О внесении изменений в решение Аулиекольского районного маслихата Костанайской области от 28 декабря 2020 года № 434 "О районном бюджете Аулиекольского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 30 июля 2021 года № 49. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 августа 2021 года № 23847
Аулиекольский районный маслихат Костанайской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аулиекольского районного маслихата Костанайской области "О районном бюджете Аулиекольского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 434, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9675) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Аулиекольского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 378 068,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 242 929,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 42 710,3 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 24 767,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 067 662,0 тысячи тенге;
2) затраты – 6 412 179,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 104 605,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 170 645,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 66 040,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 33 561,2 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 172 277,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 172 277,8 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель внеочередной сессии районного маслихата С. Максютова
Приложение
к решению Аулиекольского
районного маслихата

Қостанай облысы Әулиекөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 434 "Әулиекөл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 30 шілдедегі № 49 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 4 тамызда № 23847 болып тіркелді
Қостанай облысы Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Әулиекөл аудандық мәслихатының "Әулиекөл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 434 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9675 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Әулиекөл ауданының 2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 378 068,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 242 929,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 42 710,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 24 767,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5 067 662,0 мың теңге;
2) шығындар – 6 412 179,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 104 605,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 170 645,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 66 040,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 33 561,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 172 277,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 172 277,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс сессиясының төрайымы С. Максютова
Әулиекөл аудандық мәслихатының