О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 340 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 17 февраля 2021 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 февраля 2021 года № 9769. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 340 (опубликовано 31 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9682) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Алтынсаринского района на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 2375673,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 750821,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 2809,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1622043,0 тысячи тенге;
2) затраты – 2386312,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 68318,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 100637,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 32319,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 15000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 15000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 93957,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 93957,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 340 "Алтынсарин ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2021 жылғы 17 ақпандағы № 12 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 18 ақпанда № 9769 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 106-бабына сәйкес Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Алтынсарин ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 340 шешіміне (2020 жылғы 31 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9682 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2375673,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша –750821,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2809,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1622043,0 мың теңге;
2) шығындар –2386312,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 68318,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 100637,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 32319,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 15000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 15000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 93957,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 93957,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.