О признании утратившим силу решения маслихата от 21 февраля 2017 года № 103 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Костанайскому району"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 6 декабря 2021 года № 110. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 декабря 2021 года № 25602
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Костанайскому району" 21 февраля 2017 года № 103 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6937).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Костанайского районного маслихата М. Сартов

Мәслихаттың 2017 жылғы 21 ақпандағы № 103 "Қостанай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2021 жылғы 6 желтоқсандағы № 110 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 желтоқсанда № 25602 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 21 ақпандағы № 103 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6937 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының хатшысы М. Сартов