О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 97 "О бюджете Денисовского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 17 июня 2021 года № 41. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2021 года № 23301
Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Денисовского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 97 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9662) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 336 386,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 084 167,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 480,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 694,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2 246 045,7 тысяч тенге;
2) затраты – 3 261 318,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45 849,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 70 008,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 24 159,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 75 078,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 75 078,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 45 858,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 45 858,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель внеочередной сессии Денисовского районного маслихата Н. Таран
Секретарь Денисовcкого районного маслихата А. Мурзабаев
Приложение 1
к решению Денисовского
районного маслихата

Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 97 "Денисов ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2021 жылғы 17 маусымдағы № 41 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 шілдеде № 23301 болып тіркелді
Денисов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Денисов ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 97 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9662 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 336 386,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 084 167,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 480,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 2 694,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 246 045,7 мың теңге;
2) шығындар –3 261 318,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 45 849,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 70 008,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу –24 159,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 75 078,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 75 078,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 45 858,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 45 858,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Денисов аудандық мәслихатының кезектен тыс сессиясының төрайымы Н. Таран
Денисов аудандық мәслихатының хатшысы А. Мурзабаев
Денисов
аудандық мәслихатының

7019,0
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
22441,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1148,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
5046,0
3
Информационное пространство
95998,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
89824,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
75135,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
14689,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
6174,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
6174,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
40666,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
12708,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
12708,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
27958,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
20600,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
7358,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
26629,0
6
Земельные отношения
12098,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12098,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12098,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
14531,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
14531,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
14531,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
26333,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
26333,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
26333,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
18803,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

7019,0
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
22441,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1148,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
5046,0
3
Ақпараттық кеңiстiк
95998,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
89824,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
75135,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
14689,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
6174,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
6174,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
40666,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
12708,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12708,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
27958,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20600,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
7358,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
26629,0
6
Жер қатынастары
12098,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12098,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12098,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
14531,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
14531,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
14531,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
26333,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
26333,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
26333,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18803,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу