О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 338 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 24 ноября 2021 года № 62. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 декабря 2021 года № 25503
Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Джангельдинского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 338, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9678) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Джангельдинского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 888 767,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 513 556,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 256,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5 900,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 363 155,6 тысяч тенге;
2) затраты – 4 202 487,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 19 262,5 тысячи тенге;
бюджетные кредиты – 23 399,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 137,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 27 073,3 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 360 055,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 360 055,5 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Джангельдинского районного маслихата С. Нургазин
Приложение
к решению Джангельдинского
районного маслихата

Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 338 "Жангелдин ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2021 жылғы 24 қарашадағы № 62 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 желтоқсанда № 25503 болып тіркелді
Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жангелдин ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 338, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9678 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 888 767,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 513 556,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6 256,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 5 900,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 363 155,6 мың теңге;
2) шығындар – 4 202 487,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 19 262,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 23 399,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 137,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 27 073,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 360 055,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 360 055,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин аудандық мәслихатының хатшысы С. Нургазин
Жангелдин аудандық мәслихатының