О бюджете города Лисаковска на 2022-2024 годы
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 29 декабря 2021 года № 89. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2021 года № 26312.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 2, статьей 73 Бюджетного кодекса Республики Казахстан Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 7682444,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3795368,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 51275,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 38726,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3797075,8 тысяч тенге;
2) затраты – 7991293,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -39152,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39152,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -269696,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 269696,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата города Лисаковска Костанайской области от 29.11.2022 № 182 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из областного бюджета бюджету города Лисаковска на 2022 год, составляет 623302,0 тысячи тенге.
3. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2022 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного (города областного значения) бюджета бюджету поселка Октябрьский, в сумме 40717,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета поселка Октябрьский в районный (город областного значения) бюджет на 2022 год составляет 0,0 тысяч тенге.
5. Утвердить резерв акимата города Лисаковска на 2022 год в сумме 23266,0 тысяч тенге, в том числе:
чрезвычайный резерв для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории города – 11633,0 тысячи тенге;
резерв местного исполнительного органа города на неотложные затраты – 11633,0 тысячи тенге.

Лисаков қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 89 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 31 желтоқсанда № 26312 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 2-бабының 4-тармағына, 73-бабына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Лисаков қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7682444,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3795368,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 51275,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 38726,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3797075,8 мың теңге;
2) шығындар – 7991293,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -39152,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың тенге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39152,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 269696,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 269696,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 29.11.2022 № 182 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетіне облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 623302,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
3. 2022 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттен Октябрь кентінің бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 40717,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
4. 2022 жылға арналған аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетке Октябрь кентінің бюджетінен бюджеттік алулардың көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
5. Лисаков қаласы әкімдігінің 2022 жылға арналған резерві 23266,0 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
қала аумағында табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін төтенше резерв – 11633,0 мың теңге;
қаланың жергілікті атқарушы органының шұғыл шығындарға арналған резерві – 11633,0 мың теңге.

6. Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Лисаковска на 2022 год не установлен.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь городского маслихата С. Шалдыбаева
Приложение 1
к решению маслихата
от 29 декабря 2021 года
№ 89
Бюджет города Лисаковска на 2022 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата города Лисаковска Костанайской области от 29.11.2022 № 182 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

6. Лисаков қаласының 2022 жылға арналған бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбеген.
7. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихатының хатшысы С. Шалдыбаева
Мәслихаттың
2021 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 89 шешіміне
1-қосымша
Лисаков қаласының 2022 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 29.11.2022 № 182 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер