О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 454 "О районном бюджете Карасуского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 19 февраля 2021 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 февраля 2021 года № 9782
В соответствии со статьями 104, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 454 (опубликовано 30 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9671) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 744 068,5 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 567 234,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 13 548,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 13 688,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 149 598,5 тысяча тенге;
2) затраты – 5 064 434,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 60 563,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 87 510,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 26 947,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 87 600,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 468 528,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 468 528,8 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год возврат неиспользованных (недоиспользованных) в 2020 году целевых трансфертов в сумме 226,8 тысяч тенге, в том числе:
из республиканского бюджета 2,9 тысячи тенге, областного бюджета в сумме 223,9 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии К. Муканов
Cекретарь Карасуского районного маслихата С. Кажиев
Приложение
к решению маслихата

Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 454 "Қарасу ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2021 жылғы 19 ақпандағы № 13 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 23 ақпанда № 9782 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104, 106-баптарына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қарасу ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 454 шешіміне (2020 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9671 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 744 068,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 567 234,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 13 548,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша –13 688,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 149 598,5 мың теңге;
2) шығындар – 5 064 434,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 60 563,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 87 510,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 26 947,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 87 600,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 468 528,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 468 528,8 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте 2020 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару 226,8 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
республикалық бюджеттен 2,9 мың теңге, облыстық бюджеттен 223,9 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Муканов
Қарасу аудандық мәслихатының хатшысы С. Кажиев
Мәслихаттың