О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 28 декабря 2020 года № 437 "О районном бюджете Узункольского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 28 июня 2021 года № 39. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 июля 2021 года № 23228. Прекращено действие в связи с истечением срока
Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Узункольского районного маслихата Костанайской области "О районном бюджете Узункольского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 437, (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9679), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 4568487,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 952922,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 1021,0 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5808,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3608736,8 тысяч тенге;
2) затраты – 4615193,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24007,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 39380,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15373,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 112766,7 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 112766,7 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -183479,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 183479,1 тысяч тенге.";
пункт 3-2 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-2. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета бюджетам сел, сельских округов, в том числе на:
благоустройство населенных пунктов;
грейдирование внутрипоселковых дорог.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе на:
1) приобретение дежурного служебного автотранспорта;
2) средний ремонт улиц села Узунколь;
3) краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек";

Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 437 "Ұзынкөл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 маусымдағы № 39 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 1 шілдеде № 23228 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Ұзынкөл аудандық мәслихатының "Ұзынкөл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 437 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9679 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ұзынкөл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4568487,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 952922,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1021,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 5808,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3608736,8 мың теңге;
2) шығындар – 4615193,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 24007,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 39380,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 15373,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 112766,7 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 112766,7 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 183479,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 183479,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-2. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттеріне нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
елді мекендерді абаттандыруға;
кентшілік жолдарды грейдірлеуге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) кезекші қызметтік автокөлік сатып алуға;
2) Ұзынкөл ауылының көшелерін орташа жөндеуге;
3) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде мобильді орталықтардағы оқуды қоса алғанда еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға;

4) "Первое рабочее место" в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек";
5) "Контракт поколений" в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек";
6) единовременные выплаты участникам и инвалидам Великой Отечественной войны ко Дню Победы;
7) компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса;
8) устройство водопровода в селе Узунколь Узункольского района Костанайской области;
9) санаторно-курортное лечение;
10) специальные средства передвижения;
11) протезно-ортопедические средства;
12) сурдотехнические средства;
13) тифлотехнические средства.";
пункт 6 дополнить подпунктом 4), 5) следующего содержания:
"4) водоснабжение трех сел Узнкольского района Костанайской области;
5) увеличение уставного капитала юридических лиц.";
пункт 7 дополнить подпунктом 2), 3) следующего содержания:
"2) средний ремонт улицы Водопроводная в границах улицы Дарменова-улицы 40 лет Победы в селе Узунколь Узункольского района Костанайской области;
3) средний ремонт улицы 40 лет Победы от улицы Водопроводной в селе Узунколь Узункольского района Костанайской области.";
приложение 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии С. Алмасов
Секретарь Узункольского районного маслихата А. Бараншина
Приложение 1
к решению маслихата

4) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде "Алғашқы жұмыс орнына";
5) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберіндегі "Ұрпақтар келісімшартына";
6) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Жеңіс күніне арналған біржолғы төлемдерге;
7) шағын және орта бизнес субъектілері үшін салықтық жүктемені төмендетуге байланысты шығындарды өтеуге;
8) Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы Ұзынкөл ауылында су құбырын орнатуға;
9) санаторий-курорттық емделуге;
10) арнаулы жүріп–тұру құралдарына;
11) протездік–ортопедиялық көмек құралдарына;
12) сурдотехникалық құралдарына;
13) тифлотехникалық құралдарына.";
6-тармақты келесі мазмұндағы 4), 5) тармақшалармен толықтыру:
"4) Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының үш ауылын сумен жабдықтауға;
5) заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға.";
7-тармақты келесі мазмұндағы 2), 3) тармақшалармен толықтыру:
"2) Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы Ұзынкөл ауылындағы Дарменов көшесімен 40 лет Победы көшесінің шекарасындағы Водопроводная көшесін орташа жөндеуге;
3) Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы Ұзынкөл ауылындағы Водопроводная көшесінен 40 лет Победы көшесін орташа жөндеуге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Алмасов
Ұзынкөл аудандық мәслихатының хатшысы А. Бараншина
Мәслихатының