000
19
Әулиекөл ауданы, Құсмұрын кенті
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Әулиекөл ауданы білім бөлімінің "Құсмұрын "Балапан" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
50
174667
3 жасқа дейін - 8509
3 жастан бастап - 9000
20
Әулиекөл ауданы, Құсмұрын кенті
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Әулиекөл ауданы білім бөлімінің "Құсмұрын "Қарлығаш" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
75
108768
3 жасқа дейін - 8509
3 жастан бастап - 9000
21
Әулиекөл ауданы, Құсмұрын кенті
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Әулиекөл ауданы білім бөлімінің "Ромашка" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
120
84198
3 жасқа дейін - 8509
3 жастан бастап - 9000
22
Әулиекөл ауданы, Новонежин ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Әулиекөл ауданы білім бөлімінің "Новонежин "Балдәурен" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
70
72329
3 жасқа дейін - 8509
3 жастан бастап - 9000
Бейімбет Майлин ауданы
23
Бейімбет Майлин ауданы, Әйет ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Бейімбет Майлин ауданы білім бөлімінің "Айгөлек" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
160
66547
3 жасқа дейін - 10500
3 жастан бастап - 11550
24
Бейімбет Майлин ауданы, Береговое ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Бейімбет Майлин ауданы білім бөлімінің "Калинин бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
50

150020
до 3-х лет - 9450
от 3 лет - 10500
25
Район Беимбета Майлина, село Майское
Коммунальное государственное казенное предприятие "Майский ясли-сад" отдела образования района Беимбета Майлина" Управления образования акимата Костанайской области
90
90539
до 3-х лет - 9450
от 3 лет - 10500
26
Район Беимбета Майлина, поселок Тобол
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдәурен" отдела образования района Беимбета Майлина" Управления образования акимата Костанайской области
140
64236
до 3-х лет - 10500
от 3 лет - 11550
27
Район Беимбета Майлина, поселок Тобол
Товарищество с ограниченной ответственностью "Зира"
50
41549
до 3-х лет - 10500
от 3 лет - 11550
Денисовский район
28
Денисовский район, село Денисовка
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад № 1" отдела образования Денисовского района" Управления образования акимата Костанайской области
85
54661
до 3-х лет - 8000
от 3 лет - 8500
29
Денисовский район, село Денисовка
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 2" отдела образования Денисовского района" Управления образования акимата Костанайской области
132
65591
до 3-х лет - 8000
от 3 лет - 8500
30
Денисовский район, село Перелески
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдәурен" отдела образования Денисовского района" Управления образования акимата Костанайской области
77
59136
до 3-х лет - 8000
от 3 лет - 8500
Джангельдинский район
31
Джангельдинский район, село Акколь
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Күншуақ" отдела образования Джангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
30
57835
до 3-х лет - 3500
от 3 лет - 4088
32
Джангельдинский район, село Ахмет Байтұрсынұлы
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балбөбек" отдела образования Джангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
25
60939
до 3-х лет - 3600
33
Джангельдинский район, село Торгай
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдырған" отдела образования Джангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
140
41549
до 3-х лет - 7350
от 3 лет - 8400
Житикаринский район
34
Житикаринский район, город Житикара
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" отдела образования Житикаринского района" Управления образования акимата Костанайской области
190
38023
до 3-х лет - 10000
от 3 лет - 12000
35
Житикаринский район, город Житикара
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Қарлығаш" отдела образования Житикаринского района" Управления образования акимата Костанайской области

150020
3 жасқа дейін - 9450
3 жастан бастап - 10500
25
Бейімбет Майлин ауданы, Майское ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Бейімбет Майлин ауданы білім бөлімінің "Майский бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
90
90539
3 жасқа дейін - 9450
3 жастан бастап - 10500
26
Бейімбет Майлин ауданы, Тобыл кенті
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Бейімбет Майлин ауданы білім бөлімінің "Балдәурен" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
140
64236
3 жасқа дейін - 10500
3 жастан бастап - 11550
27
Бейімбет Майлин ауданы, Тобыл кенті
"Зира" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
50
41549
3 жасқа дейін - 10500
3 жастан бастап - 11550
Денисов ауданы
28
Денисов ауданы, Денисов ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Денисов ауданы білім бөлімінің "№ 1 балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
85
54661
3 жасқа дейін - 8000
3 жастан бастап - 8500
29
Денисов ауданы, Денисов ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Денисов ауданы білім бөлімінің "№ 2 бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
132
65591
3 жасқа дейін - 8000
3 жастан бастап - 8500
30
Денисов ауданы, Перелески ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Денисов ауданы білім бөлімінің "Балдәурен" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
77
59136
3 жасқа дейін - 8000
3 жастан бастап - 8500
Жангелдин ауданы
31
Жангелдин ауданы, Ақкөл ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жангелдин ауданы білім бөлімінің "Күншуақ" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
30
57835
3 жасқа дейін - 3500
3 жастан бастап - 4088
32
Жангелдин ауданы, Ахмет Байтұрсынұлы ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жангелдин ауданы білім бөлімінің "Балбөбек" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
25
60939
3 жасқа дейін - 3600
33
Жангелдин ауданы, Торғай ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жангелдин ауданы білім бөлімінің "Балдырған" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
140
41549
3 жасқа дейін - 7350
3 жастан бастап - 8400
Жітіқара ауданы
34
Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жітіқара ауданы білім бөлімінің "Балапан" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
190
38023
3 жасқа дейін - 10000
3 жастан бастап - 12000
35
Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жітіқара ауданы білім бөлімінің "Қарлығаш" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

