О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 8 января 2021 года № 562 "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 22 февраля 2021 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 февраля 2021 года № 9789. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 562 (опубликовано 20 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативых правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9719) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Карабалык на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 308 372,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15 373,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 292 999,4 тысяч тенге;
2) затраты – 342 063,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -33691,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 33691,1 тысяча тенге.";
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в бюджете поселка Карабалык на 2021 год предусмотрено поступление средств из областного бюджета, в том числе:
1) на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі";
2) на средний ремонт улиц.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Белоглинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 393,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 081,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 14 312,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17 317,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1924,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 924,7 тысячи тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:

Мәслихаттың 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 562 "Қарабалық ауданы ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыруларды енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2021 жылғы 22 ақпандағы № 18 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 24 ақпанда № 9789 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104, 106-бабтарына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 562 "Қарабалық ауданы ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2021 жылғы 20 қаңтарда жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9719 тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 308 372,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 15 373,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 292 999,4 мың теңге;
2) шығындар – 342 063,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -33 691,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33 691,1 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2021 жылға арналған Қарабалық кентінің бюджетінде облыстық бюджеттен қаражат түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға";
2) көшелерді орташа жөндеуге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Белоглин ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 393,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 081,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14 312,0 мың теңге;
2) шығындар – 17 317,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 924,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 924,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"5. Утвердить бюджет Боскольского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 704,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 816,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 888,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22380,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5676,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5676,5 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Бурлинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 449,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 620,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 829,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19 196,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 747,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 747,8 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет села Лесное на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 743,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 677,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 066,0 тысяч тенге;
2) затраты – 11 263,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -520,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 520,9 тысяч тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 936,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 619,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 317,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14 764,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 828,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 828,0 тысяч тенге.";
пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:

"5. Бозкөл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 704,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 816,0 мың теңге;
трансфертте түсімі бойынша – 14 888,0 мың теңге;
2) шығындар – 22 380,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 676,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 676,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Бөрлі ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 449,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 620,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16 829,0 мың теңге;
2) шығындар – 19 196,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 747,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 747,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Лесное ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 743,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 677,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 10 066,0 мың теңге;
2) шығындар – 11 263,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -520,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 520,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Михайлов ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 936,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 619,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12 317,0 мың теңге;
2) шығындар – 14 764,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 828,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 828,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"21. Утвердить бюджет Смирновского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 232,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 295,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18 937,0 тысяч тенге;
2) затраты – 21 926,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1694,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 694,2 тысячи тенге.";
пункт 23 указанного решения изложить в новой редакции:
"23. Утвердить бюджет Станционного сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложению 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 129,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 025,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 104,0 тысячи тенге;
2) затраты – 17 953,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 824,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 824,3 тысячи тенге.";
пункт 25 указанного решения изложить в новой редакции:
"25. Утвердить бюджет Тогузакского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 506,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 672,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 45 834,0 тысячи тенге;
2) затраты – 55 600,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 094,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 094,9 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 26-1 следующего содержания:
"26-1. Учесть, что в бюджете Тогузакского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление средств из областного бюджета на средний ремонт улиц.";

"21. Смирнов ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 232,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 295,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18 937,0 мың теңге;
2) шығындар – 21 926,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 694,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 694,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 23-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"23. Станционный ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 129,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 025,0 мың теңге;
трансферттер түсім ібойынша – 14 104,0 мың теңге;
2) шығындар – 17 953,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 824,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 824,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 25-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"25. Тоғызақ ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 37, 38 және 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48 506,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 672,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 45 834,0 мың теңге;
2) шығындар – 55 600,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 094,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 094,9 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 26-1-тармақпен толықтырылсын:
"26-1. 2021 жылға арналған Тоғызақ ауылдық округінің бюджетінде көшелерді орташа жөндеуге облыстық бюджеттен қаражат түсімі көзделгені ескерілсін.";

приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 и 37 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель внеочередной сессии, секретарь районного маслихата А. Тюлюбаев
Приложение 1
к решению Карабалыкского
районного маслихата
от 22 февраля 2021 года
№ 18
Приложение 1
к решению Карабалыкского
районного маслихата

көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 және 37-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 және 13-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессия төрагасы, аудандық мәслихаттың хатшысы А. Тюлюбаев
Қарабалық
аудандық мәслихатының
2021 жылғы 22 ақпандағы
№ 18 шешіміне
1 қосымша
Қарабалық
аудандық мәслихатының