О признании утратившим силу решения акима села Шолаксай Наурзумского района Костанайской области от 20 мая 2019 года № 1 "Об установлении публичного сервитута на земельный участок"
Решение акима села Шолаксай Наурзумского района Костанайской области от 10 сентября 2021 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 сентября 2021 года № 24372
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима села Шолаксай Наурзумского района Костанайской области от 20 мая 2019 года № 1 "Об установлении публичного сервитута на земельный участок" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8466).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима села Шолаксай Наурзумского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет–ресурсе акимата Наурзумского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Шолаксай К. Искаков

Қостанай облысы Науырзым ауданы Шолақсай ауылы әкімінің 2019 жылғы 20 мамырдағы № 1 "Жер учаскесіне қауымдық сервитутты белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы Шолақсай ауылы әкімінің 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 16 қыркүйекте № 24372 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. "Жер учаскесіне қауымдық сервитутты белгілеу туралы" Қостанай облысы Науырзым ауданы Шолақсай ауылы әкімінің 2019 жылғы 20 мамырдағы № 1 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8466 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Науырзым ауданы Шолақсай ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оның ресми жарияланғанынан кейін Науырзым ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шолақсай ауылының әкімі К. Искаков