О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 454 "О районном бюджете Карасуского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 1 июня 2021 года № 39. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 июня 2021 года № 22992
Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 454 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9671) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 803 244,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 567 234,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 13 548,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 13 688,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 208 774,5 тысячи тенге;
2) затраты – 5 123 610,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 60 563,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 87 510,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 26 947,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 87 600,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 87 600,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 468 528,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 468 528,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии О. Сатаев
Cекретарь Карасуского районного маслихата С. Кажиев
Приложение
к решению Карасуского
районного маслихата

Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 454 "Қарасу ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2021 жылғы 1 маусымдағы № 39 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 10 маусымда № 22992 болып тіркелді
Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қарасу ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 454 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9671) болып тіркелген шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 803 244,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 567 234,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 13 548,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша –13 688,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 208 774,5 мың теңге;
2) шығындар – 5 123 610,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 60 563,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 87 510,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 26 947,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 87 600,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 87 600,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 468 528,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 468 528,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы О. Сатаев
Қарасу аудандық мәслихатының хатшысы С. Кажиев
Қарасу
аудандық мәслихатының

160201,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
160201,0
002
Программа занятости
70191,0
006
Оказание жилищной помощи
147,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28437,0
010
Материальное обеспечение детей - инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2627,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20441,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13928,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
24430,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
35775,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
35775,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27299,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
925,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
7551,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1213375,5
1
Жилищное хозяйство
2194,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
2194,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
2194,0
2
Коммунальное хозяйство
1209781,5
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1196484,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1196484,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
13297,5
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
9003,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
4294,5
3
Благоустройство населенных пунктов
1400,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1400,0
015
Освещение улиц в населенных пунктах

160201,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
160201,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
70191,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
147,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
28437,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2627,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
20441,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
13928,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
24430,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
35775,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35775,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27299,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
925,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
7551,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1213375,5
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2194,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2194,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
2194,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1209781,5
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1196484,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1196484,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
13297,5
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
9003,0
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
4294,5
3
Елді - мекендерді көркейту
1400,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1400,0
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру