О бюджетах села, сельских округов Амангельдинского района на 2021 - 2023 годы
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 5 января 2021 года № 427. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 января 2021 года № 9694. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 69 148,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 461,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 423,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 55 264,0 тысяч тенге;
2) затраты – 77 958,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8 810,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 810,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 22.11.2021 № 82 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в бюджете Амангельдинского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме – 23 361,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Амантогайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 707,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 984,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 28 723,3 тысяч тенге;
2) затраты – 34 688,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 981,0 тысяч тенге;

Амангелді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 427 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 қаңтарда № 9694 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75 - бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабына сәйкес Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Амангелді ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 69 148,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 13 461,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 423,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 55 264,0 мың теңге;
2) шығындар - 77 958,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 810,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 810,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 22.11.2021 № 82 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 23 361,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Амантоғай ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 707,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 984,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 28 723,3 мың теңге;
2) шығындар – 34 688,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 981,0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 981,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 22.11.2021 № 82 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Учесть, что в бюджете Амантогайского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме – 13 056,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет села Аксай на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 142,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 595,8 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 533,9 тысяч тенге;
2) затраты – 15 339,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 197,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 197,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 22.11.2021 № 82 (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Учесть, что в бюджете села Аксай предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме – 10 271,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Байгабылского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 598,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 393,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 31,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 174,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15 840,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 242,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 242,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 22.11.2021 № 82 (вводится в действие с 01.01.2021).

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 981,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 22.11.2021 № 82 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2021 жылға арналған Амантоғай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 13 056,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Ақсай ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 142,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 595,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 13,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14 533,9 мың теңге;
2) шығындар – 15 339,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 197,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 197,0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 22.11.2021 № 82 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2021 жылға арналған Ақсай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 10 271,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Байғабыл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 598,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 393,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 31,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15 174,0 мың теңге;
2) шығындар – 15 840,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 242,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 242,0 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 22.11.2021 № 82 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

8. Учесть, что в бюджете Байгабылского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме – 11 515,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Кабыргинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 652,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 538,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 114,0 тысяч тенге;
2) затраты – 13 236,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 584,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 584,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 13.08.2021 № 67 (вводится в действие с 01.01.2021).
10. Учесть, что в бюджете Кабыргинского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме – 11 764,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 096,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 114,1 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 36,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18 946,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20 856,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 760,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 760,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 22.11.2021 № 82 (вводится в действие с 01.01.2021).
12. Учесть, что в бюджете Карасуского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме – 13 424,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Кумкешуского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

8. 2021 жылға арналған Байғабыл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 11 515,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Қабырға ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 652,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 538,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12 114,0 мың теңге;
2) шығындар – 13 236,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 584,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 584,1 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 13.08.2021 № 67 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2021 жылға арналған Қабырға ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 11 764,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Қарасу ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 096,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 114,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 36,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18 946,0 мың теңге;
2) шығындар – 20 856,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 760,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 760,0 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 22.11.2021 № 82 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2021 жылға арналған Қарасу ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 13 424,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Құмкешу ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

Сноска. Пункт 19 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 22.11.2021 № 82 (вводится в действие с 01.01.2021).
20. Учесть, что в бюджете Уштогайского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме – 10 270,0 тысяч тенге.
21. Объем бюджетных изъятий из бюджетов села, сельских округов в районный бюджет не предусмотрено.

Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 22.11.2021 № 82 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. 2021 жылға арналған Үштоғай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 10 270,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
21. Ауыл, ауылдық округтердің бюджеттерінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі көзделмеген.

22. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Н. Уалиев
Временно исполняющий обязанности секретаря районного маслихата Г. Баженова
Приложение 1
к решению Амангельдинского
районного маслихата
от 5 января 2021 года
№ 427
Бюджет Амангельдинского сельского округа Амангельдинского района на 2021 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 22.11.2021 № 82 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
І. Доходы

22. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Уалиев
Аудандық мәслихат хатшысының уақытша міндетін атқарушы Г. Баженова
Амангелді
аудандық мәслихатының
2021 жылғы 5 қаңтардағы
№ 427 шешіміне
1-қосымша
Амангелді ауданының Амангелді ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 22.11.2021 № 82 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер