О признании утратившим силу решения Наурзумского районного маслихата от 27 ноября 2017 года № 131 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 31 августа 2021 года № 53. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 сентября 2021 года № 24325
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Наурзумского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 27 ноября 2017 года № 131 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7359).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти дней после его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата Г. Абенова

Науырзым аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 қарашадағы № 131 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2021 жылғы 31 тамыздағы № 53 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 қыркүйекте № 24325 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Науырзым аудандық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 27 қарашадағы № 131 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7359 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Г. Абенова