О признании утратившим силу решение маслихата от 29 ноября 2017 года № 126 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 27 августа 2021 года № 58. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 сентября 2021 года № 24271
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 29 ноября 2017 года № 126, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7376).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Камыстинского районного маслихата С. Кстаубаева

Мәслихаттың 2017 жылғы 29 қарашадағы № 126 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2021 жылғы 27 тамыздағы № 58 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 қыркүйекте № 24271 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 29 қарашадағы № 126 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7376 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қамысты аудандық мәслихатының хатшысы С. Кстаубаева