О признании утратившим силу решения Костанайского городского маслихата
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 27 июля 2021 года № 41. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 августа 2021 года № 23943
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Костанайского городского маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда, поступившими в коммунальную собственность" от 21 декабря 2017 года № 205 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7425).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Костанайского городского маслихата Б. Сандыбеков

Қостанай қалалық мәслихаты шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2021 жылғы 27 шілдедегі № 41 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 11 тамызда № 23943 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай қалалық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтары басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 205 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7425 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай қалалық мәслихатының хатшысы Б. Сандыбеков