О признании утратившим силу решения маслихата от 30 ноября 2017 года № 194 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 1 сентября 2021 года № 89. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 сентября 2021 года № 24295
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 30 ноября 2017 года № 194 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7401).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Костанайского районного маслихата М. Сартов

Мәслихаттың 2017 жылғы 30 қарашадағы № 194 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2021 жылғы 1 қыркүйектегі № 89 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 10 қыркүйекте № 24295 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 30 қарашадағы № 194 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7401 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының хатшысы М. Сартов