О бюджетах сел, сельских округов Наурзумского района на 2021-2023 годы
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 8 января 2021 года № 411. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 января 2021 года № 9701. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Буревестник на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 077,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 149,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 36 928,3 тысячи тенге;
2) затраты – 44 169,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1091,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1091,9 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 1091,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 08.11.2021 № 68 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в бюджете села Буревестник предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 15 274,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Дамдинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 620,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 567,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 26 053,0 тысячи тенге;
2) затраты – 26 778,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -158,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 158,0 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 158,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 08.11.2021 № 68 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Учесть, что в бюджете Дамдинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 20 692,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет села Кожа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

Науырзым ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 411 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 қаңтарда № 9701 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Буревестник ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 077,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 149,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 36 928,3 мың теңге;
2) шығындар – 44 169,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1091,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1091,9 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1091,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 08.11.2021 № 68 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Буревестник ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 15 274,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Дәмді ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 620,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 567,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 26 053,0 мың теңге;
2) шығындар – 26 778,0,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -158,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 158,0 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 158,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 08.11.2021 № 68 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2021 жылға арналған Дәмді ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 20 692,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Қожа ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 19 622,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 727,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18 895,0 тысячи тенге;
2) затраты – 20 191,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 569,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 569,4 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 569,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 08.11.2021 № 68 (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Учесть, что в бюджете села Кожа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в 14 520,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет села Раздольное на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 974,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 354,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18 620,0 тысячи тенге;
2) затраты – 19 140,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 166,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 166,5 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 166,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 08.11.2021 № 68 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Учесть, что в бюджете села Раздольное предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 13 991,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет села Уленды на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 123,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 343,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 780,0 тысячи тенге;
2) затраты – 15 187,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 64,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 64,0 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 64,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 08.11.2021 № 68 (вводится в действие с 01.01.2021).
10. Учесть, что в бюджете села Уленды предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 12 831,0 тысячи тенге.

1) кірістер – 19 622,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 727,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18 895,0 мың теңге;
2) шығындар – 20 191,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 569,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 569,4 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 569,4 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 08.11.2021 № 68 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2021 жылға арналған Қожа ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 14 520,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Раздольное ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 974,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 354,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18 620,0 мың теңге;
2) шығындар – 19 140,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -166,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 166,5 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 166,5 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 08.11.2021 № 68 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2021 жылға арналған Раздольное ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 13 991,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Өлеңді ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 123,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 343,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14 780,0 мың теңге;
2) шығындар – 15 187,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -64,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 64,0 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 64,0 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 08.11.2021 № 68 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2021 жылға арналған Өлеңді ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 12 831,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

11. Утвердить бюджет села Шили на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 074,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 386,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21 688,0 тысячи тенге;
2) затраты – 22 074,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 08.11.2021 № 68 (вводится в действие с 01.01.2021).
12. Учесть, что в бюджете села Шили предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 17 702,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет села Шолаксай на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 232,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 785,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20 447,0 тысячи тенге;
2) затраты – 21 232,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 08.11.2021 № 68 (вводится в действие с 01.01.2021).
14. Учесть, что в бюджете села Шолаксай предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 17 132,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет Карамендинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 116 344,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 745,9 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 112 598,7 тысячи тенге;
2) затраты – 116 929,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 585,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 585,3 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 585,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 08.11.2021 № 68 (вводится в действие с 01.01.2021).

11. Шилі ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 074,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 386,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 21 688,0 мың теңге;
2) шығындар – 22 074,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 08.11.2021 № 68 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2021 жылға арналған Шилі ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 17 702,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Шолақсай ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 232,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 785,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20 447,0 мың теңге;
2) шығындар – 21 232,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 08.11.2021 № 68 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2021 жылға арналған Шолақсай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 17 132,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Қарамеңді ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 116 344,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 745,9 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 112 598,7 мың теңге;
2) шығындар – 116 929,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 585,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 585,3 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 585,3 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 08.11.2021 № 68 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

16. Учесть, что в бюджете Карамендинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 94 620,0 тысяч тенге.
17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии М. Кузембаев
Исполняющая обязанности секретаря районного маслихата О. Овсянникова
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата
от 8 января 2021 года
№ 411
Бюджет села Буревестник на 2021 год

16. 2021 жылға арналған Қарамеңді ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 94 620,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Кузембаев
Аудандық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы О. Овсянникова
Науырзым аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 8 қаңтардағы
№ 411 шешіміне
1-қосымша
Буревестник ауылының 2021 жылға арналған бюджеті