О признании утратившим силу решения акима Карамырзинского сельского округа от 14 мая 2019 года № 1 "Об установлении публичного сервитута акционерному обществу "Казахтелеком"
Решение акима Карамырзинского сельского округа Карасуского района Костанайской области от 24 августа 2021 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 августа 2021 года № 24157
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Карамырзинского сельского округа от 14 мая 2019 года № 1 "Об установлении публичного сервитута акционерному обществу "Казахтелеком" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8441).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Карамырзинского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата Карасуского района после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карамырзинского сельского округа М. Агайдарова

Қарамырза ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 14 мамырдағы "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына қауымдық сервитут белгілеу туралы" № 1 шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы Қарамырза ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 24 тамыздағы № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 31 тамызда № 24157 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Қарамырза ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 14 мамырдағы "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына қауымдық сервитут белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8441 болып тіркелген) № 1 шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. "Қарамырза ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Қарасу ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарамырза ауылдық округінің әкімі М. Агайдарова