О признании утратившим силу решения Рудненского городского маслихата от 4 декабря 2017 года № 184 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда, поступившими в коммунальную собственность"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 29 октября 2021 года № 71. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 ноября 2021 года № 25025
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Рудненского городского маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда, поступившими в коммунальную собственность" от 4 декабря 2017 года № 184 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7416).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь городского маслихата С. Байгужин

Рудный қалалық мәслихатының 2017 жылғы 4 желтоқсандағы № 184 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2021 жылғы 29 қазандағы № 71 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 5 қарашада № 25025 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Рудный қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Рудный қалалық мәслихатының "Сот шешімімен қоммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 4 желтоқсандағы № 184 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7416 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат хатшысы С. Байгужин