О бюджетах сел, сельских округов Камыстинского района на 2021 - 2023 годы
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 6 января 2021 года № 418. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 января 2021 года № 9696.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Адаевского сельского округа Камыстинского района на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 29025,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 410,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям –0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 28615,5 тысяч тенге;
2) затраты – 29780,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -754,5 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 754,5 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 11.11.2021 № 73 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в бюджете Адаевского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе:
2021 год в сумме 24157,0 тысяч тенге;
2022 год в сумме 13613,0 тысяч тенге;
2023 год в сумме 14150,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет села Алтынсарино Камыстинского района на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 86613,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2072,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 5,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 84536,6 тысяч тенге;
2) затраты – 88127,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1514,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1514,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 11.11.2021 № 73 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Учесть, что в бюджете села Алтынсарино предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе:
2021 год в сумме 14755,0 тысяч тенге;
2022 год в сумме 13808,0 тысяч тенге;
2023 год в сумме 14473,0 тысячи тенге.

Қамысты ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 418 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 қаңтарда № 9696 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қамысты ауданы Адаевка ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29025,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 410,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 28615,5 мың теңге;
2) шығындар – 29780,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -754,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 754,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 11.11.2021 № 73 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Адаевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2021 жылға 24157,0 мың теңге сомасында;
2022 жылға 13613,0 мың теңге сомасында;
2023 жылға 14150,0 мың теңге сомасында.
3. Қамысты ауданы Алтынсарин ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 86613,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2072,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 84536,6 мың теңге;
2) шығындар – 88127,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1514,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1514,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 11.11.2021 № 73 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Алтынсарин ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2021 жылға 14755,0 мың теңге сомасында;
2022 жылға 13808,0 мың теңге сомасында;
2023 жылға 14473,0 мың теңге сомасында.

5. Утвердить бюджет Аралкольского сельского округа Камыстинского района на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 25341,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 26,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 25315,0 тысяч тенге;
2) затраты – 26066,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 725,1 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 725,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 11.11.2021 № 73 (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Учесть, что в бюджете Аралкольского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе:
2021 год в сумме 23008,0 тысяч тенге;
2022 год в сумме 11820,0 тысяч тенге;
2023 год в сумме 11766,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет села Арка Камыстинского района на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 42819,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 135,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 18,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 42666,4 тысяч тенге;
2) затраты – 43496,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -677,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 677,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 11.11.2021 № 73 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Учесть, что в бюджете села Арка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе:
2021 год в сумме 28573,0 тысячи тенге;
2022 год в сумме 19915,0 тысяч тенге;
2023 год в сумме 20649,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет села Бестобе Камыстинского района на 2021-2023 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 15187,0 тысяч тенге в том числе по:
налоговым поступлениям - 315,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 14872,0 тысячи тенге;
2) затраты - 15187,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;

