О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2020 года № 429 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2021 - 2023 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 12 февраля 2021 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 февраля 2021 года № 9763. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2021 - 2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 429 (опубликовано 30 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9664) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Мендыкаринского района на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 520 191,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 917 800,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 12 010,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 30 598,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 559 783,1 тысяч тенге;
2) затраты – 3 521 308,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 331,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 30 628,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 30 297,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 40 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 41 448,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 41 448,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 429 "Меңдіқара ауданының 2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2021 жылғы 12 ақпандағы № 12 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 16 ақпанда № 9763 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109 - баптарына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Меңдіқара ауданының 2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 429 шешіміне (2020 жылғы 30 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9664 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Меңдіқара ауданының 2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 3 520 191,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 917 800,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 12 010,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 30 598,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 2 559 783,1 мың теңге;
2) шығындар - 3 521 308,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 331,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 30 628,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 30 297,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 40 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 41 448,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 41 448,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.