О бюджетах сел, сельских округов Карасуского района на 2021-2023 годы
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 8 января 2021 года № 459. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 января 2021 года № 9714. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 585,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 916,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 669,0 тысяч тенге;
2) затраты – 13 909,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 324,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 324,1 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 16.07.2021 № 46 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в бюджете Айдарлинского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 10 669,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет села Жалгыскан на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 160,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 321,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13 839,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15 836,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 676,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 676,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 19.11.2021 № 75 (вводится в действие с 01.01.2021).

Қарасу ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 459 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 13 қаңтарда № 9714 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Айдарлы ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 585,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 916,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша –10 669,0 мың теңге;
2) шығындар – 13 909,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 324,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 324,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 16.07.2021 № 46 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 10 669,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Жалғысқан ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 160,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 321,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша –13 839,0 мың теңге;
2) шығындар – 15 836,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 676,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 676,9 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 19.11.2021 № 75 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

4. Учесть, что в бюджете села Жалгыскан предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 13 389,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 844,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 930,4 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 914,0 тысяч тенге;
2) затраты – 21 814,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 970,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 970,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 19.11.2021 № 75 (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Учесть, что в бюджете Жамбылского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 12 682,0 тысячи тенге.
7. Утвердить бюджет Ильичевского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 978,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 486,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 19 492,6 тысяч тенге;
2) затраты – 22 383,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 404,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 404,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 19.11.2021 № 75 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Учесть, что в бюджете Ильичевского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 13 921,0 тысяча тенге.
9. Утвердить бюджет Карамырзинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

4. 2021 жылға арналған Жалғысқан ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 13 389,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Жамбыл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 844,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 930,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша –16 914,0 мың теңге;
2) шығындар – 21 814,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 970,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 970,2 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 19.11.2021 № 75 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2021 жылға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 12 682,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Ильичев ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 978,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 486,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 19 492,6 мың теңге;
2) шығындар – 22 383,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 404,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 404,5 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 19.11.2021 № 75 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2021 жылға арналған Ильичев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 13 921,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Қарамырза ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 17 297,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 969,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 328,0 тысяч тенге;
2) затраты –17 755,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 458,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 458,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 19.11.2021 № 75 (вводится в действие с 01.01.2021).
10. Учесть, что в бюджете Карамырзинского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 12 150,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 88 516,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 17 324,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 130,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 71 062,8 тысяч тенге;
2) затраты –92 970,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 453,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4453,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 19.11.2021 № 75 (вводится в действие с 01.01.2021).
12. Учесть, что в бюджете Карасуского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 53 809,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Койбагарского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 820,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 870,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям –180,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20 770,2 тысячи тенге;
2) затраты – 25 713,0 тысяч тенге;

1) кірістер – 17 297,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 969,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша –15 328,0 мың теңге;
2) шығындар –17 755,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 458,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 458,4 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 19.11.2021 № 75 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2021 жылға арналған Қарамырза ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 12 150,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Қарасу ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 88 516,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 17 324,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 130,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 71 062,8 мың теңге;
2) шығындар – 92 970,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 453,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 453,5 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 19.11.2021 № 75 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2021 жылға арналған Қарасу ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 53 809,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Қойбағар ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 820,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 870,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 180,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20 770,2 мың теңге;
2) шығындар – 25 713,0 мың теңге;

Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 19.11.2021 № 75 (вводится в действие с 01.01.2021).
18. Учесть, что в бюджете села Новопавловка предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 13 362,0 тысяч тенге.
19. Утвердить бюджет Октябрьского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 115 951,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 988,4 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 103 963,0 тысяч тенге;
2) затраты – 120 030,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 079,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 079,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 19 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 19.11.2021 № 75 (вводится в действие с 01.01.2021).
20. Учесть, что в бюджете Октябрьского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 20 927,0 тысяч тенге.
21. Утвердить бюджет Ушаковского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 834,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 706,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 128,0 тысяч тенге;
2) затраты –16 993,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 159,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 159,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 21 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 19.11.2021 № 75 (вводится в действие с 01.01.2021).
22. Учесть, что в бюджете Ушаковского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 13 327,0 тысяч тенге.

Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 19.11.2021 № 75 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2021 жылға арналған Новопавлов ауылы бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 13 362,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. Октябрь ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29 және 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 115 951,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 11 988,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 103 963,0 мың теңге;
2) шығындар – 120 030,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 079,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 079,3 мың теңге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 19.11.2021 № 75 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. 2021 жылға арналған Октябрь ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 20 927,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
21. Ушаков ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32 және 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 834,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 706,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15 128,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 993,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 159,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 159,4 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 19.11.2021 № 75 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. 2021 жылға арналған Ушаков ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 13 327,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

26. Учесть, что в бюджете Черняевского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 13 864,0 тысячи тенге.
27. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии С. Кажиев
Секретарь Карасуского районного маслихата С. Казиев
Приложение 1
к решению Карасуского
районного маслихата
от 8 января 2021 года
№ 459
Бюджет Айдарлинского сельского округа на 2021 год

26. 2021 жылға арналған Черняев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 13 864,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
27. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Кажиев
Карасу аудандық мәслихатының хатшысы С. Казиев
Қарасу
аудандық мәслихатының
2021 жылғы 8 қаңтардағы
№ 459 шешіміне
1-қосымша
Айдарлы ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті