О бюджетах сел и сельских округов города Аркалыка на 2021-2023 годы
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 5 января 2021 года № 364. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 января 2021 года № 9692. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Ангарское города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 16209,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1025,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15184,5 тысяч тенге, из них объем субвенций – 9983,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16232,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -22,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22,9 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 22,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 29.11.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
1-1. Учесть, что в бюджете села Ангарское города Аркалыка на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 5201,5 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 22.09.2021 № 60 (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 29.11.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в бюджете села Ангарское города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2021 год в сумме 9983,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет села Восточное города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 19064,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2609,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 73,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16382,6 тысяч тенге, из них объем субвенций – 11955,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19669,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;

Арқалық қаласы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 364 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 қаңтарда № 9692 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-7-тармағына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арқалық қаласы Аңғар ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16209,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1025,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15184,5 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 9983,0 мың теңге;
2) шығындар – 16232,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -22,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22,9 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 22,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 29.11.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-1. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Аңғар ауылының бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 5201,5 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 22.09.2021 № 60 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 29.11.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Аңғар ауылының бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 9983,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Арқалық қаласы Восточный ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19064,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2609,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 73,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16382,6 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 11955,0 мың теңге;
2) шығындар – 19669,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -604,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 604,6 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 604,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 29.11.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
3-1. Учесть, что в бюджете села Восточное города Аркалыка на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 4427,6 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 22.09.2021 № 60 (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 29.11.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Учесть, что в бюджете села Восточное города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2021 год в сумме 11955,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет села Екидин города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18458,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 438,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18020,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 13085,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18460,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2,2 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 2,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 29.11.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
5-1. Учесть, что в бюджете села Екидин города Аркалыка на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 4935,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 22.09.2021 № 60 (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 29.11.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Учесть, что в бюджете села Екидин города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2021 год в сумме 13085,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет села Жалгызтал города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -604,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 604,6 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 604,6 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 29.11.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
3-1. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Восточный ауылының бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 4427,6 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 22.09.2021 № 60 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 29.11.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Восточный ауылының бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 11955,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Арқалық қаласы Екідің ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18458,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 438,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18020,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 13085,0 мың теңге;
2) шығындар – 18460,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2,2 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2,2 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 29.11.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
5-1. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Екідің ауылының бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 4935,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 5-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 22.09.2021 № 60 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 29.11.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Екідің ауылының бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 13085,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Арқалық қаласы Жалғызтал ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 13891,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 878,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 211,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12802,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 9668,0 тысяч тенге;
2) затраты – 13899,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8,4 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 8,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 22.09.2021 № 60 (вводится в действие с 01.01.2021).
7-1. Учесть, что в бюджете села Жалгызтал города Аркалыка на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 3134,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 22.09.2021 № 60 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Учесть, что в бюджете села Жалгызтал города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2021 год в сумме 9668,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет села Жанакала города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17758,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 515,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17243,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 13193,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17797,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -39,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39,3 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 39,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 22.09.2021 № 60 (вводится в действие с 01.01.2021).
9-1. Учесть, что в бюджете села Жанакала города Аркалыка на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 4050,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 в соответствии с решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 22.09.2021 № 60 (вводится в действие с 01.01.2021).
10. Учесть, что в бюджете села Жанакала города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2021 год в сумме 13193,0 тысяч тенге.

1) кірістер – 13891,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 878,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 211,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12802,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 9668,0 мың теңге;
2) шығындар – 13899,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8,4 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8,4 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 22.09.2021 № 60 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
7-1. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Жалғызтал ауылының бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 3134,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 7-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 22.09.2021 № 60 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Жалғызтал ауылының бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 9668,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Арқалық қаласы Жаңақала ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17758,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 515,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 17243,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 13193,0 мың теңге;
2) шығындар – 17797,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -39,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 39,3 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 39,3 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 22.09.2021 № 60 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
9-1. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Жаңақала ауылының бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 4050,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 9-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 22.09.2021 № 60 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Жаңақала ауылының бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 13193,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

11. Утвердить бюджет села Коктау города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14008,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 272,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13736,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 10833,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14013,5 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5,5 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 5,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 22.09.2021 № 60 (вводится в действие с 01.01.2021).
11-1. Учесть, что в бюджете села Коктау города Аркалыка на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 2903,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 11-1 в соответствии с решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 22.09.2021 № 60 (вводится в действие с 01.01.2021).
12. Учесть, что в бюджете села Коктау города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2021 год в сумме 10833,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет села Уштобе города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 19014,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1071,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17943,5 тысяч тенге, из них объем субвенций – 12013,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19040,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -26,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26,0 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 26,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 29.11.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
13-1. Учесть, что в бюджете села Уштобе города Аркалыка на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 5930,5 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 13-1 в соответствии с решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 16.07.2021 № 47 (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 22.09.2021 № 60 (вводится в действие с 01.01.2021); от 29.11.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).

11. Арқалық қаласы Көктау ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14008,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 272,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 13736,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 10833,0 мың теңге;
2) шығындар – 14013,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5,5 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5,5 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 22.09.2021 № 60 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
11-1. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Көктау ауылының бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 2903,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 11-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 22.09.2021 № 60 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Көктау ауылының бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 10833,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Арқалық қаласы Үштөбе ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19014,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1071,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 17943,5 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 12013,0 мың теңге;
2) шығындар – 19040,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -26,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26,0 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 26,0 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 29.11.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
13-1. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Үштөбе ауылының бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 5930,5 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 13-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 16.07.2021 № 47 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 22.09.2021 № 60 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 29.11.2021 № 72 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі). шешімдерімен.

14. Учесть, что в бюджете села Уштобе города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2021 год в сумме 12013,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет села Фурманово города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 21566,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1282,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 95,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20189,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 14497,0 тысяч тенге;
2) затраты – 21715,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -149,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 149,5 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 149,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 29.11.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
15-1. Учесть, что в бюджете села Фурманово города Аркалыка на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 5692,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 15-1 в соответствии с решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 22.09.2021 № 60 (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 29.11.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
16. Учесть, что в бюджете села Фурманово города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2021 год в сумме 14497,0 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет села Целинный города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 25, 26, 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14550,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 654,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13896,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 10366,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14562,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12,7 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 12,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 22.09.2021 № 60 (вводится в действие с 01.01.2021).

14. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Үштөбе ауылының бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 12013,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Арқалық қаласы Фурманов ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23, 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21566,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1282,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 95,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20189,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 14497,0 мың теңге;
2) шығындар – 21715,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -149,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 149,5 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 149,5 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 29.11.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
15-1. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Фурманов ауылының бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 5692,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 15-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 22.09.2021 № 60 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 29.11.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Фурманов ауылының бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 14497,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. Арқалық қаласы Целинный ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26, 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14550,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 654,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 13896,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 10366,0 мың теңге;
2) шығындар – 14562,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12,7 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12,7 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 22.09.2021 № 60 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

17-1. Учесть, что в бюджете села Целинный города Аркалыка на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 3530,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 17-1 в соответствии с решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 22.09.2021 № 60 (вводится в действие с 01.01.2021).
18. Учесть, что в бюджете села Целинный города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2021 год в сумме 10366,0 тысяч тенге.
19. Утвердить бюджет Ашутастинского сельского округа города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 28, 29, 30 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 24865,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3371,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 441,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21053,7 тысяч тенге, из них объем субвенций – 15063,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25164,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -298,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 298,4 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 298,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 19 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 29.11.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
19-1. Учесть, что в бюджете Ашутастинского сельского округа города Аркалыка на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 5990,7 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 19-1 в соответствии с решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 22.09.2021 № 60 (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 29.11.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
20. Учесть, что в бюджете Ашутастинского сельского округа города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2021 год в сумме 15063,0 тысяч тенге.
21. Утвердить бюджет Каиндинского сельского округа города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 31, 32, 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18632,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 595,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18037,1 тысяч тенге, из них объем субвенций – 10840,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18795,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;

17-1. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Целинный ауылының бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 3530,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 17-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 22.09.2021 № 60 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Целинный ауылының бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 10366,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. Арқалық қаласы Ашутасты ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29, 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24865,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3371,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 441,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 21053,7 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 15063,0 мың теңге;
2) шығындар – 25164,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -298,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 298,4 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 298,4 мың теңге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 29.11.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
19-1. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Ашутасты ауылдық округінің бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 5990,7 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 19-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 22.09.2021 № 60 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 29.11.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Ашутасты ауылдық округінің бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 15063,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
21. Арқалық қаласы Қайыңды ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32, 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18632,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 595,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18037,1 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 10840,0 мың теңге;
2) шығындар – 18795,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -162,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 162,9 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 162,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 21 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 29.11.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
21-1. Учесть, что в бюджете Каиндинского сельского округа города Аркалыка на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 7197,1 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 21-1 в соответствии с решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 16.07.2021 № 47 (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 22.09.2021 № 60 (вводится в действие с 01.01.2021); от 29.11.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
22. Учесть, что в бюджете Каиндинского сельского округа города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2021 год в сумме 10840,0 тысяч тенге.
23. Утвердить бюджет Молодежного сельского округа города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 34, 35, 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15989,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2678,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13311,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 9876,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16066,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -77,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 77,5 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 77,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 23 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 22.09.2021 № 60 (вводится в действие с 01.01.2021).
23-1. Учесть, что в бюджете Молодежного сельского округа города Аркалыка на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 3435,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 23-1 в соответствии с решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 22.09.2021 № 60 (вводится в действие с 01.01.2021).
24. Учесть, что в бюджете Молодежного сельского округа города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2021 год в сумме 9876,0 тысяч тенге.
25. Утвердить бюджет Родинского сельского округа города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 37, 38, 39 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -162,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 162,9 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 162,9 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 29.11.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
21-1. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Қайыңды ауылдық округінің бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 7197,1 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 21-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 16.07.2021 № 47 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 22.09.2021 № 60 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 29.11.2021 № 72 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
22. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Қайыңды ауылдық округінің бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 10840,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
23. Арқалық қаласы Молодежный ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35, 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15989,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2678,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 13311,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 9876,0 мың теңге;
2) шығындар – 16066,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -77,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 77,5 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 77,5 мың теңге.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 22.09.2021 № 60 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).,
23-1. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Молодежный ауылдық округінің бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 3435,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 23-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 22.09.2021 № 60 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Молодежный ауылдық округінің бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 9876,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
25. Арқалық қаласы Родина ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 37, 38, 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

Сноска. Решение дополнено пунктом 25-1 в соответствии с решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 22.09.2021 № 60 (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 29.11.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
26. Учесть, что в бюджете Родинского сельского округа города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2021 год в сумме 16195,0 тысяч тенге.

Ескерту. Шешім 25-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 22.09.2021 № 60 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 29.11.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Родина ауылдық округінің бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 16195,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

27. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии, исполняющий обязанности секретаря Аркалыкского городского маслихата А. Искендиров
Приложение 1
к решению Аркалыкского
городского маслихата
от 5 января 2021 года
№ 364
Бюджет села Ангарское города Аркалыка на 2021 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 29.11.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

27. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, Арқалық қалалық мәслихаты хатшысының міндетін атқарушы А. Искендиров
Арқалық
қалалық мәслихатының
2021 жылғы 5 қаңтардағы
№ 364 шешіміне
1-қосымша
Арқалық қаласы Аңғар ауылының 2021 жылға арналған бюджетi
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 29.11.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кiрiстер