О внесении изменения в решение акима Амангельдинского района от 17 июля 2020 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории Амангельдинского района"
Решение акима Амангельдинского района Костанайской области от 19 июля 2021 года № 5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 июля 2021 года № 23605
Аким Амангельдинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Амангельдинского района "Об образовании избирательных участков на территории Амангельдинского района" от 17 июля 2020 года № 3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9337) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Амангельдинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата Амангельдинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Амангельдинского района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Амангельдинского района Т. Карбозов
"СОГЛАСОВАНО"
Амангельдинской районной
избирательной комиссией
Приложение
к решению акима
от 19 июля 2021 года
№ 5
Приложение
к решению акима
от 17 июля 2020 года
№ 3
Избирательные участки на территории Амангельдинского района
Избирательный участок
Границы участка
Местонахождениe избирательного участка
1
Избирательный участок №213
В границах села Жетибай
Костанайская область, Амангельдинский район, Байгабылский сельский округ, село Жетибай, улица №1, дом 11
2
Избирательный участок №214
В границах села Кумкешу и Айтбай
Костанайская область, Амангельдинский район, Кумкешуский сельский округ, село Кумкешу, улица Абая, 1А, здание коммунального государственного учреждения "Кумкешуская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
3
Избирательный участок №216
В границах села Амангельды: улица Байкадамова 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 20/1, 20/2, 20/3, 27/1, 29/1, 29/2, 29/3, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 33/3, 35, 37/1, 37/2, 39/1; улица Дуйсенбина 19/1, 19/2, 19/3, 22/1, 22/2, 23, 24, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/6, 27/7, 27/8, 27/9, 28, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/7, 29/8, 29/9, 29/10, 29/11, 29/12, 29/13, 29/14, 29/15, 29/16, 30, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 31/10, 31/11, 31/12, 31/14, 31/15, 31/17, 31/18, 31/19, 32, 34; улица М.Дулатова 11, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 15/3, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 24/2, 25, 26, 27/1, 29, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 42; улица Д.Ещанова 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17/1, 17/2, 19, 21; улица Жалдама 1, 3, 5, 6, 23/1, 23/2; улица Канжигалина 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 12; улица Б.Майлина 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10 21/11, 21/12, 21/13, 21/14, 21/15, 21/16, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/6, 25/7, 25/8, 25/9, 25/10, 25/11, 25/12, 25/13, 25/14, 25/15, 25/16, 29, 31, 46/1, 46/2, 46/4, 46/6, 46/8; улица М.Маметовой 1, 3, 5, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/8, 17/9, 17/10, 17/11, 17/12, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 19/6, 19/7, 19/8, 19/9, 19/10, 19/11, 19/12, 19/13, 19/14, 19/15, 19/16, 21, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 23/7, 23/8, 23/9, 23/10, 23/11, 23/12, 23/13, 23/14, 23/15, 23/16, 23/17, 23/18, 23А, 25/1, 25/2; улица Сейдахмет Акына 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 8/1, 8/2, 8/3, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 15, 19, 20, 21, 23, 25, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2; улица Танаткан Полуана 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10; улица Матибай Акына 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7, 9, 11.
Костанайская область, Амангельдинский район, Амангельдинский сельский округ, село Амангельды, улица М.Маметовой, 4, здание коммунального государственного учреждения "Дом культуры имени К.Абенова отдела культуры и развития языков акимата Амангельдинского района"
4
Избирательный участок №217
В границах села Амантогай
Костанайская область, Амангельдинский район, Амантогайский сельский округ, село Амантогай, улица Кейки Батыра, 2А, здание коммунального государственного учреждения "Амантогайская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
5
Избирательный участок №218
В границах села Жалдама
Костанайская область, Амангельдинский район, Амантогайский сельский округ, село Жалдама, улица Ыбырай Алтынсарина, 5, здание коммунального государственного учреждения "Жалдаминская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
6
Избирательный участок №219
В границах села Шакпак
Костанайская область, Амангельдинский район, Амантогайский сельский округ, село Шакпак, улица Акоткел, дом 7
7
Избирательный участок №220
В границах села Тасты
Костанайская область, Амангельдинский район, Тастинский сельский округ, село Тасты, улица Кейки Батыр, 5, здание коммунального государственного учреждения "Тастинская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
8
Избирательный участок №222
В границах села Карынсалды и Горняк

Амангелді ауданы әкімінің 2020 жылғы 17 шілдедегі № 3 "Амангелді ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімінің 2021 жылғы 19 шілдедегі № 5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 шілдеде № 23605 болып тіркелді
Амангелді ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Амангелді ауданы әкімінің "Амангелді ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2020 жылғы 17 шілдедегі № 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9337 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Амангелді ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Амангелді ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Амангелді ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Амангелді ауданының әкімі Т. Карбозов
"КЕЛІСІЛДІ"
Амангелді аудандық
сайлау комиссиясымен
Әкімнің
2021 жылғы 19 шілдедегі
№ 5 шешіміне
қосымша
Әкімнің
2020 жылғы 17 шілдедегі
№ 3 шешіміне
қосымша
Амангелді ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
Сайлау учаскесі
Учаскенің шекаралары
Сайлау учаскесінің орналасқан жері
1
№ 213 сайлау учаскесі
Жетібай ауылының шекараларында
Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Байғабыл ауылдық округі, Жетібай ауылы, №1 көше, 11-үй
2
№ 214 сайлау учаскесі
Құмкешу және Айтбай ауылдарының шекараларында
Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Құмкешу ауылдық округі, Құмкешу ауылы, Абай көшесі, 1А, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Құмкешу жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
3
№ 216 сайлау учаскесі
Амангелді ауылының шекараларында: Байқадамов көшесі 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 20/1, 20/2, 20/3, 27/1, 29/1, 29/2, 29/3, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 33/3, 35, 37/1, 37/2, 39/1; Дүйсенбин көшесі 19/1, 19/2, 19/3, 22/1, 22/2, 23, 24, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/6, 27/7, 27/8, 27/9, 28, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/7, 29/8, 29/9, 29/10, 29/11, 29/12, 29/13, 29/14, 29/15, 29/16, 30, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 31/10, 31/11, 31/12, 31/14, 31/15, 31/17, 31/18, 31/19, 32, 34; М.Дулатов көшесі 11, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 15/3, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 24/2, 25, 26, 27/1, 29, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 42; Д.Ещанов көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17/1, 17/2, 19, 21; Жалдама көшесі 1, 3, 5, 6, 23/1, 23/2; Қанжығалин көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 12; Б.Майлин көшесі 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10, 21/11, 21/12, 21/13, 21/14, 21/15, 21/16, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/6, 25/7, 25/8, 25/9, 25/10, 25/11, 25/12, 25/13, 25/14, 25/15, 25/16, 29, 31, 46/1, 46/2, 46/4, 46/6, 46/8; М.Мәметова көшесі 1, 3, 5, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/8, 17/9, 17/10, 17/11, 17/12, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 19/6, 19/7, 19/8, 19/9, 19/10, 19/11, 19/12, 19/13, 19/14, 19/15, 19/16, 21, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 23/7, 23/8, 23/9, 23/10, 23/11, 23/12, 23/13, 23/14, 23/15, 23/16, 23/17, 23/18, 23А, 25/1, 25/2; Сейдахмет Ақын көшесі 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 8/1, 8/2, 8/3, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 15, 19, 20, 21, 23, 25, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2; Таңаткан Палуан көшесі 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10; улица Мәтібай Ақын көшесі 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7, 9, 11.
Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Амангелді ауылдық округі, Амангелді ауылы, М.Мәметова көшесі, 4, "Амангелді ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Қ.Әбенов атындағы мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
4
№ 217 сайлау учаскесі
Амантоғай ауылының шекараларында
Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Амантоғай ауылдық округі, Амантоғай ауылы, Кейкі Батыр көшесі, 2А, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Амантоғай жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
5
№ 218 сайлау учаскесі
Жалдама ауылының шекараларында
Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Амантоғай ауылдық округі, Жалдама ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 5, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Жалдама жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
6
№ 219 сайлау учаскесі
Шақпақ ауылының шекараларында
Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Амантоғай ауылдық округі, Шақпақ ауылы, Ақөткел көшесі, 7-үй
7
№ 220 сайлау учаскесі
Тасты ауылының шекараларында
Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Тасты ауылдық округі, Тасты ауылы, Кейкі Батыр көшесі, 5, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Тасты жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
8
№ 222 сайлау учаскесі
Қарынсалды және Горняк ауылдарының шекараларында

Костанайская область, Амангельдинский район, Тастинский сельский округ, село Карынсалды, улица №1, 3, здание коммунального государственного учреждения "Карынсалдинская основная средняя школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
9
Избирательный участок №223
В границах села Степняк
Костанайская область, Амангельдинский район, Уштогайский сельский округ, село Степняк, улица Абая, 5, здание коммунального государственного учреждения "Степнякская основная средняя школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
10
Избирательный участок №224
В границах села Жанатурмыс
Костанайская область, Амангельдинский район, Байгабылский сельский округ, село Жанатурмыс, улица №1, дом 4
11
Избирательный участок №225
В границах села Уштогай
Костанайская область, Амангельдинский район, Уштогайский сельский округ, село Уштогай, улица Школьная, 5, здание коммунального государственного учреждения "Рассветская основная средняя школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
12
Избирательный участок №226
В границах села Аксай
Костанайская область, Амангельдинский район, село Аксай, улица Мира, 1, здание коммунального государственного учреждения "Буйректальская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
13
Избирательный участок №227
В границах села Амангельды: улица А.Байтурсынова 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26/1, 26/2, 27, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 52/1, 52/2, 54, 56/1, 56/2, 58; улица Божманова 1/1, 1/2, 2, 4/1, 4А, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 16, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 25, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 34, 34А, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 40, 41, 43/1, 43/2, 45/1, 72/1, 72/2, 75/1, 75/2; улица Б.Гордеева 3/1, 3/2, 4, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36; улица Дуйсенбина 37/1, 37/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 43/3, 44/1, 44/2, 44/3, 45, 47/1, 47/2, 47/3, 47/4, 47/5, 47/6, 47/7, 47/8, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 49/3, 49А, 51, 52/1, 52/2, 53, 54, 55, 56, 57/1, 57/2, 58, 59/1, 59/2, 59/3, 59/4, 59/5, 60, 61/1, 62/1, 62/2, 64/1, 64/2, 65, 66/1, 66/2, 67, 68; улица М.Дулатова 33/1, 33/2, 33А, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 43/1, 43/2, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70; улица Д.Ещанова 2, 4/1, 4/2, 6, 8, 10, 16, 18, 22, 23, 25, 27, 29/1, 29/2, 31, 33, 35, 41; улица Жалдама 10, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49; улица Матибай Акына 2, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28; улица Сейдахмет Акына 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 24, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 31, 32/1, 32/2, 34, 38, 39, 41, 43, 44, 45; улица Торгай 1/1, 1/2, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 14, 16, 24.
Костанайская область, Амангельдинский район, Амангельдинский сельский округ, село Амангельды, улица Дуйсенбина, 35, здание коммунального государственного учреждения "Центр детского и юношеского творчества "Шугыла" отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
14
Избирательный участок №228

Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Тасты ауылдық округі, Қарынсалды ауылы, №1 көше, 3, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Қарынсалды негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
9
№ 223 сайлау учаскесі
Степняк ауылының шекараларында
Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Үштоғай ауылдық округі, Степняк ауылы, Абай көшесі, 5, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Степняк негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
10
№ 224 сайлау учаскесі
Жаңатұрмыс ауылының шекараларында
Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Байғабыл ауылдық округі, Жаңатұрмыс ауылы, №1 көше, 4-үй
11
№ 225 сайлау учаскесі
Үштоғай ауылының шекараларында
Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Үштоғай ауылдық округі, Үштоғай ауылы, Школьная көшесі, 5, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Рассвет негізгі орта мектебі" комуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
12
№ 226 сайлау учаскесі
Ақсай ауылының шекараларында
Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Ақсай ауылы, Бейбітшілік көшесі, 1, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Бүйректал жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
13
№ 227 сайлау учаскесі
Амангелді ауылының шекараларында: А.Байтұрсынов көшесі 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26/1, 26/2, 27, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 52/1, 52/2, 54, 56/1, 56/2, 58; Божманов көшесі 1/1, 1/2, 2, 4/1, 4А, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 16, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 25, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 34, 34А, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 40, 41, 43/1, 43/2, 45/1, 72/1, 72/2, 75/1, 75/2; Б.Гордеев көшесі 3/1, 3/2, 4, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36; Дүйсенбин көшесі 37/1, 37/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 43/3, 44/1, 44/2, 44/3, 45, 47/1, 47/2, 47/3, 47/4, 47/5, 47/6, 47/7, 47/8, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 49/3, 49А, 51, 52/1, 52/2, 53, 54, 55, 56, 57/1, 57/2, 58, 59/1, 59/2, 59/3, 59/4, 59/5, 60, 61/1, 62/1, 62/2, 64/1, 64/2, 65, 66/1, 66/2, 67, 68; М.Дулатов көшесі 33/1, 33/2, 33А, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 43/1, 43/2, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70; Д.Ещанов көшесі 2, 4/1, 4/2, 6, 8, 10, 16, 18, 22, 23, 25, 27, 29/1, 29/2, 31, 33, 35, 41; Жалдама көшесі 10, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49; Мәтібай Ақын көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28; Сейдахмет Ақын көшесі 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 24, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 31, 32/1, 32/2, 34, 38, 39, 41, 43, 44, 45; Торғай көшесі 1/1, 1/2, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 14, 16, 24.
Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Амангелді ауылдық округі, Амангелді ауылы, Дүйсенбин көшесі, 35, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің "Шұғыла" балалар мен жасөспірімдер шығармашылық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
14
№ 228 сайлау учаскесі

В границах села Амангельды: улица Сырбай Мауленова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13/1, 14/1, 14/2; улица М.Ауезова 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2; улица Ахметбекова 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 12/3, 13/1, 13/2, 13/3, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 16, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 18/3, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 20/3, 21/1, 21/2, 21/3, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 27/1, 27/2; улица Байкадамова 1/1, 1/2, 1/3, 1А, 2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 6/3, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 13/3, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 22/3, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2; улица Дуйсенбина 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 9/1, 9/2, 9А, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15/1, 15/2, 15/3, 17А, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 20/9, 20/10, 20/11, 20/12; улица М.Дулатова 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 12, 14, 14А, 16; улица Б.Майлина 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10А, 11/1, 11/2, 13, 15; улица Наурыз 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2; улица Ф.Сатыбалдина 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2.
Костанайская область, Амангельдинский район, Амангельдинский сельский округ, село Амангельды, улица Б.Майлина, 10, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Б.Колдасбаева отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
15
Избирательный участок №229
В границах села Амангельды: улица К.Байдаулетова 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2; улица А.Байтурсынова 45/1, 45/2, 49/1, 51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 53А, 55/1, 55/2, 57, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 63, 64/1, 64/2, 65, 66/1, 66/2, 67/1, 67/2, 68, 69, 70/1, 70/2, 71, 72, 73, 74, 76, 78; улица Т.Бадамбаева 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 17А, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24А, 25, 27; улица Ш.Дауылбаева 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12; улица Жауке Батыра 1, 5, 7, 8, 9; улица Иман Батыра 1, 3, 5, 7, 10; улица Г.Касымова 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10; улица Кошкар Батыра 1, 2, 4, 5; улица М.Маметовой 8, 10, 12/1, 12/2, 14, 14А, 16/1, 16/2, 16/3, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 27, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 30А, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 32А, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 39, 40, 41, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 45/3, 47/1, 47/2, 47/3, 49/1, 49/2, 49/3, 51, 53, 55, 57, 59; улица Абая Кунанбаева 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10А, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 15, 16, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1; улица Той Тобе 1, 2, 4, 5, 6/1, 7, 8, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21/1, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 37, 39, 47, 49, 51.
Костанайская область, Амангельдинский район, Амангельдинский сельский округ, село Амангельды, улица Абая Кунанбаева, 45, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Ы.Алтынсарина отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
16
Избирательный участок №230

Амангелді ауылының шекараларында: Сырбай Мәуленов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13/1, 14/1, 14/2; М.Әуезов көшесі 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2; Ахметбеков көшесі 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 12/3, 13/1, 13/2, 13/3, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 16, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 18/3, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 20/3, 21/1, 21/2, 21/3, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 27/1, 27/2; Байқадамов көшесі 1/1, 1/2, 1/3, 1А, 2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 6/3, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 13/3, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 22/3, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2; Дүйсенбин көшесі 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 9/1, 9/2, 9А, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15/1, 15/2, 15/3, 17А, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 20/9, 20/10, 20/11, 20/12; М.Дулатов көшесі 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 12, 14, 14А, 16; Б.Майлин көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10А, 11/1, 11/2, 13, 15; Наурыз көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2; Ф.Сатыбалды көшесі 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2.
Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Амангелді ауылдық округі, Амангелді ауылы, Б.Майлин көшесі, 10, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Б.Қолдасбаев атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
15
№ 229 сайлау учаскесі
Амангелді ауылының шекараларында: К.Байдаулетов көшесі 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2; А.Байтұрсынов көшесі 45/1, 45/2, 49/1, 51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 53А, 55/1, 55/2, 57, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 63, 64/1, 64/2, 65, 66/1, 66/2, 67/1, 67/2, 68, 69, 70/1, 70/2, 71, 72, 73, 74, 76, 78; Т.Бадамбаев көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 17А, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24А, 25, 27; Ш.Дауылбаев көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12; Жәуке Батыр көшесі 1, 5, 7, 8, 9; Иман Батыр көшесі 1, 3, 5, 7, 10; Ғ. Қасымов көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10; Қошқар Батыр көшесі 1, 2, 4, 5; М.Мәметова көшесі 8, 10, 12/1, 12/2, 14, 14А, 16/1, 16/2, 16/3, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 27, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 30А, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 32А, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 39, 40, 41, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 45/3, 47/1, 47/2, 47/3, 49/1, 49/2, 49/3, 51, 53, 55, 57, 59; Абай Құнанбаев көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10А, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 15, 16, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1; Той Төбе көшесі 1, 2, 4, 5, 6/1, 7, 8, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21/1, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 37, 39, 47, 49, 51.
Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Амангелді ауылдық округі, Амангелді ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, 45, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Ы.Алтынсарин атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
16
№ 230 сайлау учаскесі

В границах села Амангельды: улица Божманова 39, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 47, 48/1, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51/2, 52/1, 54/1, 57, 58, 60/1, 60/2, 63, 69, 70/1, 70/2, 76, 77/1, 77/2, 80, 85/1, 85/2, 87/1, 87/2; улица Ермаганбетова 1/2, 2, 3/1, 3/2, 3/3, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 10А, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21, 23, 25, 26, 27, 28; улица Кейки Батыра 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2А, 3, 5/1, 5/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 9А, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 30, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 48/1, 48/2; улица Абая Кунанбаева 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 25/3, 27, 29, 33, 37, 39, 40, 41/1, 42/1, 42/2, 43, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 50/3, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 56/1, 56/2, 56А, 58/1, 58/2, 60/1, 60/2, 62/1, 62/2, 64/1, 64/2, 68, 68А, 68Б, 69, 70/1, 70/2, 70/3, 71/1, 71/2, 72/1, 72/2, 74/2, 74А, 76, 77, 78/1, 78/2, 84; улица А.Нурманова 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2; улица С.Сейфуллина 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/1, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 20; улица Ш.Уалиханова 1, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 19/1, 19/2.
Костанайская область, Амангельдинский район, Амангельдинский сельский округ, село Амангельды, улица Божманова, 15, здание коммунального государственного учреждения "Амангельдинская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
17
Избирательный участок №231
В границах села Есир
Костанайская область, Амангельдинский район, Амангельдинский сельский округ, село Есир, улица №2, 1А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Н.Мейирманова отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
18
Избирательный участок №232
В границах села Кемер
Костанайская область, Амангельдинский район, Амангельдинский сельской округ, село Кемер, улица Ынтымак, дом 21
19
Избирательный участок №233
В границах села Когалыколь
Костанайская область, Амангельдинский район, Амангельдинский сельский округ, село Когалыколь, улица Амангельды, дом 5
20
Избирательный участок №234
В границах села Аккиси

Амангелді ауылының шекараларында: Божманов көшесі 39, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 47, 48/1, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51/2, 52/1, 54/1, 57, 58, 60/1, 60/2, 63, 69, 70/1, 70/2, 76, 77/1, 77/2, 80, 85/1, 85/2, 87/1, 87/2; Ермағанбетов көшесі 1/2, 2, 3/1, 3/2, 3/3, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 10А, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21, 23, 25, 26, 27, 28; Кейкі Батыр көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2А, 3, 5/1, 5/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 9А, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 30, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 48/1, 48/2; Абай Құнанбаев көшесі 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 25/3, 27, 29, 33, 37, 39, 40, 41/1, 42/1, 42/2, 43, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 50/3, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 56/1, 56/2, 56А, 58/1, 58/2, 60/1, 60/2, 62/1, 62/2, 64/1, 64/2, 68, 68А, 68Б, 69, 70/1, 70/2, 70/3, 71/1, 71/2, 72/1, 72/2, 74/2, 74А, 76, 77, 78/1, 78/2, 84; А.Нұрманов көшесі 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2; С.Сейфуллин көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/1, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 20; Ш.Уәлиханов көшесі 1, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 19/1, 19/2.
Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Амангелді ауылдық округі, Амангелді ауылы, Божманов көшесі, 15, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Амангелді жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
17
№ 231 сайлау учаскесі
Есір ауылының шекараларында
Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Амангелді ауылдық округі, Есір ауылы, №2 көше, 1А, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Н.Мейірманов атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
18
№ 232 сайлау учаскесі
Кемер ауылының шекараларында
Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Амангелді ауылдық округі, Кемер ауылы, Ынтымақ көшесі, 21-үй
19
№ 233 сайлау учаскесі
Қоғалыкөл ауылының шекараларында
Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Амангелді ауылдық округі, Қоғалыкөл ауылы, Аманкелді көшесі, 5-үй
20
№ 234 сайлау учаскесі
Ақкісі ауылының шекараларында

Костанайская область, Амангельдинский район, Амангельдинский сельский округ, село Аккиси, улица №1, дом 5
21
Избирательный участок №235
В границах села Карасу
Костанайская область, Амангельдинский район, Карасуский сельский округ, село Карасу, улица Кошана Есполова, 15, здание сельского клуба
22
Избирательный участок №236
В границах села Агайдар
Костанайская область, Амангельдинский район, Карасуский сельский округ, село Агайдар, улица Тауелсиздик, дом 7
23
Избирательный участок №237
В границах села Есенбаева
Костанайская область, Амангельдинский район, Карасуский сельский округ, село Есенбаев, улица Сат Есенбаев, дом 9
24
Избирательный участок №238
В границах села имени Абу Сыздыкова
Костанайская область, Амангельдинский район, Карасуский сельский округ, село имени Абу Сыздыкова, улица Аксай, дом 11
25
Избирательный участок №239
В границах села Урпек и Карашатобе
Костанайская область, Амангельдинский район, Урпекский сельский округ, село Урпек, улица Амангельды Иманова, 6А, здание коммунального государственного учреждения "Жана аульская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
26
Избирательный участок №240
В границах села Агаштыколь
Костанайская область, Амангельдинский район, Урпекский сельский округ, село Агаштыколь, улица №2, 12, здание коммунального государственного учреждения "Агаштыкольская начальная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
27
Избирательный участок №241
В границах села Косжан
Костанайская область, Амангельдинский район, Урпекский сельский округ, село Косжан, улица Косжан Мынбаева, дом 1
28
Избирательный участок №242
В границах села Кабырга
Костанайская область, Амангельдинский район, Кабыргинский сельский округ, село Кабырга, улица №2, 3, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Н.Крупской отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
29
Избирательный участок №243
В границах села Жанатай
Костанайская область, Амангельдинский район, Кабыргинский сельский округ, село Жанатай, улица №1, дом 2, квартира 2
30
Избирательный участок №244
В границах села Байгабыл
Костанайская область, Амангельдинский район, Байгабылский сельский округ, село Байгабыл, улица Кулымбетова, 16, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени А.Нурманова отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области

Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Амангелді ауылдық округі, Ақкісі ауылы, №1 көше, 5-үй
21
№ 235 сайлау учаскесі
Қарасу ауылының шекараларында
Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Қарасу ауылдық округі, Қарасу ауылы, Қошан Есполов көшесі, 15, ауылдық клуб ғимараты
22
№ 236 сайлау учаскесі
Ағайдар ауылының шекараларында
Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Қарасу ауылдық округі, Ағайдар ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 7-үй
23
№ 237 сайлау учаскесі
Есенбаев ауылының шекараларында
Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Қарасу ауылдық округі, Есенбаев ауылы, Сәт Есенбаев көшесі, 9-үй
24
№ 238 сайлау учаскесі
Әбу Сыздықов атындағы ауылдың шекараларында
Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Қарасу ауылдық округі, Әбу Сыздықов атындағы ауыл, Ақсай көшесі, 11-үй
25
№ 239 сайлау учаскесі
Үрпек және Қарашатөбе ауылдарының шекараларында
Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Үрпек ауылдық округі, Үрпек ауылы, Аманкелді Иманов көшесі, 6А, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Жаңа ауыл жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
26
№ 240 сайлау учаскесі
Ағаштыкөл ауылының шекараларында
Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Үрпек ауылдық округі, Ағаштыкөл ауылы, №2 көше, 12, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Ағаштыкөл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
27
№ 241 сайлау учаскесі
Қосжан ауылының шекараларында
Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Үрпек ауылдық округі, Қосжан ауылы, Қосжан Мыңбаев көшесі, 1-үй
28
№ 242 сайлау учаскесі
Қабырға ауылының шекараларында
Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Қабырға ауылдық округі, Қабырға ауылы, №2 көше, 3, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Н.Крупская атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
29
№ 243 сайлау учаскесі
Жаңатай ауылының шекараларында
Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Қабырға ауылдық округі, Жаңатай ауылы, №1 көше, 2-үй, 2-пәтер
30
№ 244 сайлау учаскесі
Байғабыл ауылының шекараларында
Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Байғабыл ауылдық округі, Байғабыл ауылы, Құлымбетов көшесі, 16, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің А.Нұрманов атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты