О признании утратившим силу решения маслихата от 28 октября 2020 года № 419 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по району Беимбета Майлина"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 15 октября 2021 года № 54. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 октября 2021 года № 24920
В соответствии пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по району Беимбета Майлина" от 28 октября 2020 года № 419 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9526).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата района Беимбета Майлина С. Сапабеков

Мәслихатының 2020 жылғы 28 қазандағы № 419 "Бейімбет Майлин ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2021 жылғы 15 қазандағы № 54 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 қазанда № 24920 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес ауданның мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихатының "Бейімбет Майлин ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2020 жылғы 28 қазандағы № 419 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9526 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының хатшысы С. Сапабеков