от 3 лет - 16012
60
город Костанай
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 3" отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области
195
65492
до 3-х лет - 13745
от 3 лет - 16012
61
город Костанай
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 4" отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области
240
66506
до 3-х лет - 13745
от 3 лет - 16012
62
город Костанай
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 5" отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области
100
84394
до 3-х лет - 13745
от 3 лет - 16012
63
город Костанай
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 6" отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области
280
54601
до 3-х лет - 13745
от 3 лет - 16012
64
город Костанай
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 7" отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области
315
43616
до 3-х лет - 13745
от 3 лет - 16012
65
город Костанай
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 8" отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области
290
54199
до 3-х лет - 13745
от 3 лет - 16012
66
город Костанай
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 9" отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области
270
54139
до 3-х лет - 13745
от 3 лет - 16012
67
город Костанай
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 11" отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области
315
77085
до 3-х лет - 13745
от 3 лет - 16012
68
город Костанай
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 12" отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области
140
64502
до 3-х лет - 13745
от 3 лет - 16012
69
город Костанай
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 13" отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области
155
64496
до 3-х лет - 13745
от 3 лет - 16012
70
город Костанай
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 14" отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области
280
69715
до 3-х лет - 13745
от 3 лет - 16012
71
город Костанай
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 15" отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области
275

3 жастан бастап - 16012
60
Қостанай қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің "№ 3 бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
195
65492
3 жасқа дейін - 13745
3 жастан бастап - 16012
61
Қостанай қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің "№ 4 бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
240
66506
3 жасқа дейін - 13745
3 жастан бастап - 16012
62
Қостанай қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің" № 5 бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
100
84394
3 жасқа дейін - 13745
3 жастан бастап - 16012
63
Қостанай қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің "№ 6 бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
280
54601
3 жасқа дейін - 13745
3 жастан бастап - 16012
64
Қостанай қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің "№ 7 бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
315
43616
3 жасқа дейін - 13745
3 жастан бастап - 16012
65
Қостанай қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің "№ 8 бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
290
54199
3 жасқа дейін - 13745
3 жастан бастап - 16012
66
Қостанай қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің "№ 9 бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
270
54139
3 жасқа дейін - 13745
3 жастан бастап - 16012
67
Қостанай қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің "№ 11 бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
315
77085
3 жасқа дейін - 13745
3 жастан бастап - 16012
68
Қостанай қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің "№ 12 бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
140
64502
3 жасқа дейін - 13745
3 жастан бастап - 16012
69
Қостанай қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің "№ 13 бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
155
64496
3 жасқа дейін - 13745
3 жастан бастап - 16012
70
Қостанай қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің "№ 14 бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
280
69715
3 жасқа дейін - 13745
3 жастан бастап - 16012
71
Қостанай қаласы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің "№ 15 бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
275

137647
до 3-х лет - 8800
от 3 лет - 11000
120
Мендыкаринский район, село Боровское
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балауса" отдела образования Мендыкаринского района" Управления образования акимата Костанайской области
145
91837
до 3-х лет - 13200
от 3 лет - 13992
121
Мендыкаринский район, село Боровское
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Жас әлем" отдела образования Мендыкаринского района" Управления образования акимата Костанайской области
145
141194
до 3-х лет - 13200
от 3 лет - 13992
122
Мендыкаринский район, село Харьковское
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Ақбота" отдела образования Мендыкаринского района" Управления образования акимата Костанайской области
25
132906
до 3-х лет - 8800
от 3 лет - 10560
Наурзумский район
123
Наурзумский район, село Буревестник
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Нұрбөбек" отдела образования Наурзумского района" Управления образования акимата Костанайской области
45
142828
до 3-х лет - 6500
от 3 лет - 7500
124
Наурзумский район, село Дамды
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Айгөлек" отдела образования Наурзумского района" Управления образования акимата Костанайской области
17
187510
до 3-х лет - 4000
от 3 лет - 5000
125
Наурзумский район, село Караменды
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" отдела образования Наурзумского района" Управления образования акимата Костанайской области
55
107676
до 3-х лет - 7000
от 3 лет - 8000
126
Наурзумский район, село Караменды
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдырған" отдела образования Наурзумского района" Управления образования акимата Костанайской области
115
81559
до 3-х лет - 7000
от 3 лет - 8000
127
Наурзумский район, село Уленды
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдәурен" отдела образования Наурзумского района" Управления образования акимата Костанайской области
25
74816
до 3-х лет - 4000
от 3 лет - 5000
128
Наурзумский район, село Шили
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Қызғалдақ" отдела образования Наурзумского района" Управления образования акимата Костанайской области
18
197566
до 3-х лет - 4318
от 3 лет - 4872
город Рудный
129
город Рудный
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли -сад № 1" акимата города Рудного
140
116726
до 3-х лет - 12010
от 3 лет - 12870
130
город Рудный
Коммунальное государственное казҰнное предприятие "Ясли - сад № 2" акимата города Рудного
265
65984
до 3-х лет - 12010
от 3 лет - 12870

