О внесении изменений в решение Денисовского районного маслихата Костанайской области от 28 декабря 2020 года № 97 "О бюджете Денисовского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 3 декабря 2021 года № 74. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 декабря 2021 года № 25752
Денисовский районный маслихат Костанайской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Денисовского районного маслихата Костанайской области "О бюджете Денисовского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 97 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9662) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 460 612,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 008 471,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 153,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 417,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 445 571,7 тысяча тенге;
2) затраты – 3 400 790,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 37 098,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 61 257,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 24 159,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 75 075,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 75 075,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 52 351,4 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 52 351,4 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қостанай облысы Денисов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 97 "Денисов ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 74 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 желтоқсанда № 25752 болып тіркелді
Қостанай облысы Денисов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Денисов аудандық мәслихатының "Денисов ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 97 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9662 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 460 612,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 008 471,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 153,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 3 417,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 445 571,7 мың теңге;
2) шығындар –3 400 790,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 37 098,5 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 61 257,5 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу –24 159,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 75 075,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 75 075,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 52 351,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 52 351,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.