О районном бюджете Аулиекольского района Костанайской области на 2022-2024 годы
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 27 декабря 2021 года № 77. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2021 года № 26211. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аулиекольский районный маслихат Костанайской области РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Аулиекольского района на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 853 931,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 722 022,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 31 203,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 950,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 097 756,8 тысяч тенге;
2) затраты – 6 980 207,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 55 554,0 тысячи тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 132 919,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 77 365,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 48 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 229 830,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 229 830,1 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 20.12.2022 № 165 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в районном бюджете предусмотрен объем субвенций, передаваемых из областного бюджета на 2022 год в сумме 3 460 878,0 тысяч тенге.
3. Установить объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сел, поселка, сельских округов:
1) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты сел, поселка, сельских округов на 2022 год в сумме 371 998,0 тысяч тенге, в том числе:
село Аулиеколь – 49 730,0 тысяч тенге;
село Коктал – 18 398,0 тысяч тенге;
село Первомайское – 19 598,0 тысяч тенге;
село Тимофеевка – 22 103,0 тысячи тенге;
поселок Кушмурун – 45 435,0 тысяч тенге;
Аманкарагайский сельский округ – 41 019,0 тысяч тенге;
Диевский сельский округ – 27 742,0 тысячи тенге;
Казанбасский сельский округ – 26 668,0 тысяч тенге;
Москалевский сельский округ – 23 206,0 тысяч тенге;
Новонежинский сельский округ – 27 541,0 тысяча тенге;
Новоселовский сельский округ – 24 679,0 тысяч тенге;
Сулукольский сельский округ – 23 169,0 тысяч тенге;
Черниговский сельский округ – 22 710,0 тысяч тенге;

Қостанай облысы Әулиекөл ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 77 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 желтоқсанда № 26211 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қостанай облысы Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Әулиекөл ауданының 2022 - 2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 853 931,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 722 022,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 31 203,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 950,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5 097 756,8 мың теңге;
2) шығындар – 6 980 207,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 55 554,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 132 919,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 77 365,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 48 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 229 830,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 229 830,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 20.12.2022 № 165 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 3 460 878,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Аудандық бюджеттен ауылдар, кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері белгіленсін:
1) 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар, кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 371 998,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Әулиекөл ауылы – 49 730,0 мың теңге;
Көктал ауылы – 18 398,0 мың теңге;
Первомай ауылы – 19 598,0 мың теңге;
Тимофеев ауылы – 22 103,0 мың теңге;
Құсмұрын кенті – 45 435,0 мың теңге;
Аманқарағай ауылдық округі – 41 019,0 мың теңге;
Диев ауылдық округі – 27 742,0 мың теңге;
Қазанбасы ауылдық округі – 26 668,0 мың теңге;
Москалев ауылдық округі – 23 206,0 мың теңге;
Новонежин ауылдық округі – 27 541,0 мың теңге;
Новоселов ауылдық округі – 24 679,0 мың теңге;
Сұлукөл ауылдық округі – 23 169,0 мың теңге;
Чернигов ауылдық округі – 22 710,0 мың теңге;

Черниговский сельский округ – 24 018,0 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа Аулиекольского района на 2022 год в сумме 10 509,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 30.11.2022 № 160 (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Д. Койшибаев
Приложение 1
к решению маслихата

Чернигов ауылдық округі – 24 018,0 мың теңге.
4. Әулиекөл ауданының жергілікті атқарушы органының 2022 жылға арналған резерві 10 509,5 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 30.11.2022 № 160 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Койшибаев
Мәслихаттың