О внесении изменений в решение Аулиекольского районного маслихата Костанайской области от 6 января 2021 года № 440 "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Аулиекольского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 3 июля 2021 года № 42. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июля 2021 года № 23408. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аулиекольский районный маслихат Костанайской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аулиекольского районного маслихата Костанайской области "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Аулиекольского района на 2021-2023 годы" от 6 января 2021 года № 440 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9704) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Аулиеколь на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 346,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 30 279,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 416,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 39 651,7 тысяч тенге;
2) затраты – 86 151,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 15 805,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 805,1 тысяча тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Коктал на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 726,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 025,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 34,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 667,0 тысяч тенге;
2) затраты – 21 836,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8 110,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 110,2 тысячи тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Первомайское на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 999,0 тысяч тенге, в том числе по:

Қостанай облысы Әулиекөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 қантардағы № 440 "Әулиекөл ауданының ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 3 шілдедегі № 42 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 шілдеде № 23408 болып тіркелді
Қостанай облысы Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Әулиекөл аудандық мәслихатының "Әулиекөл ауданының ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 6 қантардағы № 440 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9704 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Әулиекөл ауылының 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер– 70 346,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 30 279,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 416,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 39 651,7 мың теңге;
2) шығындар – 86 151,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 15 805,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 805,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Көктал ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5, және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 726,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 025,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 34,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12 667,0 мың теңге;
2) шығындар – 21 836,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 110,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 110,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Первомай ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8, және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 999,0 мың теңге, оның ішінде:

налоговым поступлениям – 922,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 32,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 045,0 тысяч тенге;
2) затраты – 13 471,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 472,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 472,4 тысячи тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет села Тимофеевка на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 022,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 117,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 39,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 866,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18 569,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 547,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 547,8 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет поселка Кушмурун на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 167 184,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 17 946,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 755,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 148 483,9 тысяч тенге;
2) затраты – 177 260,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 10 075,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 075,8 тысяч тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Аманкарагайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 154 642,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 22 741,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 170,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов –131 731,6 тысяч тенге;
2) затраты – 169 327,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;

салықтық түсімдер бойынша – 922,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 32,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12 045,0 мың теңге;
2) шығындар – 13 471,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 472,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 472,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Тимофеев ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11, және 12- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 022,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 117,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 39,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15 866,0 мың теңге;
2) шығындар – 18 569,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 547,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 547,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Құсмұрын кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –167 184,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 17 946,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 755,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 148 483,9 мың теңге;
2) шығындар –177 260,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10 075,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 075,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Аманқарағай ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 154 642,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 22 741,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 170,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 131 731,6 мың теңге;
2) шығындар – 169 327,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;

неналоговым поступлениям – 157,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 926,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16 426,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 016,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 016,1 тысяча тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 и 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель очередной сессии районного маслихата Ж. Жаппасова
Секретарь районного маслихата Д. Койшибаев
Приложение 1
к решению маслихата

салықтық емес түсімдер бойынша – 157,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 11 926,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 426,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 016,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2016,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 және 37-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 және 13-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті сессиясының төрайымы Ж. Жаппасова
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Койшибаев
Мәслихаттың