5. Қамысты ауданы Аралкөл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25341,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 26,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 25315,0 мың теңге;
2) шығындар – 26066,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -725,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 725,1 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жана редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 11.11.2021 № 73 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Аралкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2021 жылға 23008,0 мың теңге сомасында;
2022 жылға 11820,0 мың теңге сомасында;
2023 жылға 11766,0 мың теңге сомасында.
7. Қамысты ауданы Арқа ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42819,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 135,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 18,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 42666,4 мың теңге;
2) шығындар – 43496,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -677,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 677,5 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жана редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 11.11.2021 № 73 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Арқа ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2021 жылға 28573,0 мың теңге сомасында;
2022 жылға 19915,0 мың теңге сомасында;
2023 жылға 20649,0 мың теңге сомасында.
9. Қамысты ауданы Бестөбе ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15187,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 315,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14872,0 мың теңге;
2) шығындар – 15187,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 11.11.2021 № 73 (вводится в действие с 01.01.2021).
10. Учесть, что в бюджете села Бестобе предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе:
2021 год в сумме 12131,0 тысяча тенге;
2022 год в сумме 11697,0 тысяч тенге;
2023 год в сумме 12138,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет села Дружба Камыстинского района на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 14305,0 тысяч тенге в том числе по:
налоговым поступлениям - 165,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 14140,0 тысяч тенге;
2) затраты - 14305,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 11.11.2021 № 73 (вводится в действие с 01.01.2021).
12. Учесть, что в бюджете села Дружба предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе:
2021 год в сумме 10995,0 тысяч тенге;
2022 год в сумме 11473,0 тысячи тенге;
2023 год в сумме 11926,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Камыстинского сельского округа Камыстинского района на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 132217,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8163,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 219,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 123835,7 тысяч тенге;
2) затраты – 137618,0 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 5400,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5400,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 11.11.2021 № 73 (вводится в действие с 01.01.2021).
14. Учесть, что в бюджете Камыстинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе:
2021 год в сумме 71012,0 тысяч тенге;
2022 год в сумме 105606,0 тысяч тенге;
2023 год в сумме 95148,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет села Карабатыр Камыстинского района на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жана редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 11.11.2021 № 73 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. Бестөбе ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2021 жылға 12131,0 мың теңге сомасында;
2022 жылға 11697,0 мың теңге сомасында;
2023 жылға 12138,0 мың теңге сомасында.
11. Қамысты ауданы Дружба ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14305,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 165,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14140,0 мың теңге;
2) шығындар – 14305,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жана редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 11.11.2021 № 73 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. Дружба ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2021 жылға 10995,0 мың теңге сомасында;
2022 жылға 11473,0 мың теңге сомасында;
2023 жылға 11926,0 мың теңге сомасында.
13. Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 132217,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8163,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 219,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 123835,7 мың теңге;
2) шығындар – 137618,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге,
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -5400,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5400,3 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жана редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 11.11.2021 № 73 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. Қамысты ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2021 жылға 71012,0 мың теңге сомасында;
2022 жылға 105606,0 мың теңге сомасында;
2023 жылға 95148,0 мың теңге сомасында.
15. Қамысты ауданы Қарабатыр ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 15738,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 927,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14795,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16997,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 1259,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 1259,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 27.08.2021 № 56 (вводится в действие с 01.01.2021).
16. Учесть, что в бюджете села Карабатыр предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе:
2021 год в сумме 13783,0 тысячи тенге;
2022 год в сумме 14226,0 тысяч тенге;
2023 год в сумме 14790,0 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет Клочковского сельского округа Камыстинского района на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20810,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 67,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20743,0 тысяч тенге;
2) затраты – 21184,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 374,0 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 374,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 11.11.2021 № 73 (вводится в действие с 01.01.2021).
17-1. Утвердить бюджет села Красногорское Камыстинского района на 2021 - 2023 годы, согласно приложению 28 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 3500,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3500,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3500,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 17-1 в соответствии с решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 11.11.2021 № 73 (вводится в действие с 01.01.2021).
18. Учесть, что в бюджете Клочковского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе:
2021 год в сумме 14890,0 тысяч тенге;

1) кірістер – 15738,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 927,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 16,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14795,0 мың теңге;
2) шығындар – 16997,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1259,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1259,8 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жана редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 27.08.2021 № 56 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. Қарабатыр ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2021 жылға 13783,0 мың теңге сомасында;
2022 жылға 14226,0 мың теңге сомасында;
2023 жылға 14790,0 мың теңге сомасында.
17. Қамысты ауданы Клочков ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20810,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 67,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20743,0 мың теңге;
2) шығындар – 21184,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -374,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 374,0 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жана редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 11.11.2021 № 73 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
17-1. Қамысты ауданы Красногорск ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3500,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3500,0 мың теңге;
2) шығындар – 3500,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге,
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. Шешім 17-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 11.11.2021 № 73 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. Клочков ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2021 жылға 14890,0 мың теңге сомасында;

2022 год в сумме 14002,0 тысячи тенге;
2023 год в сумме 14531,0 тысяча тенге.
19. Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения сельских бюджетов на 2021 год отсутствует.
20. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии П. Князев
Исполняющая обязанности секретаря Камыстинского районного маслихата А. Куламбаева
Приложение 1
к решению маслихата
от 6 января 2021 года
№ 418
Бюджет Адаевского сельского округа на 2021 год

2022 жылға 14002,0 мың теңге сомасында;
2023 жылға 14531,0 мың теңге сомасында.
19. 2021 жылға арналған ауылдық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі жоқ.
20. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы П. Князев
Қамысты аудандық мәслихаты хатшысының міндетін атқарушы А. Куламбаева
Мәслихаттың
2021 жылғы 6 қаңтардағы
№ 418 шешіміне
1-қосымша
Адаевка ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті