О признании утратившим силу решение маслихата от 14 ноября 2017 года № 146 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 1 октября 2021 года № 68. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 октября 2021 года № 24682
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 14 ноября 2017 года № 146 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7346).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Узункольского районного маслихата А. Бараншина

Мәслихаттың 2017 жылғы 14 қарашадағы № 146 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күшін жою деп тану туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 1 қазандағы № 68 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 қазанда № 24682 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 - бабына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 14 қарашадағы № 146 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7346 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл аудандық мәслихатының хатшысы А. Бараншина