О признании утратившим силу решения Карасуского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 182 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 14 сентября 2021 года № 53. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 сентября 2021 года № 24415
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Карасуского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 21 декабря 2017 года № 182 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7435).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Cекретарь Карасуского районного маслихата С. Кажиев

Қарасу аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 182 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күшін жою деп тану туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2021 жылғы 14 қыркүйектегі № 53 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 17 қыркүйекте № 24415 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарасу аудандық мәслихаттың "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 182 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7435 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу аудандық мәслихатының хатшысы С. Кажиев