О признании утратившим силу решение маслихата от 27 октября 2017 года № 150 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда, поступившими в коммунальную собственность"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 23 августа 2021 года № 72. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 сентября 2021 года № 24260
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда, поступившими в коммунальную собственность" от 27 октября 2017 года № 150 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7304).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Амангельдинского районного маслихата К. Кеделбаев

Мәслихаттың 2017 жылғы 27 қазандағы № 150 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2021 жылғы 23 тамыздағы № 72 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 қыркүйекте № 24260 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 27 қазандағы № 150 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7304 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Амангелді аудандық мәслихатының хатшысы К. Кеделбаев