О внесении изменений в решение маслихата от 8 января 2021 года № 469 "О бюджетах поселка Октябрьский, села Красногорское города Лисаковска на 2021-2023 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 8 июня 2021 года № 47. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 июня 2021 года № 23131
Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах поселка Октябрьский, села Красногорское города Лисаковска на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 469 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9710) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Октябрьский города Лисаковска на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 166641,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15585,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 65,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 150991,0 тысяча тенге;
2) затраты – 169311,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2670,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2670,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель внеочередной сессии Е. Езехель
Секретарь городского маслихата С. Шалдыбаева
Приложение 1
к решению маслихата
от 8 июня 2021 года
№ 47
Приложение 1
к решению маслихата
от 8 января 2021 года
№ 469
Бюджет поселка Октябрьский города Лисаковска на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 469 "Лисаков қаласы Октябрь кентінің, Красногор аулының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2021 жылғы 8 маусымдағы № 47 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 21 маусымда № 23131 болып тіркелді
Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Лисаков қаласы Октябрь кентінің, Красногор ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 469 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9710 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 166641,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 15585,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 65,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 150991,0 мың теңге;
2) шығындар – 169311,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2670,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2670,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрайымы Е. Езехель
Қалалық мәслихатының хатшысы С. Шалдыбаева
Мәслихаттың
2021 жылғы 8 маусымдағы
№ 47 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың
2021 жылғы 8 қантардағы
№ 469 шешіміне
1-қосымша
Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер