Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Карамендинского сельского округа Наурзумского района Костанайской области от 12 января 2021 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 января 2021 года № 9712. Утратило силу решением акима Карамендинского сельского округа Наурзумского района Костанайской области от 12 июля 2021 года № 8
Сноска. Утратило силу решением акима Карамендинского сельского округа Наурзумского района Костанайской области от 12.07.2021 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Наурзумская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 15 декабря 2020 года № 01-20/423, аким Карамендинского сельского округа Наурзумского района РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Караменды Карамендинского сельского округа Наурзумского района Костанайской области, в связи с возникновением болезни бруцеллез крупного рогатого скота:
село Караменды по следующим адресам: улица Абая, дом 39, квартира 1, улица Б. Момышулы, дом 3, квартира 1, улица Чапаева, дом 24, квартира 1, улица Б. Момышулы, дом 6, улица М. Сугур улы дом 21, квартира 1, улица Байтурсынова дом 4, квартира 2, улица Чапаева дом 21, квартира 1, улица Транспортная, дом 6, квартира 1, улица Автомобилистов, дом 3, квартира 1, улица Амангельды, дом 4, улица Валиханова, дом 1, квартира 2, улица Байтурсынова, дом 6, улица Алтынсарина, дом 3, квартира 2, улица Карбышева, дом 3, улица Баймагамбетова, дом 21, квартира 3, улица Гагарина, дом 15 квартира, 1, улица Карбышева, дом 16, улица Амангельды, дом 57, квартира 1, улица Чапаева, дом 16, квартира 2, улица Баймагамбетова, дом 15, квартира 1, улица Б. Момышулы, дом 14, квартира 1, улица Парковая, дом 8, квартира 1, улица Сатпаева, дом 10, квартира 1, улица Валиханова, дом 13, улица Маметовой, дом 1, улица Абая, дом 7, улица Строительная, дом 1, квартира 2, улица Майлина, дом 3, квартира 2, улица Транспортная, дом 4, квартира 2, улица Воровского, дом 3, улица Казбек Би, дом 37, квартира 1, улица Воровского, дом 4 А, квартира 2, улица Б. Момышулы, дом 5, квартира 1, улица Пионерская, дом 2, квартира 2, улица Байтурсынова, дом 4, квартира 1, улица Автомобилистов, дом 11, квартира 1, улица Абылайхана, дом 52, квартира 2, улица Амангельды, дом 41, квартира 2, улица Амангельды, дом 27, квартира 1.

Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 12 қаңтардағы № 2 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 13 қаңтарда № 9712 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 12 шілдедегі № 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округі әкімінің 12.07.2021 № 8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Науырзым аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 01-20/423 ұсынысы негізінде Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округі Қарамеңді ауылының аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты:
Қарамеңді ауылы мына мекенжайлар бойынша: Абай көшесі, 39 үй, 1 пәтер, Б. Момыш ұлы көшесі, 3 үй, 1 пәтер, Чапаев көшесі, 24 үй, 1 пәтер, Б. Момыш ұлы көшесі, 6 үй, М. Сүгір ұлы көшесі, 21 үй, 1 пәтер, Байтұрсынов көшесі, 4 үй, 2 пәтер, Чапаев көшесі, 21 үй, 1 пәтер, Транспортный көшесі, 6 үй, 1 пәтер, Автомобилистер көшесі, 3 үй, 1 пәтер, Амангелді көшесі, 4 үй, Уәлиханов көшесі, 1 үй, 2 пәтер, Байтұрсынов көшесі, 6 үй, Алтынсарин көшесі, 3 үй, 2 пәтер, Карбышев көшесі, 3 үй, Баймағамбетов көшесі, 21 үй, 3 пәтер, Гагарин көшесі, 15 үй, 1 пәтер, Карбышев көшесі, 16 үй, Амангелді көшесі, 57 үй, 1 пәтер, Чапаев көшесі, 16 үй, 2 пәтер, Баймағамбетов көшесі, 15 үй, 1 пәтер, Б. Момыш ұлы көшесі, 14 үй, 1 пәтер, Парковая көшесі, 8 үй, 1 пәтер, Сатпаев көшесі, 10 үй, 1 пәтер, Уәлиханова көшесі, 13 үй, Мәметова көшесі, 1 үй, Абай көшесі, 7 үй, Строительная көшесі, 1 үй, 2 пәтер, Майлин көшесі, 3 үй, 2 пәтер, Транспортный көшесі, 4 үй, 2 пәтер, Воровского көшесі, 3 үй, Б.Момыш ұлы көшесі, 5 үй, 1 пәтер, Пионер көшесі, 2 үй, 2 пәтер, Байтұрсынов көшесі, 4 үй, 1 пәтер, Автомобилистер көшесі, 11 үй, 1 пәтер, Абылай Хан көшесі, 52 үй, 2 пәтер, Амангелді көшесі, 41 үй, 2 пәтер, Амангелді көшесі, 27 үй, 1 пәтер шектеу іс-шаралары белгіленсін.

2. Рекомендовать республиканскому государственному учреждению "Наурзумское районное санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Костанайской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (по согласованию), государственному учреждению "Наурзумская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию) провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Карамендинского сельского округа Наурзумского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Наурзумского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карамендинского сельского округа С. Байдильдинов

2. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау Министрлігі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитетінің Қостанай облысы санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаментінің Науырзым аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Науырзым аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) анықталған эпизоотиялық ошақта ветеринариялық-санитариялық қолайлы жағдайға қол жеткізуге арналған қажетті ветеринариялық-санитариялық іс-шаралар жүргізу ұсынылсын.
3. "Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Науырзым ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарамеңді ауылдық округінің әкімі С. Байдильдинов