Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 26 марта 2021 года № 174. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 марта 2021 года № 9838
В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно – коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" акимата Костанайского района в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Костанайского района после его официального опубликования;
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайского района Ж. Таукенов
Приложение
к постановлению акимата
от 26 марта 2021 года
№ 174
Размер платы за пользованием жилищем из государственного жилищного фонда
1. Село Заречное, микрорайон Северный, дом 5/2, в размере 139,9 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
2. Село Заречное, микрорайон Северный, дом 5/4, в размере 174,3 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
3. Село Заречное, микрорайон Северный, дом 5/10, в размере 100,0 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
4. Город Тобыл, улица Лесная, дом 43, квартира 1, в размере 62,6 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
5. Город Тобыл, микрорайон Водник, дом 5, квартира 28, в размере 85,1 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
6. Село Московское, улица 70 лет Октября, дом 15, квартира 1, в размере 56,2 тенге в месяц;
7. Село Жамбыл, улица Новая, дом 2, квартира 1, в размере 67,5 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
8. Село Костомар, улица Энгельса, дом 32, квартира 1, в размере 20,2 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
9. Село Владимировка, улица Терешковой, дом 3, квартира 2, в размере 54,4 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
10. Город Тобыл, микрорайон Дорожник, дом 44, квартира 7, в размере 93 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;

Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 26 наурыздағы № 174 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 29 наурызда № 9838 болып тіркелді
"Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 97-бабы 1-тармағына сәйкес Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қостанай ауданы әкiмдігінің "Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттiк мекемесi Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін;
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай ауданының әкімі Ж. Таукенов
Әкімдіктің
2021 жылғы 26 наурыздағы
№ 174 қаулысына
қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін толемақының мөлшері
1. Заречное ауылы, Северный шағын ауданы, 5/2 үй, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 139,9 теңге мөлшерінде;
2. Заречное ауылы, Северный шағын ауданы, 5/4 үй, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 174,3 теңге мөлшерінде;
3. Заречное ауылы, Северный шағын ауданы, 5/10 үй, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 100,0 теңге мөлшерінде;
4. Тобыл қаласы, Лесная көшесі, 43 үй, 1 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 62,2 теңге мөлшерінде;
5. Тобыл қаласы, Водник шағын ауданы, 5 үй, 28 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 85,1 теңге мөлшерінде;
6. Московское ауылы, 70 лет Октября көшесі, 15 үй, 1 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 56,2 теңге мөлшерінде;
7. Жамбыл ауылы, Новая көшесі, 2 үй, 1 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 67,5 теңге мөлшерінде;
8. Қостомар ауылы, Энгельс көшесі, 32 үй, 1 квартира, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 20,2 теңге мөлшерінде;
9. Владимировка ауылы, Терешкова көшесі, 3 үй, 2 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 54,4 теңге мөлшерінде;
10. Тобыл қаласы, Дорожник шағын ауданы, 44 үй, 7 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 93 теңге мөлшерінде;

11. Село Жамбыл, улица Коли Мяготина, дом 90, квартира 2, в размере 59 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
12. Село Московское, улица 70 лет Октября, дом 11, квартира 2, в размере 76 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
13. Город Тобыл, микрорайон Водник, дом 3, квартира 13, в размере 82,8 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
14. Село Садовое, улица 70 лет Октября, дом 2, квартира 1, в размере 59,1 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
15. Село Заречное, улица Целинная, дом 21, в размере 25,9 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
16. Село Садовое, улица Магистральная, дом 3, квартира 1, в размере 59,7 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
17. Село Заречное, улица Ленина, дом 4, квартира 46, в размере 85,6 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
18. Село Жамбыл, улица Коли Мяготина, дом 43, квартира 1, в размере 113 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
19. Село Айсары, улица Астана, дом 13 А, в размере 141,4 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
20. Село Московское, улица Приозерная, дом 3, квартира 1, в размере 25,8 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
21. Село Владимировка, улица Студенческая, дом 1, квартира 1, в размере 168,8 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
22. Село Московское, улица 70 лет Октября, дом 15, квартира 2, в размере 59,5 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
23. Село Еңбек, улица Набережная дом 18/1, в размере 39 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
24. Село Айсары, улица Достық дом 10, квартира 2, в размере 295,7 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц.

11. Жамбыл ауылы, Коли Мяготин көшесі, 90 үй, 2 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 59 теңге мөлшерінде;
12. Московское ауылы, 70 лет Октября көшесі, 11 үй, 2 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 76 теңге мөлшерінде;
13. Тобыл қаласы, Водник шағын ауданы, 3 үй, 13 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 82,8 теңге мөлшерінде;
14. Садовое ауылы, 70 лет Октября көшесі, 2 үй, 1 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 59,1 теңге мөлшерінде;
15. Заречное ауылы, Целинная көшесі, 21 үй, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 25,9 теңге мөлшерінде.
16. Садовое ауылы, Магистральная көшесі, 3 үй, 1 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 59,7 теңге мөлшерінде;
17. Заречное ауылы, Ленина көшесі, 4 үй, 46 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 85,6 теңге мөлшерінде;
18. Жамбыл ауылы, Коли Мяготина көшесі, 43 үй, 1 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 113 теңге мөлшерінде;
19. Айсары ауылы, Астана көшесі, 13 А үй, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 141,4 теңге мөлшерінде;
20. Московское ауылы, Приозерная көшесі, 3 үй, 1 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 25,8 теңге мөлшерінде;
21. Владимировка ауылы, Студенческая көшесі, 1 үй, 1 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 168,8 теңге мөлшерінде;
22. Московское ауылы, 70 лет Октября көшесі, 15 үй, 2 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 59,5 теңге мөлшерінде;
23. Енбек ауылы, Набережная көшесі, 18/1 үй, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 39 теңге мөлшерінде;
24. Айсары ауылы, Достық көшесі, 10 үй, 2 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 295,7 теңге мөлшерінде.