О признании утратившим силу решение маслихата от 20 октября 2017 года № 141 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда, поступившими в коммунальную собственность"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 12 ноября 2021 года № 59. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 ноября 2021 года № 25301
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда, поступившими в коммунальную собственность" от 20 октября 2017 года № 141 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7290).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата Ж. Байбулатова

Мәслихатының 2017 жылғы 20 қазандағы № 141 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2021 жылғы 12 қарашадағы № 59 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 қарашада № 25301 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 - бабына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Меңдіқара аудандық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 20 қазандағы № 141 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7290 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ж. Байбулатова