137647
3 жасқа дейін - 8800
3 жастан бастап - 11000
120
Меңдіқара ауданы, Боровское ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Меңдіқара ауданы білім бөлімінің "Балауса" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
145
91837
3 жасқа дейін - 13200
3 жастан бастап - 13992
121
Меңдіқара ауданы, Боровское ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Меңдіқара ауданы білім бөлімінің "Жас әлем" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
145
141194
3 жасқа дейін - 13200
3 жастан бастап - 13992
122
Меңдіқара ауданы, Харьковское ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Меңдіқара ауданы білім бөлімінің "Ақбота" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
25
132906
3 жасқа дейін - 8800
3 жастан бастап - 10560
Науырзым ауданы
123
Науырзым ауданы, Буревестник ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Науырзым ауданы білім бөлімінің "Нұрбөбек" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
45
142828
3 жасқа дейін - 6500
3 жастан бастап - 7500
124
Науырзым ауданы, Дәмді ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Науырзым ауданы білім бөлімінің "Айгөлек" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
17
187510
3 жасқа дейін - 4000
3 жастан бастап - 5000
125
Науырзым ауданы, Қарамеңді ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Науырзым ауданы білім бөлімінің "Балапан" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
55
107676
3 жасқа дейін - 7000
3 жастан бастап - 8000
126
Науырзым ауданы, Қарамеңді ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Науырзым ауданы білім бөлімінің "Балдырған" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
115
81559
3 жасқа дейін - 7000
3 жастан бастап - 8000
127
Науырзым ауданы, Өлеңді ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Науырзым ауданы білім бөлімінің "Балдәурен" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
25
74816
3 жасқа дейін - 4000
3 жастан бастап - 5000
128
Науырзым ауданы, Шилі ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Науырзым ауданы білім бөлімінің "Қызғалдақ" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
18
197566
3 жасқа дейін - 4318
3 жастан бастап - 4872
Рудный қаласы
129
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 1 балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
140
116726
3 жасқа дейін - 12010
3 жастан бастап - 12870
130
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің " № 2 балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
265
65984
3 жасқа дейін - 12010
3 жастан бастап - 12870

46305
до 3-х лет - 7000
от 3 лет - 8000
161
Федоровский район, село Костряковка
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Сказка" отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области
57
51244
до 3-х лет - 7000
от 3 лет - 8000
162
Федоровский район, село Лесное
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Қызғалдақ" отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области
31
41549
до 3-х лет - 7000
от 3 лет - 8000
163
Федоровский район, село Пешковка
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Айналайын" отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области
45
66371
до 3-х лет - 7000
от 3 лет - 8000
164
Федоровский район, село Пешковка
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Аленушка" отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области
70
41549
до 3-х лет - 7000
от 3 лет - 8000
165
Федоровский район, село Федоровка
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балбөбек" отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области
68
41549
до 3-х лет - 7000
от 3 лет - 8000
166
Федоровский район, село Федоровка
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдәурен" отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области
68
48935
до 3-х лет - 7000
от 3 лет - 8000
167
Федоровский район, село Федоровка
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдырған" отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области
64
41549
до 3-х лет - 7000
от 3 лет - 8000
168
Федоровский район, село Федоровка
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Қарлығаш" отдела образования Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области
92
42780

46305
3 жасқа дейін - 7000
3 жастан бастап - 8000
161
Федоров ауданы, Костряков ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің "Сказка" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
57
51244
3 жасқа дейін - 7000
3 жастан бастап - 8000
162
Федоров ауданы, Лесной ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің "Қызғалдақ" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
31
41549
3 жасқа дейін - 7000
3 жастан бастап - 8000
163
Федоров ауданы, Пешков ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің "Айналайын" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
45
66371
3 жасқа дейін - 7000
3 жастан бастап - 8000
164
Федоров ауданы, Пешков ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің "Аленушка" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
70
41549
3 жасқа дейін - 7000
3 жастан бастап - 8000
165
Федоров ауданы, Федоров ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің "Балбөбек" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
68
41549
3 жасқа дейін - 7000
3 жастан бастап - 8000
166
Федоров ауданы, Федоров ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің "Балдәурен" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
68
48935
3 жасқа дейін - 7000
3 жастан бастап - 8000
167
Федоров ауданы, Федоров ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің "Балдырған" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
64
41549
3 жасқа дейін - 7000
3 жастан бастап - 8000
168
Федоров ауданы, Федоров ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданы білім бөлімінің "Қарлығаш" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
92
42780