О внесении изменений в решение Денисовского районного маслихата Костанайской области от 28 декабря 2020 года № 97 "О бюджете Денисовского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 18 октября 2021 года № 64. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 октября 2021 года № 24902. Прекращено действие в связи с истечением срока
Денисовский районный маслихат Костанайской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Денисовского районного маслихата Костанайской области "О бюджете Денисовского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 97 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9662) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 460 335,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 007 288,5 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 153,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 417,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 446 476,7 тысяч тенге;
2) затраты – 3 400 513,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 37 098,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 61 257,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 24 159,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 75 075,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 75 075,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 52 351,4 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 52 351,4 тысяча тенге.";
приложения 1, 2, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

Қостанай облысы Денисов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 97 "Денисов ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2021 жылғы 18 қазандағы № 64 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 қазанда № 24902 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қостанай облысы Денисов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Денисов аудандық мәслихатының "Денисов ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 97 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9662 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 460 335,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 007 288,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 153,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 3 417,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 446 476,7 мың теңге;
2) шығындар –3 400 513,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 37 098,5 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 61 257,5 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу –24 159,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 75 075,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 75 075,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 52 351,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 52351,4 мың теңге.";
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
160,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
160,0

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
160,0
001
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
160,0